Tabak Grupa Sp. z o.o.

Kalisz

Tabak Grupa Sp. z o.o.
1 22

Opinie o Tabak Grupa Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy tak samo jest w Tabak Grupa Sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

anonymous

Firma w ktorej pracuja klamcy oszusci i falszywi ludzie zwalniaja z dnia na dzien bez podania powodu brak urlopow a jak idzie sie na l4 to kolejny problem masakra

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Tabak Grupa Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Szukasz pracy?

on

Bezduszni, nieliczący się z szarym pracownikiem, zwalniają z pracy, jak mają taki kaprys. Zero premii, awansów. Praca w tej firmie to najgorszy okres w moim życiu.

zucha

@ykaoa ale bez znajomości przepisów nie da się wykonywać swobodnie tej pracy. Ta wiedza jest zwyczajnie konieczna :)

nienaiwny

jest tak topowa jak kopalnie - zarabia tylko zarząd

lucus

No właśnie w branży tytoniowej można bardzo szybko narobić sobie ogromnych strat później do sądu i spłata przez pół życia. Powodzenia. Rada nadzorcza już się tobą zaopiekuje a żeby plecy były.

lolla

Nie polecam to jest jakaś żenada (usunięte przez administratora) to cwaniaki którzy roloja zwykłych ludzi ale byli i tacy którzy ich za to ukarali na parę klocków chwała im za to kiedyś przyjdą dinozaury i was zerzra niech żyje motor.

były

Przeżyłem w tej firmie wiele. I nie było to nic dobrego.(usunięte przez administratora) fikcyjne urlopy, odciągnięcia za skrócony dzień pracy w wigilię...KOSZMAR

były

jakiej premii?

Zostaw opinię o Tabak Grupa Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tabak Grupa Sp. z o.o.