Ekonomist Sp. z o.o.

Opinie o Ekonomist Sp. z o.o.

Daria

Trudno mi zrozumieć o co chodzi ponieważ słyszałem dobre opinie o firmie a tu sporo narzekania.?

Były pracownik (z setek którzy tam byli)

Potwierdzam powyższe. Dziwię się że tam jeszcze PIP nie zawitał.

ktoś
@Były pracownik (z setek którzy tam byli) 25.08.2016 09:09

Potwierdzam to powyżej oprócz tego to taka pipidówa .

Magdalena

@anonymous, what exactly are you looking for? W internecie oraz powszechnych źródłach informacji brakuje ogłoszeń do pracy w firmie Ekonomist. Czy ktoś z Was słyszał może o naborach bądź wolnych stanowiskach u tego pracodawcy? W jaki sposób firma zatrudnia nowych pracowników? Może są to osoby jedynie z polecenia obecnych już pracowników? Zachęcam do podzielenia się informacjami na ten temat.

anonymous

I am looking for a job in Poland. Do you help me?

Magdalena

Czy nadal występuje ta sytuacja z nadgodzinami? Widziałam w Ekonomist, nowe oferty pracy jako księgowa i młodsza księgowa i pytanie teraz czy warto na nie aplikować? Albo czy coś rekompensuje ten czas dłuższy w pracy, np. premie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ekonomist Sp. z o.o.?

rozczarowana

Pracuje tu się ciągle w nadgodzinach. Nie polecam.

Zadwony pracownik

Ja pracowałam w dwóch innych biurach rachunkowych, gdzie nie płacili na czas, jak się spóźniłam do problem, zero pomocy od innych pracowników. Żeby wybrać urlop w ciągu tygodnia też był zawsze problem. A tu potrzebuje urlop to biorę.Szefowa pracuje sporo, tak jak pisze ktoś powyżej ale lepsza taka niż ktoś co tylko wymaga a sam nic nie robi. Z zarobków jestem zadowolona. Jeśli ktoś pracował w księgowości to wie że w okolicach 20 każdego miesiąca zawsze jest więcej pracy. Ale zwykle przychodzę na 7 wychodzę o 15. Mi ta praca,płaca pasuje firma się ciągle rozwija, a ja nabieram doświadczenia. Polecam

PK

Cytat z ogłoszenia które jest stale na stronie firmy "Praca w Ekonomist to : Rozwój własnych kompetencji, Podnoszenie swoich kwalifikacji Miła atmosfera w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą. Elastyczny czas pracy." ... wszystko to FIKCJA ... :(

Szczęśliwy pracownik innej firmy :)

Miałam okazję być tam przez 3 m-ce i niestety warunki pracy dla mnie nie do zaakceptowania. Nie wychodzi się tu o czasie - każdy siedzi nadgodziny (niepłatne), nie wykorzystany urlop w postaci 70 dni! Nawet dla "Młodych" którzy chcieli by się nauczyć - proponuję inne biuro rachunkowe - tu nie ma czasu ani warunków na naukę. Proszę zwrócić uwagę na Szefową - jest wizytówką własnej firmy - wnioski niech wyciąga każdy sam. Pozdrawiam

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie Ekonomist Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Ekonomist Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekonomist Sp. z o.o.