LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o.

Opinie o LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o.

Agata

@Znajomy i jakie rekrutacje w takim razie powtarzają się najczęściej? Jakich pracowników potrzebuje LTM Luxury Travel Management? Czy trzeba mieć doświadczenie zawodowe z tej branży?

Agata

@Maja a o jakich powtarzających się rekrutacjach w LTM Luxury Travel Management mówisz? W tym momencie nie widać w sieci żadnej oferty pracy. Możesz napisać coś więcej? Te informacje o rotacji w firmie są sprawdzone, czy to twoje przypuszczenia?

znajomy
@Agata 14.08.2017 12:48

Witam, tak to prawda, ogłoszenia powtarzają się często, bo firma stale i sukcesywnie się rozwija. W tym roku zostały przyjęte 3 następne osoby.

Maja

Ta odpowiedź do Agaty nic nie wnosi. Miała być opinia pracownika a nie kadzenie pracodawcy na swój własny temat. Ja mam zawsze duże obawy jak widzę tak często pojawiające się ogłoszenia o pracę. Słyszałam, ze jest tam ogromna rotacja co faktycznie widać w dużej ilości tych samych ogłoszeń. To tak jak w związku, trzeba się dotrzeć, a jak coś nie styka, to nie zadziała i potem są rozwody lub co gorsza- staropanieństwo!

Bolesna prawda!
@Maja 14.08.2017 10:54

Szanowna Pani Maju, bardzo mi przykro że Panią rozczaruje ale jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem a nie pracodawcą. Nie rozumiem naprawdę tych spekulacji i oskarżeń, że opinie tu wystawia sobie tylko pracodawca.. Nam tu się naprawdę dobrze pracuje - aż tak ciężko w to uwierzyć? Prawdą jest to że firma się rozwija i zatrudnia nowych pracowników stąd kolejne ogłoszenia które się powtarzają... ale jak widać Pani uważa inaczej - sądzi że w firmie pracuje pewnie 5 osób z czego 3 są ciągle "na wymianie". Bardzo mi przykro ale Pani przypuszczenia są zupełnie nietrafione. Myślę, że lepiej się samemu przekonać i spróbować a nie szerzyć wątpliwości i siać ziarno niepewności u innych....

Bolesna prawda!

Pani Agato, Oczywiście, że warto odpowiadać! Tylko pytanie ile z siebie można dać, żeby te profity mogły do nas trafiać. W dzisiejszych czasach niestety jest tak, że chcemy leżeć i pachnieć i zarabiać miliony - niestety, pracodawca w nas inwestuje i obdarza nas zaufaniem - jeśli go zawiedziemy to nie wiem jak ktoś może mieć wyrzuty że został zwolniony albo nie jest obdarowywany przysłowiowym złotem. Firma jest porządna, ma wspaniały zarząd i profesjonalny team. Ja nie narzekam i cieszę się, że tu trafiłam bo spełniam się zawodowo a przy okazji spełniam swoje marzenia :) Jak w związku - trzeba się dotrzeć, ale ważne jest też to ile z siebie możemy dać żeby potem zyskać a nie wyciągać tylko łapę i najlepiej zbijać bąki. Osoby ambitne i zaangażowane są jak najbardziej mile widziane :)

Agata

@wspólczujący 'poszukiwaczowi' a możesz w takim razie podzielić się z forumowiczami swoimi wrażeniami z pracy w LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o.? To dla wielu z nich bardzo ważna opinia, jak każda, która pozwoli ocenić, czy warto odpowiadać na zamieszczone przez pracodawcę oferty pracy.

poszukiwacz

widzę, że ktoś bardzo dokładnie czyści to co napisałem, ale prawda i tak wyjdzie - pracodawczynie fatalne, pracownik wykorzystywany do granic, płaca kiepska i czasami wrażenie, że coś się kryje pod przykrywką biura podróży

wspólczujący 'poszukiwaczowi'
@poszukiwacz 26.10.2016 15:01

Hey, 'poszukiwaczu' - zwolniony za notoryczne nawalanie w swoich obowiązkach pracowniczych, widać że nadal nie znalazłeś pracy i swoją gorycz musisz gdzieś wylać, a najłatwiej anonimowo. Nie chcesz pochwalić się na forum za co zostałeś zwolniony?? Oj nie, nie, nie, to już by nie było takie fajne. I już by nie stawiało pracownika w roli ofiary. Sfrustrowany 'poszukiwacz' któremu się nie udało to obsmaruje pod anonimowym Nickiem innych. Chłopie, weź się do roboty!

