Universe Properties Group Sp. z o.o.

Opinie o Universe Properties Group Sp. z o.o.

Oszukują klienta , sprzedają działki nad zabagnionymi jeziorami z dala od ludzi i boga. Młodzi ludzie odłożą sobie 100- 200 tyś. i zamiast kupić sobie mieszkanie kupują kawałek łąki w trzcinach bez możliwości zabudwy, myślą że zarobią na sprzedaży a tak naprawdę zostaną z mało atrakcyjną działką z dala od miast i szlaku jezior mazurskich.

sandra

e tam przesadzasz, to nie kiesk tylko pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i z pewnością jest większa kasa do wzięcia ale ty nie umiesz na nią zapracować

WYDMUSZKA

rodzinne inwestycje-kapitał zakładowy 50tyś zł buahaha kiosk ruchu ma więcej :)

dgr

Trzymajcie się od nich z dala. Jak już was wydoją to kopną w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Frustraci z przerostem ambicji. Poczuli smród kasy i się poprzewracało w głowach. Mała firma i nie stać ich na pracowników więc kombinują jak się da. Fatalny pracodawca.

?

Firma wymaga od swoich pracowników super zaangażowania, niesamowitych umiejętności i Bóg wie czego, a nie oferuje nic ponad słabą atmosferę i najniższą krajową. [usunięte przez moderatora] Tylko jeden pracownik utrzymał się dłużej niż pół roku. Dużo obiecują by zwabić a później nie wywiązują się z obietnic. Nie szanują ludzi.

Zostaw opinię o Universe Properties Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Universe Properties Group Sp. z o.o.