Platan Group Sp. z o.o.

Opinie o Platan Group Sp. z o.o.

hjb
użytkownik zarejestrowany

@kinia a to co sie stało że byo tak super i przestało być? No bo generalnie uważam, że klimat tworzą ludzie, tak wiec siłą rzeczy jak sie pogorszyło, to pewnie wina ludzi. No chyba że szefostwo sie zmieniło , nie wiem - z drugiej strony tak tez moze być

kinia

10 lat ?? hehehe od 2000 roku jest Platan Group (to jest 16 lat) a wcześnie do 2000 było częścią TOP 2000 a to info na stronie to powinni chyba zaktualizować :)tak myślę. Kiedyś było fajnie a potem to fajnie zdechło ale stara gwardia z PP do dziś się spotyka :)

redtt

Ja byłem poprzednim technikiem - zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie , totalny burdel

Platan

karinka
użytkownik zarejestrowany

jak ktoś jest delikatny emocjonalnie i kruchy to proponuje stanowisko laleczki z porcelany. Do pracy powinno podchodzić się powaznie, a ta firma raczje tak traktuje pracowników, więc moz ewarto się zastanowić nad miejscem pracy jednak i zakresem obowiązkó, bo z tego co wiem firma szuka nieco innych pracowników.

dangerous_mind

pożyjemy-zobaczymy ;)

dangerous_mind

Na mieście chodzą słuchy że dni tej nędznej firemki są policzone,więc radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem...ekhmmm zatrudnienia ;)

gall anonim

Ta instytucja nie powinna się nazywać Platan group tylko ( usunięte przez administratora )group ;)

zainteresowany
użytkownik zarejestrowany

Ja się nie zgodze, bo pewnie popredni technik miał jakis powód, by odejśc z Planten Group albo go zwolnili, nikt nie wie jak było?

rambo
użytkownik zarejestrowany

myślę, że nie ma co się tym tak interesować. Tzn. poprzednim technikiem. Robota się podoba to aplikuj

lukas
użytkownik zarejestrowany

Nadal te dwa ogłoszenia sa dostepne na stronie Platan Group, może ktoś wie, co się stało z poprzednim technikiem, czy to rozwój i kolejne stanowisko?

qonik
użytkownik zarejestrowany

o księgowy to może być wreszcie coś dla mnie. Rozumiem , że kasa jest adekwatna do powagi stanowiska?

olecko
użytkownik zarejestrowany

Platan Group szuka nadal do pracy samodzielnego księgowego oraz technika, na ich stronie podali maila do rekrutacji.

ona 2

Ta firma to syf kiła i mogiła.Inteligenci z niej uciekają

ona:)

o widzisz, też się zastanawiałam czy warto aplikować na Młodszego analityka, ale burzliwa tu dyskusja panów fachowców trochę mnie zniechęciła :P Zrobię Ci tą przyjemność i nie wyślę CV, zawsze to mniejsza konkurencja :P

halo

witajcie, dzisiaj pojawiła się oferta pracy na młodszego analityk finansowego. Powiedzcie, czy warto, jaka atmosfera w pracy, jak płacą?

mmm

tak Wam źle tak nie dobrze, ale roboty to się zmienić nie chce? Najlepiej tylko szukać spiskowców, donosicieli itp.

andrzej

Nie wiem kto to napisał,ale to kłamstwo.

ktos

Nie polecam, ( usunięte przez administratora )

Wowa

Platan vel Dom Dochodowy to jedno g....-niema tam z kim rozmawiać,człowieka traktują przedmiotowo,wszech obecne donosicielstwo,bałagan organizacyjny koordynatorów ds. technicznych,zwłaszcza[usunięte przez admina] (brak kompetencji).Rotacja personelu technicznego w ostatnich latach była i jest bardzo duża[usunięte przez admina]

xxx-xx

A ja się z nim zgodzę, atmosfera jest OK, praca na luzie, oczywiście czasem zdaży się ciśnienie jak to wszędzie. A narzekają tylko tacy którym dupa przyrosła do fotela. Jak by leżał to by też mu źle było. Zawsze jest wyjście-- ZASIŁEK nikt nikogo tam na siłę nie trzyma

najemnik

Nie jestem pracownikiem tej firmy, lecz jednym z najemców.Mam tam kilku znajomych techników ,więc posiadam wiedzę troszkę większą niż zwykli najemcy.Osobiście odradzam prace w tej firmie.

Gal

mam pytanie do Najemnika, -rozumiem ze pracujesz dla Platan Group? -czy mozesz cos jeszcze powiedziec o tej firmie? -jak bys ocenil Platan, tak ogolnie? -warto tam pracowac?

Najemnik

Firma słabo dba zarówno o "swoich" ludzi jak i o najemców (dość długi czas oczekiwania na przyjście fachowca ,a nie "sztuki personalnej".Zaobserwowałem bardzo dużą rotacje wśród techników zwłaszcza tych znających się na rzeczy.Kierownik działu technicznego jest IGNORANTEM TECHNICZNYM nie mającym pojęcia o technice i kontakcie(informacji zwrotnej)z najemcą, wydającym polecenia nie zgodne z zasadami BHP.Ja wiem o kilku urazach doznanych z tego tytułu.

Zostaw opinię o Platan Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Platan Group Sp. z o.o.