Af Projects Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o Af Projects Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Af Projects Sp. z o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

Stary

Nie wiem skąd taka wrogość u konkurencji... To pisze albo jakich flustrat, albo raczej najpewo z pajacyk z zewnątrz. Wiem jedno że pracuje tu już ponad 4 lata i ja mam inne odczucia.. Nie zgodzę się że młody prezes nie ma wiedzy.. Sam widziałem jego kilka uruchomionych instalacji i pracują do dzisiaj a klienci przychodzą z prośbą o rozbudowę, więc chyba samo mówi za siebie.. To piszą ludzie z zewnątrz nikt by takich bzdur nie pisał z obecnych pracowników, ten kto z prezesem ma kontakt to złego słowa o nim nie powie. przykład w ostatnich 3 latach odeszła jedynie 1 osoba z działu technologii, która de facto zarządza prezes,, z tego co wiem to ta osoba nie odeszła raczej ze względu na kasę i atmosferę tylko dlatego bo nie chciała wyjeżdżać na delegacje . Widzę że piesze to osoba która nie miał nigdy kontaktu z prezesem AF Kiedyś prezes AF pracował w MH, był podobno prawą ręką nawet szefa MH, i to chyba zawazylo że te spółki razem ze sobą współpracują. Ale one jeszcze współpracują z kilkoma innymi, dwie budowlane, jedna od automatyki i jeszcze jedna od wyparek.. Natomiast to co wiem to AF i MH to osobne firmy bo młody prezes sam ciągnie ta firmę.. I to może być jego największy błąd że nie dopuszcza do siebie nikogo. .

Tom
@Stary 01.07.2017 23:23
Nie wiem skąd taka wrogość u konkurencji... To pisze albo jakich flustrat, albo raczej najpewo z pajacyk z zewnątrz. Wiem jedno...

A ja wiem. Nikt nigdy ciebie nie lubił arek. Wiadomo dla czego.

anonim

(usunięte przez administratora)

nick1
@nick1 31.10.2017 11:57
Mam pytanie? Pracowałeś kiedyś w AFP w dziale technologii? Nie sądzę .. bo piszesz głupoty!

Jeszcze jedno nie mieszaj firmy MH do AFP, to są dwie różne firmy, a tak dla sprostowania to AFP współpracuje jeszcze z przynajmniej 3 innymi firmami, które nie są ani synami, ani córkami...

Michał
@nick1 31.10.2017 12:03
Jeszcze jedno nie mieszaj firmy MH do AFP, to są dwie różne firmy, a tak dla sprostowania to AFP współpracuje jeszcze z przynaj...

Oczywiście że AF to córka MH. Każdy pracownik o tym wie.

Michał

Mam pytanie. Dlaczego został usunięty mój wpis. Widzę że innych negatywne wpisy zostały usunięte. Kto administruje chyba nie oceniany pracodawca. Zatem przypomnę swoja opnie. Firma af to całkowity wyzyskiwacz pracowników. Nie polecam tej firmy.

Michał

Mam pytanie. Dlaczego został usunięty mój wpis. Widzę że innych negatywne wpisy zostały usunięte. Kto administruje chyba nie oceniany pracodawca. Zatem przypomnę swoja opnie. Firma af to całkowity wyzyskiwacz pracowników. Nie polecam tej firmy.

nick1

nie odpisujcie na te wpisy, " ucisk" na innym forum jest jako "Robson" podobnie wypowiada się jako "niby" pracownik AF na innym forum MH, godziny wpisu świadczą tylko że ta osoba nie może spać i ma coś z własną świadomością. wpisy były wykonane z jednego adresu IP. kiedyś pojawiały się już podobne wpisy od pana, który nigdy nie pracował w tej firmie jedynie firma gdzie pan paweł m. pracował współpracowała z nami, ale wiem że i z tamtej firmy go usunięto. Zwracam się do współpracowników aby nie dawała się zaczepiać na takich forach. każdy wie co się dzieje na co dzień i jaka jest atmosfera, którą widocznie ktoś mocno sfrustrowany pragnie zepsuć.

anonim

(usunięte przez administratora)

Stary

Widzę że konkurencja nie śpi..chyba boli ją że nie wielka firma wygrywa przetargi nie ceną a ze względu na posiadaną wiedze .. Tylko tyle, jeśli chodzi o kierowników to jako pracownik powiem tak, pracowałem już w kilku firmach i dobrze wiem że wszędzie jest podobnie, z tą tylko różnicą na plus AFP że jeśli kierownik czegoś nie jest w stanie załatwić to zawsze można iść do prezesa i on to załatwi. Widać że piszą to ludzie z zewnątrz. Kolejną sprawą jest to że te firmy nie są powiązane ze sobą poprostu jedna robi proces droga ścieki i automatykę..

Eliza

Nie wiem jak jest teraz ale byłam tam na praktykach a później pracowałam kilka lat, powiem tak praca jak wszędzie lekko nie ma, sporo pracy indywidualnie, ale przynajmniej człowiek wie za co pracuje, zespół bardziej niż ok, była tam jedna panna która strasznie że panowała mimo że była na tym samy poziomie, słyszałam że już jej nie ma. Obecnie pracuję w branży i czasem żałuję że się z nimi rozstalam ale ile osób tyle opini. Dla ambitnych świetne miejsce...

poli
@Eliza 29.01.2016 11:50
Nie wiem jak jest teraz ale byłam tam na praktykach a później pracowałam kilka lat, powiem tak praca jak wszędzie lekko nie ma,...

Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał firmę. Mówił , że jak będzie opcja to , żeby śmiało aplikować do nich . Szukali ostatnimi czasy technologów w Af Projects Sp. z o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

robert

Firma nierzetelna. Niechlujnie i nieterminowe realizacje. Nie polecam tej firmy.

Zostaw opinię o Af Projects Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Af Projects Sp. z o.o.