Opinie o CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Blizanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Blizanów

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Chenczke Logistic Damian Chenczke? Dodali nowe ogłoszenia 28 czerwca na Pracuj.pl.

To ogłoszenie wisi od dawna ale nikogo nie szukają. Jaki zwrot kosztów dojazdu to jest prestiż że możesz pracować takiej firmie. Zastanów się czy przypadkiem nie oddać coś z pensji na rozwój firmy! Praca zdalna to tylko jak jesteś na chorobowym

Kierowca

W jakim systemie jest praca w firmie. Jakimi autami jeździcie i jakie kierunki?

@Kierowca Michal

Widzę że jesteś nadwornym wazeliniarzem firmowym. Jakie dniówki przecież pensje powinny być liczone według pakietu mobilności. Robota ułożona hmmm nie to leśnictwo spedytorów żeby pogonić kierowcę i zrobić pare przerzutów żeby zarobić. Lepiej załadować i niech jedzie przez cała Europę i nie zawraca głowy przez pare dni

Gaba Nowy wpis

Hej. Po jakim czasie na spedycji można już podpisać umowę o pracę na czas nieokreślony? teraz jak na stronie jest dodana oferta to piszą o zawodowej stabilizacji. Zastanawiam się jednak jak odzwierciedla się ona w zarobkach na dziale czy są oferowane cykliczne podwyżki?

Natalia Flis

Byłam na rozmowie u Pani Doroty, bardzo sympatyczna Pani, merytoryczna rozmowa, firma bardzo ładna. Poukładane wszystko jak się należy, miło obserwować takie rozwiające się przedsiębiorstwa. Przeczytałam te posty na gowork i radzę się nimi nie sugerować. Ten co je piszę to ma nie poukładane w głowie. Jakie Szkolenia ? Jak nie masz szkoły to idź do podstawówki Jakie zwroty za dojazd ? Widać człowieku, że jesteś Ferdkiem kiepskim ! Polecam wszystkim zainteresowanym tą firmę.

Njk Nowy wpis
@Natalia Flis

Bardzo gratuluje rozmowy i wrażeń. Skoro tak wszystko poukładane to dlaczego wszyscy pracowniczy z działu transportu się zwolnili? Hmmm…. Czasy pracy na najniższej krajowej się skończyły

Wojtek Nowy wpis
@Njk

Akurat jestem w temacie. Mistrzu nie pisz nieprawdy jak nie wiesz. Pracowałem ze stara załoga jak i nowa - fantastyczni ludzie. Pracuje jako kierowca - i raczej powinieneś powiedzieć ze jaka praca taka płaca. Ja zarabiam dużo bo jestem kierowca z 15 letnim doświadczeniem. A jak Ty jesteś od miotły to nie wiem co oczekujesz - podstawa do za dużo w tych czasach. Widać ze te komentarze pisze gościu pokrzywdzony przez los. Szkoda tego czytać. Pozdrawiam kolegów z pracy szerokośći

Kiedyś tu napisano, że praca spedytora jest bez spiny. Zastanawiam się czy podobnie może być do dziś z planistą transportu międzynarodowego, bo szukali kogoś wcześniej i to już nie przez stronę ale taki inny portal. atmosfera jest określona jako przyjazna, ale co konkretnie na nią wpływa?

Nt

Nie ma spiny dojedzie to dojedzie nie dojedzie tez dobrze. Jak nie znajdziesz ładunku to niech czeka. Wyluzuj praca jak płaca

@Nt

To jaki wy macie tu model rozliczania spedytorów, że piszecie z tym dojazdem lub jego brakiem, że to na bez różnicy? :D o prowizjach teraz myślę, bo wiadomo podstawa to podstawa a w opisie oferty szczegółów się nie doszukałem

Od strony biura by ktoś ugryzł może temat? :) jest oferta do prowadzenia księgowości na stronie. wpasowuje się w profil kandydata, ciekawi mnie natomiast atmosfera w samym biurze oraz to jak prace się wynagradza

Mt

Wejdź na stronę firmy i sprawdź czy nie ma ogłoszenia? Chyba sobie poradzisz jak nie to wkleję ogłoszenie

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Spedytor międzynarodowy w firmie Chenczke Logistic Damian Chenczke? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Ludzie zastanawiam się nad pracą na myjni powiece jakie warunki? Ile godzin czy akord ?

