Agus Sp. z o.o.

Opinie o Agus Sp. z o.o.

kkk

Firma dla osób kreatywnych, niestandardowych, szukających wyzwań a jednocześnie nie zabierająca całego Twojego życiowego czasu i energii. Rzeczywiście prowadzona przez rodzinę – to przyjaźni ludzie, bardzo doświadczeni – dużo się można nauczyć o biznesie. Wymagają ale wynagradzają wysiłki i zaangażowanie. Godziny pracy bardzo przyzwoite!

prac

Jeżeli przeczytasz opinię na tej stronie to ciężko się z nimi nie zgodzić. Już pierwszego dnia pożałujesz, że wysłałeś CV. Firma dla ludzi bez ambicji, którym nie przeszkadza traktowanie pracownika przez Zarząd jak delikatnie mówiąc podczłowieka co chyba powinna rekompensować wyższa niż średnia na rynku płaca.

kkttt

Po okresie próbnym umowa na czas określony. O stabilności to świadczy, ale praca w której jesteś w stanie pracować dłużej niż okres próbny, gdzie nie traktują Cię jak wycieraczki do butów, mimo doświadczenia jakie posiadasz, firma gdzie wiesz co należy do Twoich obowiązków. Umowę o pracę dostaniesz niemal w każdej firmie. chyba, że mówimy o pracy fizycznej.

Paulina

@kkttt- a jakie są plusy związane z pracą w Agus Sp. z o.o.? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą? Czy jest możliwość pracy w ramach umowy o pracę? Jest to cenna informacja - bardzo często świadczy to o stabilności zatrudnienia.

Miro

Miejsce pracy dla ludzi zupełnie bez żadnych ambicji. Chyba, że ktos jest długotrwale bezrobotny, ale to na własne ryzyko. W biurze stare komputery, stare komórki, totalny syf.

Paulina

Jak w firmie wygląda możliwość rozwoju pracownika?

kkttt
@Paulina 04.04.2017 15:45
Jak w firmie wygląda możliwość rozwoju pracownika?

Rozwój? Jedyne co można tu zrobić to się cofnąć, a nie rozwijać.

ja

jasne, maja problemy finansowe i przenosza sie do lepszego i drozszego biura....co za bzdury.

Kandydatka na sekretarkę

Słyszałam, że z poprzedniego biura musieli się wynieść, bo mają kłopoty finansowe. Czy z pensją też są problemy?

confused

na rekrutacji uzupelnia sie milion papierow, w firmie pracuje 10 osób a rekrutacja jak w korporacji, jakieś żarty, nauczcie sie swojego CV bo jak sie zapomni date co sie gdzie robilo to nieładnie:)

ech

Firma często szuka pracowników, chyba duza rotacja musi być, siedza tam też do nocy, wiec zero życia prywatnego. slabe wrażenia jak dla mnie...

lol

Nie pomogą tutaj już żadne wpisy właścicieli. Smród za tą rodzinką ciągnie się od dawna. Niedługo już nawet "pies z kulawą nogą" nie przyjdzie na ich rekrutację. Cała ta "wielka" firma to mama, tata, syn i córunia oraz kilku smutnych pracowników, którzy rotują jak meteoryty. Najpóźniej drugiego dnia pracy będziesz już żałował, że przeczytałeś ich ogłoszenie. Później już tylko jak na plantacji bawełny, żadnych praw i traktowanie "z buta". Pamiętaj, za drzwiami tego biura prawa istnieją już tylko dla właścicieli.

Szoł

No to prawda jest, specjalistę ds logistyki to tutaj zawsze chętnie przyjmą i to na całkiem niezłych warunkach, branża potrzebuję coraz to nowych rąk do pracy i głów do myślenia, spoko to wygląda, zwłaszcza że umowa o pracę jest tutaj dość sensowna.