poszukiwacz

Tra

LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o. no powiem Wam, że generalnie mam dość dobre odczucia z tego jak w ogóle jest to poprowadzone, bardzo fajna sprawa, bardzo dobre umowy, dobrze traktuje się tutaj człowieka, polecam

misia

Witam, proszę o byłego pracownika żeby się skontaktował ze mną chcę się dowiedzieć jak pracuje się tym biurze bo myślę o zatrudnieniu się w nim, ale tyle tu niepochlebnych opinii...piszcie do mnie proszę gonjagosia@gmail.com

twoje sumienie

Ty poszywająca się pod Karen, Patrycję, Olgę etc, może pochwal się na forum co zrobiłaś złodziejko i podpisz się swoim prawdziwym imieniem. Przecież i tak wszyscy wiedzą że to ty wypisujesz te bzdury. Nie możecie obie znieść tego że ktoś odniósł sukces i tego, że ktoś coś osiągnął swoją ciężką pracą a nie kradzieżą i cwaniakowaniem jak wy obie, więc piszecie obelżywe uwagi incognito. O tu incognito to jesteście odważne! I ile pracy wkładacie w to żeby obserwować przez te kilka lat czy Luxury Travel szuka kogoś do pracy. Macie zajęcie na pół etatu.Tylko ta kipiąca z was zawiść i arogancja do niczego dobrego was nie zaprowadzi. "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy"

Tombstone

Ja pracuję w Luxury Travel już dość długo. Obowiązków jest sporo bo dużo klientów ale praca jest urozmaicona. Mamy bardzo fajny zespół, jest wesoło. Kasa dobra, wszystko płatne na czas, extrasy też + dodatkowe bonusy np prywatne ubezpieczenia itd. Sporo podróży w fajne miejsca. No i biuro bardzo piękne i w prestiżowym miejscu. Najfajniejsza firma z którą miałem do czynienia do tej pory i nie zamierzam niczego zmieniać. Szefostwo bardzo wyluzowane i fajne. Poznałem historię tej firmy i wiem skąd te obelżywe wpisy nieuczciwych osób. Nie należy się nimi w ogóle przejmować, gdyż nie mają NIC ale to ZUPEŁNIE NIC wspólnego z rzeczywistością. Przy okazji, teraz trwa nabór :).

Patrycja

Jakim trzeba być bezmyślnym żeby wypisywać w internecie nazwy konkurencji. Konkurencja musi was po rękach całować za takie działania. A klienci muszą być wdzięczni za nowe namiary....

Jola

Warunki swietne, znajomy pracuje, polecam

suzi
@Jola 10.02.2015 11:58
Warunki swietne, znajomy pracuje, polecam

oj jolka jolka ile tobie odpalily?

Z pierwszej ręki
@suzi 05.05.2015 20:03
oj jolka jolka ile tobie odpalily?

O Boże, złośliwa opinia frustratki ... a za 1500 to pracowało się 20 lat temu. Teraz takie kwoty zarabia się za tydzień a i to absolutne minimum. Zmień pracę dziewczyno na lepszą bo ktoś cie oszukuje.

eddie

To może napiszecie jasno na jakie warunki można liczyć w LTM Luxury Travel Management? Nie rozumiem trochę tych ogólnych wpisów, które mówią, o warunkach jak dla wyrobnika, a że niby obiecują luksus. Co takiego Wam obiecali i co zastaliście w praktyce? Pozdrawiam i z góry dziękuje za wszystkie informacje.

aleksy

@bejbe, pewnie na zasadzie skojarzeń, bo w końcu to luksusowe biuro podróży, to i może luksusowe warunki w pracy?

bejbe

co takiego właściwie ciągnie was akurat do tej firmy? przecież już od dawna ani widu ani słychu jakichś dobrych opinii

Waldek

Najwyraźniej LTM Luxury Travel Management to nie takie wielkie biuro jak myślałeś i rotacji w nim chyba nie ma, bo tez nie mogę nic znaleźć.