Monia

Nikt nie ingeruje w to czy studiujesz tylko ważne by robić swoje? A na ile trzeba to robić? Mam na myśli formę etatu, co z osobami z dziennych? Czy istnieje szansa na prace na polówkę?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Chętnie zatrudniają?

Nikt w to nie ingeruje czy jesteś studentem ważne ze robisz swoje.

Prestiżem jest to, że ktoś tu pracuje? taka opinia jakiś czas temu wpadła i właśnie się nad nią zastanawiam. Wracając do tej oferty ze strony do której się odnosili, to padła w niej wzmianka o tych szkoleniach z języków obcych. Pytanie tylko które łapią się pod ten zakres? Można wybrać dowolnie? Jakie to poziomy, jak są zajęcia organizowane?

BB

Drogi AA co do poziomu i rodzaju kursu to zależy tylko od Ciebie na jaki się na własny koszt zapiszesz. W tej firmie nie ma żadnych kursów językowych. Natomiast stwierdzenie Prestiż to była raczej ironia

@BB

Z jakich przyczyn od razu ironia? Czy osoby zatrudnione nie mogą wprost po prostu pisać co i jak by było już wiadomo? I z tym dofinansowaniem to faktycznie tak jest, że na nic nie dostaniesz? To na co zazwyczaj wykładana jest tu kasa?

To jakie są te wszystkie rodzaje kursów do wyboru? Ktoś pisał niedawno, że koszty od tego zależą jak również poziomu, czyli firma dla jasności tylko oferuje dofinansowanie? A jest jakiś zakres poza który nie można wyjść z tymi szkoleniami? Nie oferują tu uniwersalnych?

KM

Ludzie w tej firmie nigdy nie było i nie ma żadnych kursów. Firma nie inwestuje w pracowników. Nie ma pomocy współpracowników każdy gra do swojej bramki.

Jakiś czas temu było ogłoszenie na Planistę transportu własnego możecie coś przybliżyć to stanowisko? Jak ilość aut jakie kraje itp

Wysyłasz cv dzwoni Manager zaprasza na rozmowę z dyrektorem. Masz długie włosy i zgrabne nogi masz szanse się dostać, a i nie wolno być zbyt inteligentnym żeby nie przewyższyć rekrutujących

„Metalowcy” też się zatrudniają? :D a słuchaj niezależnie od działu rozmawia się z tą samą osobą? Po piszesz Manager, chyba że o domyślny dział chodziło? Upewniam się, bo była oferta do was dla specjalisty od sprzedaży oraz marketingu, interesuje mnie taka praca. Opisze ktoś dział? I właśnie samą rozmowę?

Jest tylko jeden Menager w tej firmie a to niestety będzie Twój przełożony. Nie ma żadnych kierowników działów czy coś takiego

Tamto ogłoszenie, o którym ktoś pisał wyżej to będzie jeszcze wznawiane? Widzę ze od jakiegoś czasu jest wygasłe, a wpasowuję się kompetencjami. Generalnie to i tak od stycznia czegoś szukam. Czy do tego czasu będą powiększane zespoły? Są jakieś plany?

Pracus

Poszukaj czegoś innego. Ogłoszenie dawno nie ważne. Jak masz kompetencje i doświadczenie to znajdziesz prace w normalnej firmie za uczciwe wynagrodzenie

Amy
@Pracus

Mimo wszystko piszesz, że od dawna oferta jest nieaktualna? Czy to oznacza, że ktoś się zatrudnił te 4 miesiące temu i dalej robi? to wiadomo jak teraz atmosfera i ogólna praca na dziale wygląda? ja mam doświadczenie i szukam czegoś od kolejnego roku (podobnie jak kolega / kolezanka wyzej). czy możliwe ze warunki się zmienią, zwłaszcza te finansowe?

