Mikrobit Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Mikrobit Sp. z o.o.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Kasia czy dobrze rozumiem, że na tle Twoich poprzednich miejsc pracy, Mikrobit bardzo pozytywnie się wyróżnia? Możesz powiedzieć coś więcej o plusach pracy w firmie? Takie merytoryczne i bardziej szczegółowe wpisy będą bardzo pomocne.

Kasia

Kocham tą firmę i lepszej nie znajdę:) Pracowałam kiedys w 5 innych firmach IT- to sie nazywa zenada!

Edyta

Pracodawca super, ludzie fajni. Tylko być tam i pracowac:)

Piotr

Lepszej firmy nie znam. Ci co wypisuja głupoty to zawistne gnoje.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Byłeś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Mikrobit Sp. z o.o.? O jakie stanowisko się ubiegałeś, jak oceniasz jej przebieg? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło? Czekamy na Twoją opinię.

Daniel
@Weronika 04.05.2017, 11:47

Rekrutacja- pełen profesjonalizm. Dział Oprogramowania.

Daniel
@Weronika 04.05.2017, 11:47

Rekrutacja- pełen profesjonalizm. Dział Oprogramowania.

Super [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma. Pracowałem w korporacji- tam to dopiero żenada! Właściciele sa za dobrzy dla pracownikow! Oni tego nie doceniają. Tyle moge powiedziec.

red
użytkownik zarejestrowany

W sumie nie jest tak źle @kleo, bo zobacz, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że atmosfera jest w porządku, ale jakie dają tutaj benefity? Pewnie socjale są.

promise

Pracowałem u nich. Jeśli chcecie się rozwijać to ok. Cena jaką za ten rozwój zapłacicie to stres. Co do zarobków ;) powiem tak - sprzątaczka zarabia więcej ;). Co do relacji międzyludzkich - były w porządku. Co do traktowania pracownika to występuje tam relacja w układzie prywaciarz-pracownik i dlatego będziecie wykorzystywani za małe pieniądze. Jeśli to wszystko przetrwacie to ze zdobytym doświadczeniem praca w innej firmie będzie dla Was przyjemnością ;)

uczciwy informatyk
@promise 29.08.2016, 11:07

Domyslam sie , kto to napisał - osoba która nie umiała ogarnąc najprostszych rzeczy w systemach. Jak widać nieuczciwych ludzi nie brakuje. Pozdrawiam

Zadowolona
@uczciwy informatyk 12.12.2016, 14:13

Własnie trzymają kogoś z litości zamiat zwolnić, ale to dobrze śwadczy o pracodawcy, że nie chodzi tylko o pieniądze.

Piotr

W MIKROBIT nauczysz sie wiecej niz w innych firmach. Pełen profesjonalizm. W innych masakra...

Merry

Pracowałam tam jakiś czas temu. Dla studenta na start praca dobra. Ale tylko na zdobycie pierwszego doswiadczenia. Rok, półtora. Pozostałe firmy na początek proponują co najmniej dwa razy więcej.

Krt

Świetna firma i ludzie! Ten kto pisze takie głupoty, to albo został zwolniony, albo nie rozumie działania spółki. Sami załóżcie swoje działalności i przestańcie pieprzyć bzdury. Pracuje tu długo i lepszej firmy wczesniej nie miałem. Szefowa to juz wogole anioł ale z pazurem:)Konkretna firma i działania. Niesamowita historia tej firmy rodzinnej, ktora stworzyl pasjonat m.in. twórca wizualizacji wyników wyborów prezydenckich, parlamentarnych itp. Pracować tu to zaszczyt. Nie liczy sie tylko kasa tylko drugi człowiek, a tutaj sa zawsze pomocni.

N I E N I E S Ą ! ! !

Dyr

Odradzam prace w tej firmie. Więcej dyrektorów niż ludzi do pracy. Jak to się jeszcze wszystko tam kręci?? System płacowy mało przejrzysty a premiowy na gębę-lepiej nie mówić. Jeśli szukasz ciepłego kąta na zimę grosze to miejsce idealne dla Ciebie

Ann

Mysle ze jakies 1500 na reke to maks. Na poczatek raczej najnizsza krajowa.

Ann

Zdecydowanie najniższe zarobki w IT na Lubelszczyźnie.

MIKROBIT JEST SUPER:)

zdegustowany

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie pracowałem tam jakieś 2 lata temu ekipa ok ale caly czas zmiany zmiany bardzo duza rotacja nie wiedza czego chca zatrudniaja na stanowisko ktore zaraz sie zmienia i do widzenia jak nie jestes czlowiek orkiestra ( znajomy wlasnie wylecial ,bo ( nie spelniasz wymagan i za drogi jestes 2 do reki to za drogo?) teraz szukaja studenta za niego na nie pelen etat. Co do kasy obiecuja nie wiem co a konczy sie na stalej gadce " niedlugo cos pomyslimy i napewno dostaniesz wiecej". Obecnie siedzi tam z 5~7 dyrektorow i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja zwyklego pracownika byle wykorzystac i wypelniasz 5 dokumentow potwierdzajacych co dzis zrobiles.. za nadgodziny placa tyle co nic a powiedz slowo to zaraz afera na dywanik i " ciesz sie ze masz prace"... masakra pracować w tej firmie .. wiekszośc z nich to albo rodzina albo pociotki lub stara gwardia ktorej nikt nie podskoczy.. chcesz pracowac za grosz w "ciagle" zmieniajacej sie firmie byc w ciaglej niepewnosci czy jeszcze masz prace Mikrobit zaprasza

@zdegustowany 08.09.2014, 16:49

Byles słaby to wyleciales:) Doprawdy zabawna wypowiedz:D

zenada_byly_pracownik
@zdegustowany 08.09.2014, 16:49

potwierdzam w 100%, dodatkowo tzw kilometrowka.. Nie wiem czy to legalne nawet, bo przebiegi były fikcyjne, ale netto wychodziło więcej. Najgorsza firma w jakiej pracować mi było.

TS

ja pracowałem 15 lat ;) ludzie super i szefowie super ... co do kaski ... bywało różnie ;) z tego co wiem w asseco biorą mikrobitowców z pocałowaniem ręki ;)

mag

może praca jest fajna ale program BEZNADZIEJNY. Za wszystko liczą kasę, co jeszcze jest do wytłumaczenia ... ale ... coś naprawią (za odpłatnością), a przy innej naprawie popsują to co naprawili wcześniej (i drugi raz płacić trzeba za poprawę zepsutej poprawy). PORAŻKA niech księgowi wystrzegają się tego BUBLA.

emdo

pracowałem w Mikrobicie - w sumie było to 2 lata temu, ale ekipa, z tego co wiem, tylko nieznacznie się zmieniła. Bardzo sobie chwalę ten czas. Polecam każdemu - zarobki może nie zwalają z nóg, ale atmosfera jest świetna.

a jak z zarobkami na stanowisku programisty? można liczyć na coś więcej czy tak jak w pozostałych firmach IT w Lublinie 1500?

Zostaw opinię o Mikrobit Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrobit Sp. z o.o.