Tabak Grupa Sp. z o.o.

Kalisz

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 21 ocen.

Opinie o Tabak Grupa Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tabak Grupa Sp. z o.o.

on

Bezduszni, nieliczący się z szarym pracownikiem, zwalniają z pracy, jak mają taki kaprys. Zero premii, awansów. Praca w tej firmie to najgorszy okres w moim życiu.

zucha

@ykaoa ale bez znajomości przepisów nie da się wykonywać swobodnie tej pracy. Ta wiedza jest zwyczajnie konieczna :)

anonim

(usunięte przez administratora)

nienaiwny

jest tak topowa jak kopalnie - zarabia tylko zarząd

lucus

No właśnie w branży tytoniowej można bardzo szybko narobić sobie ogromnych strat później do sądu i spłata przez pół życia. Powodzenia. Rada nadzorcza już się tobą zaopiekuje a żeby plecy były.

lolla

Nie polecam to jest jakaś żenada (usunięte przez administratora) to cwaniaki którzy roloja zwykłych ludzi ale byli i tacy którzy ich za to ukarali na parę klocków chwała im za to kiedyś przyjdą dinozaury i was zerzra niech żyje motor.

były

Przeżyłem w tej firmie wiele. I nie było to nic dobrego.(usunięte przez administratora) fikcyjne urlopy, odciągnięcia za skrócony dzień pracy w wigilię...KOSZMAR

anonim

(usunięte przez administratora)

były

jakiej premii?

Zostaw opinię o Tabak Grupa Sp. z o.o. - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tabak Grupa Sp. z o.o.