Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I

Oława

Opinie o Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I

Beata

Czy coś się tam zmieniło ?? Bo nie poznaje sklepu :-( hallo budzimy się !!ceny się nie zgadzają że starej obsługi już nikogo nie ma co się dzieje ja się pytam!! Zróbcie coś bo starocie klientów !!ni chyba że o to wam chodzi

Beata

Iwona85
@Beata 11.10.2017 20:09

Nowy kierownik to i sklep na psy zszedł. Widać że sobie nie radzą.

Kaśka

Masakra czy oni są normalni z kad te ceny???!!! Nie mają na czym zarabiać . !! Wędliny najtańsze po 30zł wstyd spadło na psy

elllaa

Mi się tam bardzo teraz podoba wielki szacun tak trzymać dziewczyny

incognito

Wielki syf jest w eco w oławie koło ronda.towar po terminie jest myty i wystawiany ponownie do sprzedaży,nawet jajka są na nowo wystawiane,masakra co tam się dzieje,że jeszcze nikt się tam nie zatruł to aż dziwne.nie wspominając o kierowniczce sklepu pani danusi która pracowników na za nic,a jej siostra która pracuje na umowe zlecenie panoszy sie jak by była zastępcą kierownika sklepu.A jierownik regionalny jak przyjeżdza to pani danusia mało w du.. mu nie wejdzie.szkoda że kierownictwo regionalne nic z tym nie robi...Tylko słucha opini pani kierownik sklepu która jest mloda i nie nadaje sie na to stanowisko kompletnie.

Xxx
@incognito 29.06.2016 15:09

A ja jestem zadowolona z obsługi. A jak komuś żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska to czepi się wszystkiego.

@incognito 29.06.2016 15:09

Jestem klientką tam od samego początku, nie znam kierownika osobiscie ale widac ogromne zmiany. Sklep czysty, mieso świeże i obsluga raczej mila. moze co nie które panie mogly by byc milsze np .p.L. ale nic nie można im zrzucić .A pan/Pani (ten co pisał) niech zmieni sklep . Dziewczyny oby tak dalej !

Jak pracuje Ci się w firmie Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I ? Czy zasady i obowiązki są jasno sprecyzowane? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Sp. z o.o. Sklep Oława I