łoł
@Szoł 12.10.2016 13:18

mam wrażenie że te zachęcające opinie piszą osoby, które w tej firmie nigdy nie pracowały.

gargamel

wyplata jest zawsze na czas, punktualnie, jeszcze nie zdarzyly sie opoznienia. obecnie szukaja specjalisty ds logistki - chodzi o eksport - koordynacja frachtu morskiego, kontenery, konosomenty, kontakt z klientem, stad ang.

mati

Firma sie przeniosla do nowego biura na jana pawla, do najnowowczesniejszeo wiezowca z widokiem na panorame warszawy. wiec biuro nowe na full wypasie.

Koku

Nie wiem co się dzieje w firmie ale siedziby w Metropolitanie już nie mają. Może zmienili biuro, może ktoś ma jakąś informację?

azazell

Generalnie bardzo ciekawa firma. Ma bardzo dużo kontaktów na świecie, ale w Polsce hhhmmm ciężki temat. Rotacja jest naprawdę duża, bo nie każdemu pasuje traktowanie z buta przez Zarząd i ciągle jako pracownik musisz się domyślać o co im chodzi. Bardzo dobry pracodawca jeśli chodzi o płacenie. Kasa na czas. Uwaga na syna prezesowej, prowadzi bardzo nie etyczne metody współpracy podchodzące pod mobing. Ludzie tam pracujący, po za Zarządem bardzo mili, pracowici ale trochę zaszczuci i zdecydowanie uzależnieni od kasy. Ale cóż coś za coś. Generalnie, bardzo ciekawe miejsce pracy, godziwe wynagrodzenie.

Makaron25

Czy można liczyć na świadczenia pozapłacowe typu ubezpieczenie zdrowotne lub karta sportowa?

Makaron25

Mariola

Ja również bardzo chętnie wyślę swoje CV. Słyszałam oczywiście, że to wspaniała firma. Nie dość, że wypłaca pensje to jeszcze cały czas proponuje podwyżki. Ludzie się bronią przed nimi, więc odchodzą. W ten sposób firma daje szansę nowym pracownikom. Jaki cudowny jest ten świat.

marianna

UWAGA na tą "firmę". Ciągłe pojawiające się ogłoszenia o pracę świadczą o olbrzymiej rotacji. Nie jest to żadna międzynarodowa firma, tak jak piszą na stronie tylko zwykła mała rodzinna (mamusia, tatuś, syneczek i córunia). Bez żadnych tradycji wbrew temu co piszą na swojej stronie. W umowie o pracę jeśli taką wogóle dostaniesz znajdą się się inne zapisy niż te ustalone na rozmowie. Nigdy się nie zgadzaj na pracę dopóki nie zobaczysz umowy i to przez nich podpisanej.Praca od 9 do 18 z naciskiem na nadgodziny oczywiście niepłatne, bo inaczej od razu krzywo patrzą i stajesz się wrogiem. Syneczek i córunia nigdzie więcej nie pracowali oprócz firmy mamusi,nie mają żadnego doświadczenia i wiedzy jak zarządzać ludźmi i wyładowują swoją frustrację na pracownikach. Niczego się tam nie nauczysz, bo nie ma od kogo i niewiele zarobisz, bo pensja płatna w ratach. Będziesz miał szczęście jeśli dostaniesz całość, lecz na to raczej nie licz. Produkty , które sprzedają nieatrakcyjne i nikt ich nie chce kupować, więc w firmie permanentna nerwowa atmosfera. Biuro w dobrym miejscu ale, małe i ludzie siedzą jeden na drugim. Decyzja należy do ciebie - Agus albo zdrowie.

alison
@marianna 26.10.2015 08:33

Co jak co ale z tymi płatnościami na raty to spora przesada. Pracowałam tam jakiś czas i różne rzeczy można o tej firmie powiedzieć ale na pewno nie to, że ma kłopot z wypłacalnością. Wypłata zawsze była na czas i zawsze zgodnie z ustaleniami/umową. Z resztą uwaga nie dyskutuję bo to kwestia indywidualnych oczekiwań i odczuć.

