Planeta Mody Sp. z o.o. Biuro

Olsztyn

Opinie o Planeta Mody Sp. z o.o. Biuro

Daria

Jako pracodawca to nie wiem, ale byłam w Upsie w Siedlcach i niestety wszystko szyte na małą azjatke, niektóre rzeczy były nawet nawet ale większosc plastikowy towar z chin. W Szachownicy lepiej jest.

Huba buba

P. Ania S. super babka jak trzeba opieprzy ale i pochwali. Natomiast niżsi rangą kierownicy regionalni zachowują się jak by byli prezesami .

szerlok

cztery ostanie opinie na temat 'szefostwa' - same arie pochwalne! czyżby przypadek?

pracownik 1

to prawda! strategia fajna. Rozwijają się .Szefostwo nawet spoko. nie ma co się przyczepiać .

jedna z Działow Planety Mody

ja poznałam wszystkich! bo pracuję w Centrali PM. to fakt mieszanka jest niezła z nich! najbardziej lubiany Jacek i Darek :) fajowi :) ;) Ania ma czujne oko - na wszystko . Zawsze:)

ag

A Ja poznałam wszystkich. Bardzo fajni ludzie. Choć każdy z nich jest inny. Różnią się od siebie.☺ ciekawy z nich skład

kierownik sklepu

chciałam się podzielić opinią na temat planety mody. jestem w tej firmie ponad rok. nie ukrywam pracy jest sporo. cały czas jest co robić. ale to mi nie przeszkadza. Realizuję się w Salonie Yups. jestem doceniania przez Kierowniczkę Regionalną , jestem zadowolona. Praca i płaca daje mi satysfakcję. Dodatkowo czuję się doceniana i szanowana w firmie. a to jest między innymi najważniejsze. presja na target jest spora , ale to mi nie przeszkadza. wiem ,że dzięki temu również ja mam korzyści -premia :) Nie poznałam całego Zarządu , ale Szefowa P. Ania zawsze jest ludzka. Wymagająca i oczekująca ale zawsze jest CZLOWIEKIEM. jak trzeba to zwróci uwagę , ale również potrafi pochwalić , docenić, wytłumaczyć , pomóc , pokarze co dobrze , a co żle . Rzadko spotyka się takich ludzi. Ps. pozdrawiam P. Elę.

dawid

bardzo niskie wynagrodzenie. mają wysokie ambicje, małe możliwości. marketing porażka, zero możliwości rozwoju, strategia firmy z roku na rok coraz gorsza. pracowałem 2 lata licząc, że będzie lepiej :) stracone 2 lata

jedna z Działow Planety Mody
@dawid 05.05.2014 11:53

heh.... Strategię to teraz mają super. nie pisz więc bzdur! Idą pełną parą. Wielkie WOW!

dudo

Nie chce mi sie wierzyc w to co piszesz 6 lat temu zarabialam w tej firmie duzo wiecej niz piszesz teraz buhahah

kiwik

Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjne w Planecie Mody w Olsztynie. Dodam, że mam wykształcenie wyższe zgodne z kierunkiem o jakie się ubiegałem i kilka lat doświadczenia w zawodzie. Stanowisko było na szczeblu specjalisty. Jakiś dyrektorek strasznie się wymądrzał, pouczał i długo opowiadał o wymaganiach na to stanowisko, a wymagania były baardzo wysokie! Były jakieś symulacje, rozmowy, pytania itp. na koniec okazało się, że wynagrodzenie jakie zaproponowano to 1500 zł! Śmiech! A w ogłoszeniu napisane: ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! Oceńcie sami czy jest atrakcyjne? Jednak nie zdecydowałem się na zmianę pracy, bo bym zarabiał 50% swojego aktualnego wynagrodzenia.

Zostaw opinię o Planeta Mody Sp. z o.o. Biuro - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planeta Mody Sp. z o.o. Biuro