Opinie o Af Projects Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Af Projects Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Af Projects Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Af Projects Sp. z o.o. w Warszawa

Stary Nowy wpis

Firma ciągle jest na rynku, chociaż plotki krążyły różne. Widzę że nie ma co czytać tych wypocin "pracowników " na forach.

Bronisław Nowy wpis

I jak tu wierzyć tym wpisom, choćby sprzed dwóch lat, o tym że firma nie płaci swoim kontrahentom? Gdyby tak robili to nadal utrzymywaliby się na rynku? I co to ma wspólnego z warunkami pracy bo to w końcu forum dla pracowników?

Czy Af Projects Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę najniższa krajowa (usunięte przez administratora)

Rafał Nowy wpis

Rozumiem, że wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie, ale czy przy dłuższej współpracy można starać się o zmianę warunków umowy na korzystniejsze i podwyżkę?

kudel Nowy wpis

AF PROJECTS Sp. z o.o. - od miesięcy nie płaci faktur swoim kontrahentom, nie angażowałbym się w pracę w tej firmie

Smutny Sławomir

Dzień dobry. Dobrze mi się pracuje, choć czasem jest wesoło lecz ja się nie poddaje i nadal smutny zostaje. Pozdrawiam wszelkie ptactwo.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Witam, jestem ciekawa jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie ?

RADOSLAW M.

Jestem gównianym prezesem i traktuje ludzi z góry. Mam swoją bandę przydupasów, którzy wchodzą mi w zadek. Dobrze mi sie wiedzie bo mam grupę zakompleksionych żolnierzykow, którzy sa na moje skiniecie i nie maja jaj by mi sie przeciwstawić!

Ulka

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dostanę od was?

alior

Minęło ponad pół roku odkąd tu pracuję i na razie jest ok.. aby tak dalej, widzę że tu praca dla wytrwałych i ambitnych, do tej pory z tym co tu było pisane się nie spotkałem wiec albo zmiany.. zmiany albo jeszcze za wcześnie. Pożyjemy zobaczymy. Na ta chwile polecam..

Czarek

Praca dla zdolnych, pracowitych !!

Michał co wie...

Jeszcze jedno.. Zgodzę się z kilkoma przedmowcami ale info. dla stary 2, to jedynie jedna nasza zbierzna ocena, a ty Arek nie obraź się ale kilka razy widać że to twoje wpisy były tu zamieszczane.. Dla jasności nie ważne czy firmy razem pracują czy nie, Afp robił automatykę na Rzecz MH, tu był tak naprawdę jedyny główny problem, bo Arek praktycznie nie ruszył (usunięte przez administratora) aby zająć się automatyką, tym działem kierował g.a. A szkoda.. Z g.a. z którym ciężko było dojść do porozumienia, nie było sensu dalej współpracować...kolejna informacja to Arek znowu ma racje że z Afp to zwalniali się jedynie automatycy i elektrycy, bądź byli zwalniani, ale to przez bałagan z milkiem...tu akurat kilku osobom należało się wykopanie bo sam nie wiem dlaczego ich zatrudnili, błędy kilku młodych kolegów doprowadziło że my ze starej kadry musieliśmy robić swoją robotę i poprawki. Osobiście Ja zauważyłem tylko odejście jednej czy dwóch osób z technologii Afp a z części ludzi sami zrezygnowali, to fakt więc nie sciemniajcie..dalsze redukcję doprowadziły by do tego że prezesi sami musieli by jeździć na obiekty.. A ty stary2 Czy ktoś lubi szefa czy arka nie wnikam to już każdego osobny problem, ja osobiście ani od Arka ani od g.a nie doznałem upokorzenia i raczej nie sądzą żeby to była prawda, piszą to ludzie których albo zwolnili albo z zazdrości.. Tu mi się pewnie dostanie ale tak chyba jest..powiem tak, co innego fanaberie g.a którego ciągłe pretensje mogły doprowadzić do wypalenia, a co innego ponizanie i terror, którego nie było.. . Teraz podobno idzie nowe, zobaczymy, Radziu wesprzyj Arka i do dzieła, może drogi się nasze kiedyś znowu zejdą..

Michal co wie..