Ronn

Słyszeliście w ogóle, żeby LTM Luxury Travel Management szukał kogokolwiek do pracy? Bo ja szukam w internecie nawet starych ogłoszeń i nic nie mogę znaleźć.

goose

Musze przyznac, że relacje z wyjazdów na stronie LTM Luxury Travel Management robia nie małe wrazenie, aż chce sie wyjechać. Ciekawe, czy tak samo dobrze traktują pracowników.

Kandydat

Wystarczy spojrzeć na tekst wytłuszczonym drukiem. Nawet mało inteligentni powinni mieć już wyrobione zdanie nt. firmy. Wizytówka sama w sobie i wszelkie komentarze są już zbędne! (usunięte przez administratora)

ex

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora)Trzeba być dostępnym non stop 24 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu, bo przecież klienci są najważniejsi na świecie. Zero życia poza pracą...

ex
@ex 24.05.2013 16:46

potwierdzam!

były pracownik

... nie daj się wciągnąć w tę firmę, nie polecam. Do sfrustrowanych właścicielek: To (powyższe) akurat nie jest ani oczernianiem ani pomówieniem. Tylko suchym faktem. Naprawdę muszą być panie mocno zdesperowane, aby aż tak interweniować u administratora serwisu i kazać usunąć niewygodne wypowiedzi. Wnioski wyciągnijcie sami.

Jacek

witam, zastanawiam się na złożeniem aplikacji na stanowisko spcjalisty ds. sprzedaży, znacie orientacyjne zarobki na tym stanowisku??? Dzieki!!!

Marek

Nie ma czegoś takiego jak fakty nieprawdziwe. Po drugie, żenadą jest jeśli ktoś wyrzuca swoje frustracje życiowe ukrywając się pod nic nie znaczącym nickiem. Ale cóż, nie każdemu w życiu wychodzi, zazdrość zaś to ślepy doradca. Proponuję więc, jeśli mogę, skupić się na swojej karierze zawodowej, a być może uda się coś w życiu osiągnąć poza narzekaniem i zrzucaniem na innych odpowiedzialności za własne nieudacznictwo. Reasumując - zdradzę pewną tajemnicę - administrator posiada ip komputera, z którego są wysyłane wpisy. Natomiast nieudowodnione oczernianie jest w tym kraju ścigane i karalne. Proponuję więc o merytoryczne wpisy oraz odwagę i ujawnienie swojej tożsamości (co i tak nie nastąpi, zresztą, łatwo się jej domyśleć) Życzę wiele zdrowie i powodzenia. Pozdrawiam serdecznie

na szczęście już Ex

( usunięte przez administratora ) oni nie zatrudniają pracowników tylko jak kiedyś powiedziały ( usunięte przez administratora ) Także jeśli spełniacie te wymagania – to praca w sam raz! Gorąco polecam..

brak

a to kto pisał? jedna z ( usunięte przez administratora ) podszywająca się pod \"aplikującego pracownika\".......

ex LTM employee

\"Droga Pani\"??? A skąd przekonanie, że jestem kobietą? Przecież Luxury Travel nie zatrudnia samych pań... Cóż ja mogę na ten wywód (napisany swoją drogą przez jedną z ( usunięte przez administratora ). Pozostaje mi pogratulować tego, że w firmie w końcu zawitała pozytywna atmosfera, bo za mojej kadencji tak nie było.

Same Fakty

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i jakoś wszystko jest OK. Ale skoro ktoś ma sam coś za uszami to wiadomo, że takie bzdury może wypisywać. A wiem choćby od samych klientów, że niestety ale poprzedni personel budził wiele zastrzeżeń. Nie mam 20 lat i nie jest to mój pierwszy pracodawca - ale mam nadzieję, że ten akurat zostanie na długi czas. A atmosfera w firmie jest bardzo fajna, wszyscy życzliwi i pomocni. Taka rodzinna atmosfera - a swoją pracę droga Pani należy wykonywać, to wszystko będzie OK. Ale cóż, niektórzy chcą tylko brać i ciągle im mało. Ja uważam LTM za dobre miejsce do pracy i polecam. A nabór jest cały czas gdyż firma się rozwija szybko i kolejny oddział się powiększa :-).

Zostaw opinię o LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LTM Luxury Travel Management Sp. z o.o.