Opinie o Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I w Oława

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I w Oława

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czarna Nowy wpis

Straszna obsługa klienta coś okropnego jak traktują ludzi potem się dziwią że wysuwane są...!!!!

Olga Nowy wpis

@Basia 45, przypominam, że decydując się na dodawanie wpisów na forum jednocześnie zobowiązujemy się do przestrzegania regulaminu. Nie należy zatem posługiwać się danymi osobowymi innych osób, pracowników, ponieważ są one prawnie chronione. Należy zapoznać się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin @Stach, jest to forum publiczne, na którym każda osoba może dodać wpis zarówno pozytywny, jak i negatywny stosując się do regulaminu. Podziel się swoją opinią na temat Eko. Zapewne będzie przydatna dla innych użytkowników. Czy ktoś się orientuje, czy Eko prowadzi obecnie rekrutacje? Na jakie stanowiska oraz w jaki sposób przebiega rekrutacja? Podzielcie się wszelkimi informacjami przydatnymi dla kandydatów.

gosc Nowy wpis
@Olga

totalna porazka widac brak organizacji

Klientka

Opinie negatywne są jak najbardziej na miejscu sklep to istny (usunięte przez administratora) Towaru brakuje, panie na mięsie to jakas katastrofa ???? na stoisku trzy osoby kolejka jak za komuny po papier toaletowy i czas oczekiwania taki sam, panie dyskutują na tematy prywatne, a klientów to raczej nie interesuje. Ceny na sklepie w ogóle się nie zgadzają , panie na kasie mają kocie ruchy nie ogarniają co się dookoła nich dzieje dramat!!!!! Kierownik niczym nie odbiega od załogi anemiczny, beznadziejny i nie kompetentny. Zastanawiam sie czy w tym sklepie nie ma kontroli, osoby która nadzoruje ten sklep!? Niech ktoś w końcu ogarnie ten chlewik!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Basia 45

Obsługa na stoisku mięsnym tragedia P.Mariola chyba stoi za karę nie chcę kroić wędlin ani sera bo ma wszystkiego dość ..jej słowa :-)nie polecam sklepu cala zaloga do wymiany

Jola
@Basia 45

Zgadzam się z panią . ????????????

Łuki

Nie wiem co w tym sklepie się dzieje jakaś masakra . Panie na mięsie obsługują tak że pozal się Boże haha dzisiaj w kolejce stałem 30 min przede mną 3 osoby . Pani starsza poszła mielic mięsa to myślałem że zasnęła przy tej maszynie ???????? druga taka wygadana i krzyczy na cały sklep a robić to jej chyba się nie chce!! Widzi że kolejka dluga zamiast się zająć klientami żeby jakoś to poszło sprawnie to ona ma to chyba w (usunięte przez administratora) Gdzie jest jakieś szefostwo tego sklepu . Czy wy tam nie macie jakiejś kontroli albo tajemniczego klienta ??? Nie polecam tego sklepu !!!!!!!!!!!

Stach

Mam wrażenie jakby jedna osoba pisała te opinie. Konkurencja chce zaszkodzić?

Natka

Straszny syf sie tam zrobił. Obsługa nie miła, wręcz bezczelna, ceny sie nie zgadzają. Pani na kasach nie wydają dobrze reszty. Młody chłopak obsługujący na kasie jest niedouczony, kompletnie nie zna się na warzywach i owocach . Masakra.

Beata

Czy coś się tam zmieniło ?? Bo nie poznaje sklepu :-( hallo budzimy się !!ceny się nie zgadzają że starej obsługi już nikogo nie ma co się dzieje ja się pytam!! Zróbcie coś bo starocie klientów !!ni chyba że o to wam chodzi

Beata

Iwona85
@Beata

Nowy kierownik to i sklep na psy zszedł. Widać że sobie nie radzą.

Kaśka

Masakra czy oni są normalni z kad te ceny???!!! Nie mają na czym zarabiać . !! Wędliny najtańsze po 30zł wstyd spadło na psy

elllaa

Mi się tam bardzo teraz podoba wielki szacun tak trzymać dziewczyny

incognito

Wielki syf jest w eco w oławie koło ronda.towar po terminie jest myty i wystawiany ponownie do sprzedaży,nawet jajka są na nowo wystawiane,masakra co tam się dzieje,że jeszcze nikt się tam nie zatruł to aż dziwne.nie wspominając o kierowniczce sklepu pani danusi która pracowników na za nic,a jej siostra która pracuje na umowe zlecenie panoszy sie jak by była zastępcą kierownika sklepu.A jierownik regionalny jak przyjeżdza to pani danusia mało w du.. mu nie wejdzie.szkoda że kierownictwo regionalne nic z tym nie robi...Tylko słucha opini pani kierownik sklepu która jest mloda i nie nadaje sie na to stanowisko kompletnie.

Xxx
@incognito

A ja jestem zadowolona z obsługi. A jak komuś żal (usunięte przez administratora) ciska to czepi się wszystkiego.

@incognito

Jestem klientką tam od samego początku, nie znam kierownika osobiscie ale widac ogromne zmiany. Sklep czysty, mieso świeże i obsluga raczej mila. moze co nie które panie mogly by byc milsze np .p.L. ale nic nie można im zrzucić .A pan/Pani (ten co pisał) niech zmieni sklep . Dziewczyny oby tak dalej !

admin

Jak pracuje Ci się w firmie Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I ? Czy zasady i obowiązki są jasno sprecyzowane? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I - Oława

Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I