Czytam te opinie i sam nie wiem co myśleć. Wielu z ludzi którzy tu piszą nie rozumiem, ale kilku poznaje z ich charakteru.... Po kilku latach pracy w tej firmie, nie mogę powiedzieć że ten czas był stracony, przeszedłem do innej firmy ze względu na lepszą kasę ale tak naprawdę chciałem więcej spokoju, ci co pracowali w Afp, a tak naprawdę na rzecz MH to wiedzą o czym mówię. Dużo wyjazdów, za mało ludzi ciągłe delegacje,stres i nerwy. Tu nie mówię tylko o kasie bo kasa była ale co z tego jak niebylo czasu jej wydać.. Nie zgodzę się z kolegami że to strata czasu. Nie chce być źle zrozumiany ale osoby które odeszły nie powinny mocno narzekać, przecież oni przyszli jako studenciaki, nic nie umiejac, dzisiaj pracowali by w mleczarniach albo innych zakładach produkcyjnych abo na zmywaku za granicą. Pan Janusz kilku z nich przygotował do prawdziwego życia tu jeśli chodzi o proces i to tak naprawdę z Panem Januszem się najlepiej pracowało chociaż ma swoje jazdy i zawsze musi być tak jak on chce, ale Może i dobrze. Ludzie od ścieków to ciężko powiedzieć raczej pozytwni chociaż napewno jest ich za mało. Automatycy tu najgorzej po moim odejściu zostało chyba 2-3 osoby, to już dramat.. Chociaż wiem że teraz się ratują i mają Radzia. Teraz podobno to oni dwóch razem z Arkiem mają zarządzać.. Pożyjemy zobaczymy. Ciężko uwierzyć aby g.a. Odpuścił ale może.. Odnośnie szefa nie będę się wypowiadał. Są różne sposoby zarządzania i różni ludzie, tu najlepiej nie było.., tu celowo mówię szefa, bo jak każdy wie, Arek malo miał do powiedzenia odnośnie produkcji czy inzynieringu, on zajmował i chyba nadal zajmuje się tylko ściekami.. Tak że ludzie którzy tu pracowali więcej pokory i zdobywaje doświadczenia w innych firmach a dla nowych cóż łatwo nie będzie ale start do innych firmy zalatwiony.. Ja też teraz ide do firmy gdzie pracuje kilka osób z milka.. Pozdrawiam

Stella

Bardzo wrażliwi ludzie w ogóle nie powinni pracować. Spoko firma dla pracowitych ludzi.

W tej firmie męczyło mnie zawsze to że szef Cię nie szanuje i ma Cię gdzieś mimo że się starasz i przynosisz dobre wyniki. Dla młodych mogę tylko powiedzieć. Trzymajcie się z daleka.

Stary

Nie wiem skąd taka wrogość u konkurencji... To pisze albo jakich flustrat, albo raczej najpewo z pajacyk z zewnątrz. Wiem jedno że pracuje tu już ponad 4 lata i ja mam inne odczucia.. Nie zgodzę się że młody prezes nie ma wiedzy.. Sam widziałem jego kilka uruchomionych instalacji i pracują do dzisiaj a klienci przychodzą z prośbą o rozbudowę, więc chyba samo mówi za siebie.. To piszą ludzie z zewnątrz nikt by takich bzdur nie pisał z obecnych pracowników, ten kto z prezesem ma kontakt to złego słowa o nim nie powie. przykład w ostatnich 3 latach odeszła jedynie 1 osoba z działu technologii, która de facto zarządza prezes,, z tego co wiem to ta osoba nie odeszła raczej ze względu na kasę i atmosferę tylko dlatego bo nie chciała wyjeżdżać na delegacje . Widzę że piesze to osoba która nie miał nigdy kontaktu z prezesem AF Kiedyś prezes AF pracował w MH, był podobno prawą ręką nawet szefa MH, i to chyba zawazylo że te spółki razem ze sobą współpracują. Ale one jeszcze współpracują z kilkoma innymi, dwie budowlane, jedna od automatyki i jeszcze jedna od wyparek.. Natomiast to co wiem to AF i MH to osobne firmy bo młody prezes sam ciągnie ta firmę.. I to może być jego największy błąd że nie dopuszcza do siebie nikogo. .

