Fast Group Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Fast Group Sp. z o.o.

Zuzanna

Firma deklaruje, że organizuje dla swoich pracowników indywidualne kursy i szkolenia. Na czym polega ich indywidualność i czego zasadniczo można się spodziewać? Niewątpliwie na obecnym rynku pracy są to aspekty zatrudnienia bardzo poszukiwane. Pojawia się jednak pytanie - jak dokładnie to działa w Fast Group?

Zuzanna

@jamógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak motywuje się pracowników w Fast Group? Czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany?

would

O rany, wynagrodzenie na poziomie 4 tysięcy złotych rzeczywiście jest dość wysokie, pewnie i tak sa premie.

uruju

Pracowałem u nich na stażu. Firma stoi w miejscu? Nie sądzę. Cały czas przyjmują nowych pracowników, ale mają też takich, którzy w tym roku będą obchodzili swoje 20lecie pracy. Pensja jest więcej niż zadowalająca, dają umowę o pracę.

ja

Te opinie psuja do firmy sprzed 10 lat, przez ten czas wiele się w firmie zmieniło - firma się rozwija i ma coraz większe ambicje. Uważam, że to dobry pracodawca, firma stabilna - pracuję tu już kilka lat. Poza pensją na czas - dodatkowy angielski, karta zdrowotna PZU, premie świąteczne, piłka co tydzień.. Wiadomo - zawsze może być lepiej ale mi pasuje.

jeden z bylych pracowników

Zkwituje to dosadnie. Firma sie nie rozrasta tylko uzupełnia braki po odejściach

były pracownik

Potwierdzam nauczyć ile się da i uciekać, bo po jakimś czasie można sie tylko cofnąć w rozwoju. Szolenia żadne a jak już to lojalka dożywotnia praktycznie a minimum 2 lata. Jedyne co dobre to pensja zawsze na czas ale negatywy przeważają pozytywy.

Zostaw opinię o Fast Group Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fast Group Sp. z o.o.