Europeople International Sp. z o.o.

Opinie o Europeople International Sp. z o.o.

Jakub

Czy podpowiecie coś o agencji? Jak się z nimi pracuje? Czy mają jakieś ciekawe oferty?

Julita

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Europeople International Sp. z o.o.? Jakie warunki zatrudnienia są gwarantowane przez Agencję? Jakie lokalizacje polecacie? W sieci pojawiła się oferta pracy na farmie mlecznej w UK - czy warto aplikować?

maciej

Pracownik fizyczny na farmie z trzoda chlewna jest u nich poszukiwany i wydaje mi sie, ze tutaj rozmowa rekrutacyjna to już tylko formalnośc jest tak naparwde,

Zostaw opinię o Europeople International Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europeople International Sp. z o.o.