Opinie o Eurosad Sp. z o.o. w Grójec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eurosad Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eurosad Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurosad Sp. z o.o. w Grójec

Joanna Nowy wpis

Niestety mam tylko złe doświadczenia , Pani Prokurent zapewniała ze ureguluje zobowiązania , potrzebuje tylko trochę czasu. Czas minął a Pani Prokurent przestała odbierać telefony. Pewnie spotkamy się w sądzie.

Beata Nowy wpis
@Joanna

No widzę, że nie tylko Pani ma podobne problemy. Długo już Panią tak zwodzi?

Marta Nowy wpis

Z firmą są problemy ,brak kontaktu , nie wypłaca,

Marta Nowy wpis

Pani Joanno Proszę o kontakt w sprawie 735155246

WNK

KONTAKT: 519.730.786. Osoby poszkodowane przez tą firmę zapraszam do kontaktu.

Joanna
@WNK

Zwodzą , nie płaca , nie odbierają telefonu. Szczerze odradzam

Ka

Omijać z daleka! (usunięte przez administratora) na kg , na jakosci(50% przemysłu)choć wcześniej oglądali jabłko, a teraz nie płaca i nie odbierają tel (usunięte przez administratora)

RobertApple

Jeżeli ktoś ma problemy z płynnością finansową przez ten podmiot polecam kontakt do specjalistów. >> ➆➂➁➆➆➄➀➄➆

Ilona
@RobertApple

A ci wspomniani specjaliści to jaką firmę reprezentują? Skąd mieć pewność, że są wiarygodni?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ilona

Dziwne, na forum coś zapowiadali, że firma zbankrutuje jeszcze 2 lata temu, ale jak patrzę po krs to wciąż są aktywni. Niby jest sporo jakiś poszkodowanych, ale nic konkretnego z tego nie wynika. Naprawdę jest coś na rzeczy z tym wszystkim, skoro dalej normalnie działają? Jak wchodzę na ich stronę www to widzę, że w ofercie mają jabłka dostępne przez cały rok, inne owoce są w poszczególnych miesiącach. Któryś z pracowników mógłby wyjaśnić skąd takie różnice biorą się w uprawie u nich?

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę. 603 244 912

Zainteresowana
@Tomasz

Witam, czy firma ma wielu wierzycieli? Czy faktycznie tak jest że stoi na skraju bankructwa? Proszę o informację

@Zainteresowana

Sporo jest osób poszkodowanych, trzeba działać...

Bronisław
@Tomasz

Minął rok od tamtego oryginalnego wpisu, co zrobiłeś przez ten czas?

Tomasz

Sporo jest osób poszkodowanych, trzeba działać.

Honorata

Cześć, może wypowie się ktoś z aktualnych pracowników Eurosadu? Trochę zaniepokoiły mnie wcześniejsze wpisy w wątku.. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Jak z płatnościami? Nie ma z nimi problemu? Wypowiecie się? Z góry dziękuję.

Mikołaj

A jak dzielicie się praca w święta ?

Zosia

Faktycznie firma to bankrut?

Borys

@Magda Myślę, że zanim się kogoś tak oceni warto sprawdzić żeby nie zaszkodzić

Magda

Bankrut lada chwila uważajcie

Świetna firma, pozwala na przygotowywanie towaru na odpowiednim poziomie. Dobry pracodawca polecam pracę.

Olga

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników? Jakie są wymagania i zarobki?

Kamil

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Wprawdzie firma ma dobre opinie ale dlaczego nikt z pracowników nie zagląda na forum?

519730786

Osoby z zaległymi płatnościami zapraszam do kontaktu pod numerem +48 519 730 786, chętnie pomogę.

Marzena

@Mały pracujesz w Eurosad? Czy możesz napisać coś o atmosferze i relacjach z przełożonymi? Czy firma oferuje zatrudnienie na umowę o pracę oraz pakiet benefitów i szanse na rozwój zawodowy? Takie informacje mogą być dla kogoś przydatne.

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Mały
@Adam

Jak najbardziej, wszystko w porządku.

czech

Witam, mam nadzieję, że jeszcze kilka osób tu zagląda oby... Kochani potrzebuje informacji odnośnie aktualnych ofert o ile takie istnieją szukam też trochę lokalnie ale cisza jak makiem zasiał, wie ktoś może o pracy u nich

Po tak pozytywnym przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej ze strony rzetelnego i uczciwego pracodawcy oczekiwałabym choć standardowej odpowiedzi odmownej, iż nie są zainteresowani moją osobą na to stanowisko, bądź formalnej formuły mailowej z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji. Mam o tyle komfortową sytuację, że pracuję zgodnie z wykształceniem kierunkowym z codziennym wykorzystaniem języków rosyjskiego i angielskiego, ale potencjalny pracownik, który przychodzi na rozmowę i chciałby pracować w tej firmie, może poczuć się znieważony i zszokowany brakiem profesjonalizmu i zwykłego dobrego wychowania. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przebiegała poprawnie, oceniłabym ją jako rozmowę partnerów biznesowych w bardzo pozytywnym tonie, nie zaś jako typową rozmowę kwalifikacyjną. Nie prowadziła ją profesjonalna kierownik HR, a prezes Grupy Producenckiej Eurosad. Byłam profesjonalnie przygotowana i zdeterminowana. Nie zadano mi standardowych pytań dot. doświadczenia zawodowego oraz typu: jak widzę się za 5 lat w strategii rozwoju firmy, za to po krótkiej wypowiedzi, zapewniono mnie, że jestem bardzo dobrą kandydatką na tę posadę (stanowisko w Dziale Exportu z wykorzystaniem biegłej znajomości języka rosyjskiego). Ku mojemu zaskoczeniu nie było konwersacji w żadnym z języków obcych, nie odbyły się również żadne testy językowe. Omawialiśmy rodzaj zawartej umowy. Ustaliliśmy, że będzie to umowa długoterminowa. Negocjowaliśmy kwestię wynagrodzenia. Prezes firmy zobowiązał się przedyskutować z księgową moją propozycję dot. wynagrodzenia, podkreślił jednak cyt. "dogadamy się", docenił również moje kwalifikacje. Padły słowa, iż obecnie bardzo trudno znaleźć specjalistę z biegłą znajomością języka rosyjskiego. Usłyszałam zapewnienie, że wezmę udział we wrześniowych targach etc. oraz liczne słowa pochwały. Prezes firmy zobowiązał się zadzwonić po upływie dwóch dni od rozmowy o konkretnej godzinie. Słowa nie dotrzymał. Zdecydowałam, że ja zadzwonię, ale prezes tej firmy nawet nie odebrał ode mnie telefonu. Myślę, że wiele zależy od taktu i dobrego wychowania, a to ostatnie jak przykład pokazał, jest niezależne od wieku.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurosad Sp. z o.o. - Grójec

• Jak się pracuje w Eurosad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurosad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurosad Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurosad Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eurosad Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurosad Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Eurosad Sp. z o.o.