Profan Sp. z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Profan Sp. z o.o.
0 0 6 1

Opinie o Profan Sp. z o.o.

Administrator

Wiesz jak wyglądają zarobki w Profan Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Poli

No tak, nie tylko pracowników, ale głównie ich wina. Kierownictwo jest akurat w porządku, a wiadomo, każdy ma lepszy i gorszy dzień w życiu. Dobrze jednak, że zapewniają szkolenia.

phantom

No cóż krótka piłka w miarę dobra płaca ale atmosfera w firmie beznadziejna jeden na drugiego donosi nie jest to praca dla ludzi z wysokim morale.

ZYGI

Pracowników traktują jak tanią siłą robocza narzucają obowiązki jednej osobie do wykonywania za 3 jak i więcej osób , zero szacunku i wiecznie zwalniają a kokosów nie płacą NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o Profan Sp. z o.o. - Gdynia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profan Sp. z o.o.