Interra Invest Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Interra Invest Sp. z o.o.

Tuget
użytkownik zarejestrowany

No ale też warto wspomnieć, że każdy jest inny i ma troche inne wymagania co do pracy i warunków, więc też to, że ktoś narzeka, nie znaczy, że inna osoba również będzie @juhas :) Ja bym nie narzekał skoro dają umowę o pracę.

Janusz

ja tam pracowałem jako majster i powiem szczerze ze nie mam zastrzeżeń a skoro firma tak partaczy to ciekawe ze budowali nawet samodzielne duże obiekty które bez problemu przechodziły odbiory. A wpisy pewnie dali ci którzy przyszli do roboty i nie umieli nawet młotka trzymać. Były różne czasy ale posłuchajcie dziennika i zobaczcie dlaczego firmy maja problemy a nie piszcie bzdur.

andrzej

zgadzam sie z powyzszymi opiniami dotyczacymi Panów [usunięte przez moderatora] nic dodac omijac z daleka

Seba

Nie polecam żadnych interesów i współpracy z Panem [usunięte przez moderatora] oraz [usunięte przez moderatora](Interra Invest i PTB WIBB [usunięte przez moderatora]) matacze kretacze i oszuści nie płacą , partaczą robotę, zwykłe [usunięte przez moderatora]

Firma jest absolutnie nierzetelna nieprofesjonalna i niewypłacalna.

Zostaw opinię o Interra Invest Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interra Invest Sp. z o.o.