KIDDE Polska Spółka z o.o.

Ropczyce

Opinie o KIDDE Polska Spółka z o.o.

Karolina

@Rafal z oxhronki w jaki sposób jest coraz gorzej? Możesz powiedzieć przykłady jakiś sytuacji z pracy w KIDDE Polska? Czy oprócz wysokości pensji coś Ci się nie podoba? Ktoś jeszcze ma podobne spostrzeżenia?

Rafal z oxhronki

Dno, z roku na rok jest gorzej i to w dodatku za marne pieniadze tj. Najnizsza krajowa.

ryś

a możesz jakoś konkretniej i rzetelniej rozwinąć swoją wypowiedź? wiele osób uważa że w Ropczycach można jednak karierę zrobić, tylko trzeba trochę checi i zaangażowania, szczególnie jeśli jesteś inżynierem w doświadczeniem to rozwiniesz tu skrzydła

ZAKOSZMENNY
@ryś 15.07.2016 12:33

tutaj nie warto robic kariery lepiej isc do makdonalda. w tej firmie cie wykoncza nerwowo to lepiej w EMCE hamburgery smazyc. REMEMBER: HAMBURGEREM SE POJESZ A GASNICOM NIE!

Szukasz pracy?

Biuro Handlove

nie warto

parowka

to byl zwykly wentylator a nie klimatyzator, nie wiem czemu wzieli chyba nie byl zgodny z standardami 5S czy tam 6S czytaj (ASS albo SHTIT)

prr

nawet wentylatory nam zabrali a pseduo mistrzowie siedza w sali klimatyzowanej a my na spawalni szkoda gadac

Bol glowy

Jestes zalosny. Idz i proponuj 3 tys hahaha nawet brutto tyle nie dostaniesz, chyba ze bedziesz dymal po 16 h dziennie. Oczywiście mowie o pracy na produkcji bo w biurze jak znasz odpowiednie osoby to zarobisz i 5 tysi bez doswiadzcenia. Takze nie pajacuj. Jedyne na co mozna liczyc w tej firmie to na temperatury w granicach 40 stopni latem i ciagle slowa krytyki. A zarobki nie wiele wyzsze od najniżsZej krajowej. To sa realia a te 3 tys brutto netto nie wazne to możesz sobie dlugo pomarzyć

fajkuj

ty jestes tak glupi ze wierzysz w to co piszesz czy z ludzi chcesz sobie jaja porobic?

hahaha

umowy sa korzystne? na opiniach utc manufacturing czyli nowego kidde ktos wlasnie napisal ze ludzie wiecej daja Owsiakowi do puszek

gość

nadgodziny na umowie zlecenie nie są płacone nic wiecej od innych godzin

Makusia

Sokowierek na rękę. Najniższa krajowa na rekę to jakieś 1300.

turbin

zarobki 1500 na reke kiepska atmosfera tyrka na 3 zmiany za smieszne pieniadze lepiej isc gdziekolwiek indziej

MojeCzarneBMW

Tak, dlatego trenera gdzieś wcieło podobno ...

gle

Z kierownictwem faktycznie może być problem, bo będąc na rozmowie sami obiecali dać informację zwrotną obojętnie jaka to miałaby być informacja, a tu nic. Przykre że nie potrafią nawet napisać informacji z podziękowaniem za przybycie na rozmowę. Widocznie mają problem z szanowaniem innych osób. Jedyne to życzyć żeby ich tak szanowali jak oni szanują innych.

PrezydentUTC

Proszę brać pod uwagę, że UTC w Ropczycach ma dwie gałęzie produkcji - Elektronikę i Gaśnice. Na elektronice nie panuje "syf, kurz, brud itp" ani nikt nie pyta "z jaką częstotliwościa pracuje różnicówka". Proszę nie szerzyć takich bzdur na temat tej firmy.

kidde fstręt

dostałem zlecenie od tej ...firmy dla mnie to jest wszystkim co mozna osiągnąć ... w chamstwie absurdzie i niekompetencji... słowa Sokratesa "wiem, że nic nie wiem" nabierają mocy ci ludzie nawet tego nie wiedzą:) pada pytanie z ust "fachowca" z jaką częstotliwościa pracuje "różnicówka" bo my stosujemy 20mA !!! to nawet nie podstawówka p. Wojtek F.

