T G Security Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o T G Security Sp. z o.o.

Cezary

Czym jest spowodowana taka długa cisza na forum? Nowi chętni do pracy w firmie mogli wspierać się opinia pracowników.

Paulina

@adam czy naprawdę uważasz, że pracownicy T G Security Sp. z o.o. spożywają alkohol w czasie pracy? Takie sytuacje polecam zgłosić do przełożonych.

adam woźny

Firma niby spoko w czarnkowie mają obiekt koło mostu z mojej obserwacji wszyscy 3 na zmianach piją alkochol kpina

wiktor

Bolo
@wiktor 22.12.2014 22:19
To sie zgadza ze nie płacą ale też tracą ludzi z obiektów a w 2015 trzeba bedzie podatkowac umowy. To bedzie koniec...

Masz rację płacą jak chcą a na pijanych pracownikach im najbardziej zależy bo jest z czego dofinansowywac firmę tg bez pijaka to jak ksiądz bez koscielnego

maly

firma jak kazda inna a najbardziej to jest super pani SYLWIA z BUDIMEXSU na ul rolnej pozdrawiam pania sylwie i caluje cichy amator

nowicki.marian100@interia.pl

dobre i złe opinie o tej firmie

borat

TG Security nie należy do najbardziej znanych firm zajmujących się ochroną osób i mienia w tym kraju. W tych najpopularniejszych mają miejsce dziwne akcje, więc nie ma co się dziwić, że i tu jest wiele...niedociągnięć. Niezbyt dobre opinie słyszałem właśnie o ochronie fizycznej w TG, ale za to jako jedna z nielicznych firm ochroniarskich w Polsce TG Security świadczy usługi monitoringu wizyjnego i to właśnie wyróżnia ich pośród konkurencji, która zrobiła się już w tej branży bardzo duża. Ogólnie wydaje mi się , że stawiają bardziej na ochronę automatyczną typu właśnie kamery czy alarmy, niż na te standardową związaną z dużym, czarno ubranym ochroniarzem. Chociaż jeżeli chodzi o oferty pracy to szukają ( przynajmniej jeszcze na te chwilę) zarówno pracowników do zabezpieczania obiektów jak i np. montażystów systemów alarmowych

kimo

prawda jest taka, że pracy to jest pod dostatkiem przy alarmach, bo są przecież praktycznie wszędzie obecnie

diksi

może ciężko jest znaleźć porządnego i znającego się na swojej robocie montażyste, który potrafi sprostać stanowisku

adi1c

Kilka dni temu poszedłem na romowe z przedstawicielem TG w sprawie pracy. Ten Pan nie mial pojecia o niczym. Nie powiedzial jaka bedzie umowa, jaka jest stawka godzinowa itp. Kazał czekac na telefon od dyzurnego ktory mi wyjasni wszystko.Tego samego dnia zawiozl mnie na obiekt którego mialem pilnować.Około 3 w nocy zadzwonil dyżurny i przestawił mi warunki pracy : praca od poniedziałku do piątku od godziny 19-do 7 rano. W sobote po przyjsciu z nocki o 14 mialem juz byc na terenie budowy a zejsc z niej w poniedzialek o 7 rano . I tak cały czas bo mialbyc tam 1 strzoż.(usunięte przez administratora)

robson

niech alkomaty se naprawia (usunięte przez administratora)

national
@robson 19.05.2013 22:40
niech alkomaty se naprawia (usunięte przez administratora)

tej prezes, czy Ty przerwałeś edukacje na drugiej klasie Szkoły Podstawowej?