Tom
@Stary

A ja wiem. Nikt nigdy ciebie nie lubił arek. Wiadomo dla czego.

Stary2
@Stary

Czytam, tą opinię i rzygać mi się chce.. Arek nie produkuj się tak . Bo każdy kto tam pracował wie że to po prostu kłamstwo. Jestem na szczęście byłym już pracownikiem i sam odszedłem bo z tymi dwoma ludźmi nie da się współpracować, tzn jednym szefem szefów bo Arek i tak nie ma nic do gadania. Zresztą Arek obgaduje wszystkich dokoła nawet szafa szefów, byłem świadkiem takich rozmów jak się z niego śmieje. Nie jest prawdą że odeszła 1 osoba ... w przeciągu kilku miesięcy odeszło z 4 inżynierów którzy pracowali tam kilka lat. I nie ze względu na delegację tylko właśnie na atmosferę. I dalej ludzie stamtąd odchodzą Kolejnym dowodem że coś jest nie tak, jest to że niektóre posty są kasowane.

nick1

Mam pytanie? Pracowałeś kiedyś w AFP w dziale technologii? Nie sądzę .. bo piszesz głupoty!

@nick1

Jeszcze jedno nie mieszaj firmy MH do AFP, to są dwie różne firmy, a tak dla sprostowania to AFP współpracuje jeszcze z przynajmniej 3 innymi firmami, które nie są ani synami, ani córkami...

@nick1

Oczywiście że AF to córka MH. Każdy pracownik o tym wie.

Mam pytanie. Dlaczego został usunięty mój wpis. Widzę że innych negatywne wpisy zostały usunięte. Kto administruje chyba nie oceniany pracodawca. Zatem przypomnę swoja opnie. Firma af to całkowity wyzyskiwacz pracowników. Nie polecam tej firmy.

nick1

nie odpisujcie na te wpisy, " ucisk" na innym forum jest jako "Robson" podobnie wypowiada się jako "niby" pracownik AF na innym forum MH, godziny wpisu świadczą tylko że ta osoba nie może spać i ma coś z własną świadomością. wpisy były wykonane z jednego adresu IP. kiedyś pojawiały się już podobne wpisy od pana, który nigdy nie pracował w tej firmie jedynie firma gdzie pan paweł m. pracował współpracowała z nami, ale wiem że i z tamtej firmy go usunięto. Zwracam się do współpracowników aby nie dawała się zaczepiać na takich forach. każdy wie co się dzieje na co dzień i jaka jest atmosfera, którą widocznie ktoś mocno sfrustrowany pragnie zepsuć.

Stary

Widzę że konkurencja nie śpi..chyba boli ją że nie wielka firma wygrywa przetargi nie ceną a ze względu na posiadaną wiedze .. Tylko tyle, jeśli chodzi o kierowników to jako pracownik powiem tak, pracowałem już w kilku firmach i dobrze wiem że wszędzie jest podobnie, z tą tylko różnicą na plus AFP że jeśli kierownik czegoś nie jest w stanie załatwić to zawsze można iść do prezesa i on to załatwi. Widać że piszą to ludzie z zewnątrz. Kolejną sprawą jest to że te firmy nie są powiązane ze sobą poprostu jedna robi proces droga ścieki i automatykę..

Eliza

Nie wiem jak jest teraz ale byłam tam na praktykach a później pracowałam kilka lat, powiem tak praca jak wszędzie lekko nie ma, sporo pracy indywidualnie, ale przynajmniej człowiek wie za co pracuje, zespół bardziej niż ok, była tam jedna panna która strasznie że panowała mimo że była na tym samy poziomie, słyszałam że już jej nie ma. Obecnie pracuję w branży i czasem żałuję że się z nimi rozstalam ale ile osób tyle opini. Dla ambitnych świetne miejsce...

poli
@Eliza

Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał firmę. Mówił , że jak będzie opcja to , żeby śmiało aplikować do nich . Szukali ostatnimi czasy technologów w Af Projects Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Af Projects Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Af Projects Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Af Projects Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Af Projects Sp. z o.o.
  • Matuszewska 14 lok. B1