Mania

ciekawe kto z rodziny to zamieścił :) znany na cały świat?? można zaklinać rzeczywistość na wszystkie sposoby a nadal nie zmieni się faktu ze to mała firma rodzinna w której rotacja to jedyne stałe słowo.

AM

Rozczarowana, to ze ty dostałaś umowe to i tak sukces.. Ja pracowałam tam 2 tyg i dostałam umowe w ostatnim dniu juz kiedy zrezygnowałam..to u nich standard..

rozczarowana

inna oferta przedstawiona na rozmowie, inna w umowie na papierze, niekompetentni ludzie w kadrach, celowe oszustwo, szkoda czasu na rozmowy etc

Ambroży

Firma rodzinna (mama prezes + 2 dzieci), zarządzana (o ile można mówić tu w ogóle o jakimś zarządzaniu) w bardzo niekompetentny sposób. Potworny chaos, brak przejrzyście sformułowanych oczekiwań, zadań, planów. Pozbawione jakichkolwiek umiejętności i przede wszystkim kultury osobistej dzieci prezesowej na każdym kroku próbują Ci pokazać jak beznadziejnie wykonujesz swoją pracę i jak bardzo beznadziejną osobą jesteś. Wynika to prawdopodobnie z ich ogromnego zakompleksienia. Ciekawe co by pokazali nie będąc u mamusi na garnuszku. Nie łudź się, że zostaniesz kiedykolwiek doceniony za swoją pracę, choćbyś nie wiem jak się starał. Jeśli znasz swoją wartość, masz wiedzę i umiejętności, to omijaj tą firmę szerokim łukiem, bo tylko w tobie stłamsi, to co najcenniejsze.

Anna Us

firma zarządza starsza pani z dwójka niewykwalifikowanych, zakompleksionych dzieci którym wydaje sie ze skoro sa właścicielami to wolno im wszytko. Mobbing na każdym kroku, bałagan i zero jakości. Dobra lokalizacja biura, beznadziejny czas pracy (9-18) i ogromna rotacja pracowników. Nie polecam.

Doświadczona

Zdecydowany negatyw. Ta firma to pomyłka. Zwykły prywaciarz, który uważa, że ludźmi można pomiatać. Ciągła rotacja pracowników. Tylko dla desperatów, którzy na własnej skórze chcą doświadczyć co to mobbing i chamskie zachowanie.

Znajacy

Potwierdzam, firma koszmar. Prezesowa (w rodzinne firmie) na sile, tak naprawde nie ma ani umiejetnosci zarzadzania zespolem ani pojecia co i dlaczego chce robic. Pamietaj: jak dzis mowi czerwone jest zielone to przytakuj, a jak jutro powie czerwone jest niebieskie tez przytakuj. Polityczna poprawnosc, tolerowanie chaosu logicznego, braku decyzyjnosci, tolerancja na manipulacje i sciemnianie - to cechy najbardziej poządane by pracowac w tej firmie. I do tego system premiowy tak zorganizowany, ze kosmiczne nierealne cele nie pozwola ci zdobyc tej premii o ktorej tak duzo mowia na poczatku

zdecydowana

Zdecydowanie, zarząd ma problem sam ze sobą, a co dopiero z zarządzaniem ludzmi. Jesli nie chcecie pracować w niejasnych warunkach, z ciągłym mobbingiem to zastanówcie się 2 razy. przestrzegam.

kandydat z intuicją

UWAGA Bardzo dziwna firma.. Zarząd nie wie czego chce, ciągła zmiana decyzji... W ogłoszeniach na stanowiska do tej firmy powinny być ujęte następujące wymagania niezbędne rozpoczęcia pracy wróżenie z głowy prezesowej,a pożądane umiejętności to brak pytań, praca bez szkolenia i jasnych oczekiwań oraz brak poczucia własnej wartości. Nie wszystko złoto co się świeci pamiętajcie.

Zostaw opinię o Agus Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agus Sp. z o.o.