Intourist Polska Sp. z o.o. Biuro Sprzedaży

Opinie o Intourist Polska Sp. z o.o. Biuro Sprzedaży

robert

spotkałem ofertę pracy z firmy Intourist i szukam informacji o pracodawcy i opinii o pracy w tej firmie. Liczyłem na tą stronę ale ty już dawno nikt nic nie komentował. Może odezwie się pracownik i oceni firmę??

Olo

Miła atmosfera? Dużo płacą? Pracowałeś tam Jarus? Chyba dostałeś bonusa za takiego posta-opinię. Tam było jest i będzie dokładnie odwrotnie - inwigilacja, eksploatacja i MARNA płaca. Nie dajcie się nabrać! BTW firma zaliczyła plajtę dość dawno temu, więc to chyba oznacza zwijanie a nie rozwój?

no_tak

jasne, kolego jak to pisałeś to firma już była w upadłości, syndyk to zaprzyjaźniona instytucja....

Zostaw opinię o Intourist Polska Sp. z o.o. Biuro Sprzedaży - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intourist Polska Sp. z o.o. Biuro Sprzedaży