Harasówka Sp. z o.o.

Gniewkowo

Opinie o Harasówka Sp. z o.o.

RZETELNY

Praca w tej restauracji wygląda następująco: Kelnerka poza tym,że obsługuje klientów restauracji to w tym samym czasie jest również recepcjonistkom na hotelu.Między czasie sprząta toalety i leci ogarnąć pokoik,który był wynajęty na godzinkę,a potem spocona i z rękoma,które przed chwilą grzebały w toalecie leci podawać klientom pyszny obiadek mmmmy palce lizać.Poza tym wieczna rotacja pracowników bez doświadczenia,którzy improwizują.

Pracowałeś kiedyś w firmie Harasówka Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca i atmosfera? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Harasówka Sp. z o.o. - Gniewkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harasówka Sp. z o.o.