PREZES

SMIALO MOGE POLECIC TA FIRME DLA OSOB KTORE CHCA PRACOWAC A NIE TYLKO ZAMKNAC SIE W KONTENERZE I CZEKAC ZEBY KONTROLA OBIEKTU NIE ZLAPALA GO NA ALKOH.LUB SPANIU.LUDZIE TA FIRMA WPROWADZA NOWE STANDARDY W OCHRONIE POZYSKUJE CORAZ WIECEJ OBIEKTOW.WIDAC ICH NA KAZDEJ BUDOWIE I CORAZ WIECEJ NA OBIEKTACH STACIONARNYCH TO CHYBA JEST POWOD ZEBY PRZEMYSLEC OFERTE PRACY W W/W FIRMIE.OWSZEM SA KARY ALE JEZELI KTOS RAZACO LAMIE REG.FIRMOWY KTORY JEST DOSTEPNY ZARAZ PRZY NABORZE DO PRACY.WIEC JESLI KTOS ZGADZA SIE NA NIEGO I POTWIEDZA ZE NP.NIE BEDZIE SPAL A GRUPA ZA KILKA DNI LAPIE GO NA SPANIU LUB POD WPLYWEM TO CO SIE DZIWIC.W TEJ FIRMIE DOSTALEM 3 RAZY NAGRODE ZA SUMIENNOSC I DODATKOWE SLUZBY.PRZYZNAJE TAKZE ZE ZDARZAJA SIE OBSOWKI Z WYPLATAMI ALE ZAWSZE KAZDY OTRZYMA SWOJE CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE.ZNAM ROWNIEZ PRZYPADKI AWANSU W TEJ FIRMIE I ODRAZU Z WYZSZA STAWKA.JA JUZ NIE PRACUJE PONIEWAZ JESTEM OBECNIE ZA GRANICA KRAJU .ALE JAK NOGA MI SIE TU POWINNIE WRUCE CHETNIE DO TEJ FIRMY BO WIEM ZE WARTO.WSZYSTKIM CHCACYM MIEC STALE ZATRUDNIENIE I PRACE NA DLUGI OKRES POLECAM A ALKOH.NYGUSOM SCIEMNIACZOM ITD NIE POLECAM.

maciej
@PREZES 19.04.2013 13:50

ty możesz polecić tą firmę co ci za to dali 20 złotych gratis a następnego dnia karę za krzywy krawat bałwanie!!!

Wdzięczny pracownik.

Gdybym był fanatykiem to poszedłbym dać na tacę.Ale ja tylko upajam się szczęściem,że udało mi się od tego (usunięte przez administratora)oderwać. Siechnice.MASAKRA!!!!!!!!!!!

malutki

firma nie solidna jak ktoś lubi dostawać wypłatę ras na 2 miesiące to bardzo polecam a na święta wypłacają zawsze w 2 święto to są Siechnice

koro

są ok pracowałem już w Solid i Juventus a i Impel też.TG kara ludzi a właściwie nie ludzi a pijaków ,wywalają od razu a oni tu brednie wypisują.Panowie czy się stoi czy się leży dawno się skończyło!!!

zdziwiony

Powiem tak,,,jeżeli ktoś ma trochę pojęcia o firmach ochroniarskich to wie że zarzuty typu kary finansowe,starsi panowie są nie na miejscu bo wszystkie firmy tak funkcjonują!!!a takie mamy prawo pefronu w naszym kraju . TG SECURITY z tego co widziałem działa w dużej części Polski na moim osiedlu też i od tego czasu skończyły się problemy z wandalami i pijaczkami a SOLID nie potrafił rozwiązać tego problemu przez 3 lata.Ja należę do zadowolonych.

krzywo-łap

brak motywacji do pracy , według firmy motywacją do lepszej pracy jest kara tylko że karą nikt absolutnie nikt nic nie uzyskał , 50 60 100 150 500 1500 tak to wygląda w realu ,ja tutaj nic nikomu nie będę sugerował ,jak przyjdzie pracować to sam się przekona czy mu ta firma pasuje czy nie.każdy musi sam sobie wyrobić reputacje na temat pracodawcy

kulo zęby

firma jak każda inna raz pod wozem raz na wozie, ale naji warzniejsze ze nie jest to firma krzak ;przyjdzie zima wyrwij krzak przyjdzie lato firmy brak.

firma tg security ujdzie fajni ludzie i spokojna atmosfera

Marek

Jest ok.na tle innych firm ochrony ta jest naprawdę O.K.Polecam

TG SECURITY to profesionalna firma,pracuje tam 3 lata i jest super.

TG Tanie (usunięte przez administratora)nie polecam firmy:P

Zostaw opinię o T G Security Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T G Security Sp. z o.o.