@Amy

Amy nikt nie został zatrudniony. Każdy kto przychodzi na rozmowę nie podejmuje pracy słysząc jaka jest oferta współpracy. Poza tym to jest 18km od Kalisza to koszt dojazdu też robi swoje. Poszukaj sobie coś lepszego

Czy to oznacza, że nie ma czegoś takiego jak zwrotka z kosztów dojazdu? Mnie o księgowość chodzi, jest tez taka oferta na stronie i właśnie chce się dowiedzieć czy współpraca zdalna / hybrydowa wchodzi jak najbardziej w grę?

@przyszly pracownik

Na olx pojawiło się ogłoszenie na dyspozytora własnej floty. Możecie coś więcej powiedzieć o tym stanowisku. Ile osób w dziale, ile i jakie zestawy do prowadzenia, oraz jakiego wynagrodzenia można się spodziewać Dziękuje

Spedytor
@@przyszly pracownik

Jak szukasz spokojnej roboty bez spiny to startuj. Szukasz najdłuższej trasy żeby mieć z głowy kierowcę najlepiej na 3-4 dni. Nikt nie liczy opłacalności także zero odpowiedzialności

Marlenka
@Spedytor

Nie ma liczenia opłacalności? A na jakiej podstawie premia jest przyznawana? Ludzie z działu są pomocni czy raczej każdy pod siebie robi? Jaka jest atmosfera?

@Marlenka

Tu nie ma pojęcia o opłacalności transportu, korekty paliwowej czy kosztów autostrad. Ważne żeby auta jeździły a kierowcy głowy nie zawracali

Kierowca

W jakim systemie jest praca w firmie. Jakimi autami jeździcie i jakie kierunki?

Mateusz
@Kierowca

Jeżdżą volvami z chłodnia, robią chyba cała UE i Anglię, z 5lat temu rozmawiałem z kierowcą to mówił że system masz taki na jaki się dogadasz. Ja dogadałem się na 2/1 z autem pod dom, ale musiałem zrezygnoeac ze względów prywatnych

Anula
@Mateusz

Jeśli chodzi o auto pod dom to czy jest to zależne od tego w jakiej odległości od bazy mieszkasz? Również stawki mnie interesują. Czy staż pracy na nie wpływa lub cokolwiek czy tak czy siak każdy ma identycznie?

@Mateusz

Kolego z tej całej wypowiedzi zgadza się tylko to ze jeżdżą Volvo z chłodnia reszta to brednie parkingowe.

Jola

Skoro już podważona została większa cześć wypowiedzi poprzednika to fajnie jakby ktoś jeszcze mógł doprecyzować i ewentualne wyjaśnić dlaczego coś się nie zgadza. Jest na to szansa? A jak oceniacie wynagrodzenie? Ktoś pisał jeszcze niedawno, że jest ono wysokie, ile więc wynosi? Są widełki?

@Jola

Firma jeździ ciągnikami Volvo z naczepami chłodniami a główne kierunki to Włochy Hiszpania i Portugalia. Sustem 2,5 tygodnia na 4 dni w domu. Wynagrodzenie tylko dniówka i to wszystko? Czy to na tyle jasne?

Cześć, dla mnie jasne, chociaż nie wiem czy nie przeoczyłem gdzie wysokość dniówki się znajduje? W tamtym roku pisali o 318, to w tym roku ile wyniesie? To teraz tez nie wiem chłopaki, polecacie próbować?

Kierowca Michal

Od 7 do 11 tys Dniówki od 350 do 380 Miejsca teraz brak, sprzęt nowy. Trasy dalekie. Robota ułożona. Byłem na rozmowie, fajna firma, uprzejmi, normalni ludzie. Chciałbym pracować ale od 3 tygodni nikt nie zadzwonił.

