Makhteshim-Agan Poland Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Makhteshim-Agan Poland Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makhteshim-Agan Poland Sp. z o.o.

witek
użytkownik zarejestrowany

na penwo tez nowe rekrutacje by pomogły w dużym stopniu.

klient

Znam tą firmę.Współpracuję z nią na codzień. I widzę, że jakoś sobie tam radzą z realizacją zamówień. Nie wiem jak jest w środku, ale generalnie mili ludzie. Jest to mała firma, ale wydaje się być bardzo przyjazna, a pracownicy kompetentni.

anonim

Uważam, że fajni ludzie tam pracują... znam parę osób... czasami jest nerwowo i to widać po osobach. Są przepracowani...

$$$$

Nie polecam tej firmy. Ciągłe zmiany... Nie wiadomo o co chodzi.....

anonim

Kiedyś, ale to bardzo dawno temu,miałam przyjemność poznać Pana (usunięte przez moderatora) przesympatyczny Pan. Zawsze uśmiechnięty, tryskający energią ,uśmiechem, ale też i profesjonalizmem. mam nadzieję, że o tym samym mówimy. Firma mała, ale chyba dobrze powodzi im się.

anonim

Podzielam Twoją opinię.Współpracuję z tą firma od wielu lat.Mam kontakt z panem z logistyki. Dla mnie bomba. Zawsze obsługa konkretna, wszystko uporządkowane - przynajmniej tak się wydaje.Zawsze odpowiedź otrzymuję na czas. Od niedawna pracuje tam (usunięte przez moderatora) Też fajna dziewczyna, rozgarnięta, wesoła, konkretna. Nigdy nie byłem w biurze, ale wydaje się tak z boku patrząc, że jest bardzo miło. Wśród sprzedawców zawsze był chaos, ale jakoś sobie chyba radzą....

Zostaw opinię o Makhteshim-Agan Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makhteshim-Agan Poland Sp. z o.o.