Niezły syf

To widzę, że niezły syf. Jak z BHP w firmie? Mam na myśli pracę na hali, bo podobno straszny syf tam panuje? Dają jakieś maski? Jak z traktowaniem pracowników? Proszę o szczere opinie bez koloryzowania, typu nasza firma jest najlepsza :D. Z góry dzięki za info.

greetings from UK

sprawdzcie sobie rowniez utc ccs praca opinie bo teraz kidde zmienilo nazwe na utc zeby uniknac placenia podatkow tak to robia amerykanskie korparcyje w PL. MISTRZOWIE ZROBCIE MATURY!!! I nauczcie sie poprawnej wymowy chociazby zwrotu good morning bo wstyd i zenada

xxx

Mnie osobiście przeraża fakt ze ludźmi w tak Światowej firmie rządzą osoby w ogóle do tego nie przygotowane pod każdym względem zarówno merytorycznym jak i praktycznym(pociotki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praktycznie bez wykształcenia,mowa tutaj o tych pseudo mistrzach, często nie wiedzących jak niektóre sprawy i problemy rozwiązać(tylko tzw.Spychologia tj."najlepiej zwalić na drugiego byle na mnie nie poszło").Niektórzy są po podstawówce,w najlepszym razie mają zawodówe,no może jeden ma maturę.To się nazywa wykwalifikowana Kadra zarządzająca??Śmieszne!!!Gdzie prestiż na tej firmie?Takich matołów to do łopaty trzeba by dać, a nie na takie stanowiska.Do tego jeszcze dodatek mistrzowski,pytam za co?za brak kompetencji i profesjonalizmu w działaniu?Ponadto proponuję również "wysłać" ich na kurs języka angielskiego, bo jak znowu będziemy mieli gości z zagranicy to zaś będzie bełkot i przewalanie oczami-to jest wstyd!!!.Ogólnie myślę ze Zarząd musi coś z tym zrobić i mam cicha nadzieje ze ktoś z osób Decydujących przeczyta ten mój apel o działanie dla dobra tej firmy,bo na chwilę obecną kierujemy się ku destrukcji,a nie sukcesowi.Pozdrawiam

sitodrudrukarz

pozdrawiam chlopakow z sitodruku i malarni. trzymajcie sie rowno bo na starosc przy wyproznieniu bedziecie musieli sie trawy trzymac hehehe MISZCZOWIE RZADZOM

Fyou

panie janie pisze pan o nowoczesnych urzadzeniach, tak na prawde to gasnice ktore tam sa produkowane to niemieckie patenty bo wczesniej ten zaklad nazywal sie GLoria i byl w niemczech pozniej niemcy przeniesli to do polski i amerykanie to kupili i zmienili nazwe na kidde a teraz na utc. Nowoczesne urzadzenia to zwykle kpiny te same typy gasnic od 20 lat i to ma byc nowoczesnosc? ODRADZAM TAM PRACOWAC syf, kurz, brud itp

leliwa

pracowałem 6 lat temu i widze że rodzinki i kolesie dalej u koryta czyli nic nowego pozdrowienia dla tych co wytrzymali od (usunięte przez administratora)

xd

haha coś w tym jest - potwierdzam

elvis

[usunięte przez moderatora],umowy śmieciowe kasa śmieszna syf na maksa rotacja ludźmi jak w burdelu,w sumie to by się zgadzało.. niekompetentne chamskie kierownictwo -nie polecam

czeska

też tam pracowałam chwile, całe to "kierownictwo" to rodziny mistrzów i pociotki towarzystwa z biura, zakład jedzie na łebkach z workserwisu tania siła robocza do zadań specjalnych, taka polityka firmy i nie dajcie się nabrać na teksty typu "będziecie oceniani, warto się starać" "najlepsi zostaną"itp. paskudna firma jak się niema kompletnie nic na oku można miesiąc przepracować za tego tysiaka tylko sobie nadziei nie robić i ogólnie olewać to co mówią

rumuniak

ten zakład to pomyłka kurz,smród,pył,hałas i [usunięte przez moderatora] zarobki na produkcji 1400 z tym że teraz o umowie o prace można zapomnieć, szczyt to staż, umowa zlecenie na max2 miesiące i ściema o zwykłej umowie, potem przyjeżdża nowy tir [usunięte przez moderatora] i w koło macieju, więcej kierowników jak pracowników,praca w szkodliwych warunkach, za to parę osób raz w miesiącu dostaje cukierki od dyrektora tak że polecam.....jeśli masz 16 lat i niema jeszcze borówek w lesie

ja
@rumuniak 06.06.2013 21:56

kazdy to tylko umie narzekac... a mi sie podoba tam pracowac. jedz za granice to zobaczysz jak wyglada tam praca....jak wrocisz to bedziesz chwalil, ze pracujesz w Polsce i u takiego pracodawcy. Wszyscy tylko potrafia krytykowac, ale dla firmy cos zrobic to zawsze na nie.... jak nas wysla do Chin, to kazdy bedzie wspominal, ze w sumie to zle nie bylo. Proponuje, wziac sie do roboty z taka sila jak sie narzeka. czuwaj!

lol

witam. czy ktoś wie jak pracuje się w firmie Kidde? jakieś opinie od pracowników?

dramat

dramat

Zostaw opinię o KIDDE Polska Spółka z o.o. - Ropczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIDDE Polska Spółka z o.o.