Fis-Sst Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Fis-Sst Sp. z o.o.

Ketonizator

Niepoważni. Sami nie wiedzą, czego chcą. Kontrakty za grosze. Omijać szerokim łukiem.

Miks

Wiesz ci @lulek ja Ci powiem, że najlepiej i najsensowniej jednak próbować robić samemu pewne rzeczy, np iść właśnie i zasięgnąc języka, a nie tak udawać, że wszystko wiesz, to trochę krótkowzroczne jest

azietek

Zapraszam serdecznie w takim razie do kontaktu (nick at fis-sst dot pl). Chętnie udzielę informacji o możliwościach rozwoju w naszej firmie.

Macie wiedzę na temat firmy Fis-Sst Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Fis-Sst Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fis-Sst Sp. z o.o.