Claro Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Claro Sp. z o.o.

gaik
użytkownik zarejestrowany

firma ma hurtownie warzyw i owoców i wydaje mi się, ze ten rynek akurat bardzo dobrze się trzyma, bo mozna spokojnie zarobić do 3000 zł jak nie więcej tak naparwde.

użytkownik zarejestrowany

kity

Panowie byli kierowcami i konwojentami, był pan magazynier i panowie w biurze. Panie pracowały w paczkarni- nie było ani jednego pana do pomocy a przewalało się tony. W biurze nie było ani jednej Pani tylko księgowa i szefowa- właścicielka firmy. Oficjalnie pracowało się za najniższą i reszta pod stołem. Nawet dodatku za noce i niedziele nie było. Kobiety były od najcięższej pracy, panowie zjeżdżali ze sklepów i był koniec ich pracy. Nawet premie na święta mieli 5 razy takie jak Panie. A ten brak wiary w to co napisałam to może odgórnie od szefostwa pochodzi?

kity

Pracowałam w tej firmie pod inną nazwą. Faceci mieli ok i zarobki też ok. Natomiast kobiety targały po 30 kg. za śmieszną kasę na trzy zmiany. Na koniec wszystkich wyrolowali, zostali tylko właściciele z rodzinką i Państwo z biura na których teraz stoi ta firma. Praca bardzo ciężka i za (usunięte przez administratora) pieniądze

była pracownica

Każda pozytywna opinia wychodzi z firmy - żenada,że muszą się do takich sztuczek posuwać!!!! Ale cały zarząd jest żenujący,jacy ludzie,taka firma,czyli wszystko do d....y!!! :P Dziewczyny nie polecam tam pracy,uciekajcie czym prędzej!!!!!!

...

Dziewczyny,nie marnujcie się!!! PROSZĘ WAS O TO!!! Każda inna praca będzie lepsza niż w tym bagnie!!!! Po co Wam stres,nerwy. Od razu rozglądajcie się za nową pracą,gdzie można iść z uśmiechem na twarzy.Nie traćcie czasu!!

Lucia

Ale bzdury piszesz!!!! Z pewnych źródeł hi hi hi jak nie pracowałaś to się nie wypowiadaj!!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Claro Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Claro Sp. z o.o.