Ekonomist Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Ekonomist Sp. z o.o.

Zadwony pracownik

Ja pracowałam w dwóch innych biurach rachunkowych, gdzie nie płacili na czas, jak się spóźniłam do problem, zero pomocy od innych pracowników. Żeby wybrać urlop w ciągu tygodnia też był zawsze problem. A tu potrzebuje urlop to biorę.Szefowa pracuje sporo, tak jak pisze ktoś powyżej ale lepsza taka niż ktoś co tylko wymaga a sam nic nie robi. Z zarobków jestem zadowolona. Jeśli ktoś pracował w księgowości to wie że w okolicach 20 każdego miesiąca zawsze jest więcej pracy. Ale zwykle przychodzę na 7 wychodzę o 15. Mi ta praca,płaca pasuje firma się ciągle rozwija, a ja nabieram doświadczenia. Polecam

PK

Cytat z ogłoszenia które jest stale na stronie firmy "Praca w Ekonomist to : Rozwój własnych kompetencji, Podnoszenie swoich kwalifikacji Miła atmosfera w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą. Elastyczny czas pracy." ... wszystko to FIKCJA ... :(

Były pracownik (z setek którzy tam byli)

Potwierdzam powyższe. Dziwię się że tam jeszcze PIP nie zawitał.

Szczęśliwy pracownik innej firmy :)

Miałam okazję być tam przez 3 m-ce i niestety warunki pracy dla mnie nie do zaakceptowania. Nie wychodzi się tu o czasie - każdy siedzi nadgodziny (niepłatne), nie wykorzystany urlop w postaci 70 dni! Nawet dla "Młodych" którzy chcieli by się nauczyć - proponuję inne biuro rachunkowe - tu nie ma czasu ani warunków na naukę. Proszę zwrócić uwagę na Szefową - jest wizytówką własnej firmy - wnioski niech wyciąga każdy sam. Pozdrawiam

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Ekonomist Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Ekonomist Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekonomist Sp. z o.o.