@Kierowca Michal

Obecnie firma Chenczke Logistic Damian Chenczke poszukuje na stanowiska Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Czy ktoś składa CV?

Nikt nie będzie aplikował. Praca za najniższa krajową to jakieś nieporozumienie

Irmina

A faktycznie płacona jest najniższa czy coś jeszcze jednak wpada? I czy ktoś może się ustosunkować przy okazji do obowiązków? Ich zakres jest mimo wszystko adekwatny? Opowiecie jak się pracuje?

Bartek
@Irmina

Firma Pana Damiana, Chenczke Logistic to bardzo dobry pracodawca, pensję są wysokie, ale wszystko zależy od umiejętności i zajmowanego stanowiska, (usunięte przez administratora)Aby pracować w tej firmie musi być najpierw rekrutacja i zapotrzebowanie na dane stanowisko a tych w tej chwili nie ma z tego co wiem, a następnym etapem już zajmuje się Pani Dorota, która z kandydatem rozmawia w Firmie a nie przez ten portal,(usunięte przez administratora)

Spedytor

Dzień dobry Mam pytanie jakie warunki oferuje firma na tym stanowisku. Znalazłem ogłoszenie na stronie.

Z panem Damianem zawsze szło się dogadać, jednak z czasem zatrudniony manager utrudniał stosunki między ludzkie. . Szkoda bo bardzo ceniłem tą pracę ! Dziękuje za zdobyte doświadczenie !

skoro tak cenisz to wspomniane doświadczenie to jest szansa na określenie przy tym o jakim konkretnie jest tu mowa? dla jakich jeszcze wartości dobrze byłoby się zatrudnić na pewien okres czasu? szkoleń podobno kiedyś brak, do dziś tak jest?

@Anna

Droga Aniu Odpowiadając na Twoje pytania firma była kiedyś rodzinną prowadzoną przez Pana Damiana. Od momentu powołania członków zarządu niestety firma znacznie się zmieniła niestety na gorsze. Pracownicy przychodzą tylko na chwile, a i szkoleń nadal nie ma!

Nela

Ta opinia z Pana strony pada bardziej w kontekście biura czy też terenu? Widziałam oferty na stronie, ile osób zatrudnia się na dziale spedycyjnym i jaka tam jest atmosfera? Te oferty są otwarte czy jest obecnie zapotrzebowanie?

Bardzo dobra firma, Pan dyrektor Piotr jest bardzo mądry i zawsze wytłumaczy i pomoze. Miło się pracuje i ogolnie jest bardzo fajna atmosfera, normalna firma dla normalnych ludzi.

Czy firma Chenczke Logistic Damian Chenczke w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wcale nie finansuje żadnych szkoleń!

Ten wykrzyknik na końcu co ma wyrażać? Niezadowolenie z braku szkoleń czy zdziwienie, że ktoś w ogóle o to spytał? Są jakieś konkretne, które faktycznie by się tu przydały i bez nich praca będzie mniej wydajna? Czego mogą dotyczyć jeśli już?

Jaka jest kultura pracy w Chenczke Logistic Damian Chenczke?

Wysoka

Witam, że wysoka może brzmieć poważnie a co to w sumie oznacza? Kultura pracy w firmie do czego teraz tu się odnosi i w jaki sposób w nią wdrażają na starcie?

szymon

pracowałem w tej firmie, idealny pracodawca.

@szymon

A czemu według Ciebie taki idealny? ;)

Ktoś
@szymon

Pracodawca wcale nie jest idealny. Pracujesz nie adekwatnie do oferowanej stawki 318 pln dniowki. Jak dla mnie to zwykłe (usunięte przez administratora).

@Ktoś

nie mam pojęcia czy faktycznie wtedy taka stawka była ale czy ktoś wie coś na temat podwyżek od nowego roku? ile za dniówkę od stycznia?

Zostaw merytoryczną opinię o CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Blizanów

• Jak się pracuje w CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CHENCZKE GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • 11, Rychnów-Kolonia