Fast Group Sp. z o.o.

Opinie o Fast Group Sp. z o.o.

Pracujący Nowy wpis

Zdecydowałem się coś napisać bo nie rozumiem czemu znajduje się tu tyle średnich komentarzy - głównie sprzed 7-10 lat. Ja w tej firmie już pracuję jakiś czas chciałem powiedzieć, że jest mi tu dobrze. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie ale przede wszystkim: firmę prowadzą ludzie, którym zależy i chcą zrobić coś fajnego w firmie są ludzie, którzy naprawdę służą pomocą a nie są nastawieni tylko na koniec swojego nosa zawsze mogę przyjść i powiedzieć co mi przeszkadza i często udaje się coś z tym zrobić czuję się traktowany po partnersku I tak - oczywiście nie jest tylko cukierkowo bo nigdy nie zawsze - bywa czasem bałagan, trafiają się ludzie, którzy nie są mili, zdarza się dużo pracy. Niemniej w swoim zawodowym życiu przeszedłem prze kilka firm i ta ma w sobie to "coś" - jest dokładnie po drugiej stronie skali w zestawieniu z korpo. Widać to po ludziach którzy tu pracują 10 czy nawet ponad 20 lat. Bo jeśli ktoś czuje się dobrze w korpo jako niewidoczny trybik w dużej maszynie - to zdecydowanie nie ten kierunek.

Mr Nick Nowy wpis

Byłem pracownikiem tej firmy kilka lat, finalnie zdecydowałem o zmianie drogi zawodowej. Wiadomo, że bywa lepiej i gorzej ale czas oceniam pozytywnie i rozwojowo. Firma jest firmą mimo wszystko niewielką - i to ma swoje plusy i minusy. Trzeba budować relacje i żyć dobrze z ludźmi bo nie ma ścisłych ram i procedur. Jednym to pasuje innym nie. Zarząd dużo pracuje, zwłaszcza od jakiegoś czasu bo firma się mocno rozwija - czasem nie mają czasu wszystkiego dopilnować i coś ucieka - trzeba przyjść i się przypomnieć. Niemniej w stosunku do mnie zawsze byli uczciwi i w porządku. Uważam, że ludzie tam są fajni, atmosfera jest lekka i nieformalna... no poza jednym człowiekiem co dużo krzyczy - wszyscy w FAST będą wiedzieć kto to.... XD Reasumując to był dobry czas, dużo się nauczyłem i firmę będę wspominał pozytywnie ale czas było iść dalej.

Nowy wpis

Aktualność
Realizujemy dla Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. kontrakt o całkowitej wartości prawie pół miliarda złotych!

FAST Group sp. z o.o. wraz z PORR Polska podpisały znaczącą umowę na generalne wykonawstwo budynku biurowo-administracyjnego PSE S.A. w Radomiu – z częścią technologiczną, urządzeniami, budynkami pomocniczymi oraz zagospodarowaniem terenu wraz z infrastrukturą techniczną i lądowiskiem dla helikopterów o całkowitej powierzchni ponad 26 tysięcy metrów.
W naszym zakresie znajduje się to na czym znamy się najlepiej czyli zaawansowane rozwiązania technologiczne i infrastruktura serwerowni.
Prace już ruszyły!

Potwierdzam nauczyć ile się da i uciekać, bo po jakimś czasie można sie tylko cofnąć w rozwoju. Szolenia żadne a jak już to lojalka dożywotnia praktycznie a minimum 2 lata. Jedyne co dobre to pensja zawsze na czas ale negatywy przeważają pozytywy.

Qwer Nowy wpis
@były pracownik

Również pracowałem w tej Firmie. Potwierdzam przedmówcę. Była duża rotacja personelu przynajmniej za moich czasów, tych osób co mieli coś do zaoferowania na rynku. Jeśli ktoś chciał to się czegoś nauczył. Były pozytywy, były negatywy, byli fajni ludzie, ale i byli niefajni. Dobry dojazd w Centrum. Oceniam neutralnie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Fast Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Izydor

A ja myślę, że konkurencja tak inspiruje żeby firmie zaszkodzić.

Julian
@Izydor

Jakie w takim razie są warunki w firmie? Jaka atmosfera i jakie zarobki na przykład wśród inżynierów?

MM

Dlaczego uważasz, że jest słabo? Prowadzą właśnie rekrutację na inżyniera serwisu zasilania gwarantowanego. Jakie zarobki, jaki warunki?

Zuzanna

Firma deklaruje, że organizuje dla swoich pracowników indywidualne kursy i szkolenia. Na czym polega ich indywidualność i czego zasadniczo można się spodziewać? Niewątpliwie na obecnym rynku pracy są to aspekty zatrudnienia bardzo poszukiwane. Pojawia się jednak pytanie - jak dokładnie to działa w Fast Group?

Zuzanna

@jamógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak motywuje się pracowników w Fast Group? Czy w firmie zaszły ostatnio jakieś zmiany?

would

O rany, wynagrodzenie na poziomie 4 tysięcy złotych rzeczywiście jest dość wysokie, pewnie i tak sa premie.

stefan

@ja skoro z benefitów oferują kartę zdrowotną PZU i tą możliwośc rozwijania języka angielskiego, to wcale tak źle nie jest. Ich oferta pracy na stanowisko inżyniera sprzedaży to potwierdza. Szkoda, że nie mieszkam w okolicach Warszawy, bo rozważyłbym zatrudnienie u nich, a tak to mogę sobie pomarzyć.

uruju

Pracowałem u nich na stażu. Firma stoi w miejscu? Nie sądzę. Cały czas przyjmują nowych pracowników, ale mają też takich, którzy w tym roku będą obchodzili swoje 20lecie pracy. Pensja jest więcej niż zadowalająca, dają umowę o pracę.

Te opinie psuja do firmy sprzed 10 lat, przez ten czas wiele się w firmie zmieniło - firma się rozwija i ma coraz większe ambicje. Uważam, że to dobry pracodawca, firma stabilna - pracuję tu już kilka lat. Poza pensją na czas - dodatkowy angielski, karta zdrowotna PZU, premie świąteczne, piłka co tydzień.. Wiadomo - zawsze może być lepiej ale mi pasuje.

jeden z bylych pracowników

Zkwituje to dosadnie. Firma sie nie rozrasta tylko uzupełnia braki po odejściach

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fast Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Group Sp. z o.o.?

Fast Group Sp. z o.o.