Claro Sp. z o.o.

Łódź

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Claro Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Claro Sp. z o.o.

gaik
użytkownik zarejestrowany

firma ma hurtownie warzyw i owoców i wydaje mi się, ze ten rynek akurat bardzo dobrze się trzyma, bo mozna spokojnie zarobić do 3000 zł jak nie więcej tak naparwde.

anonim
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)

kity

Panowie byli kierowcami i konwojentami, był pan magazynier i panowie w biurze. Panie pracowały w paczkarni- nie było ani jednego pana do pomocy a przewalało się tony. W biurze nie było ani jednej Pani tylko księgowa i szefowa- właścicielka firmy. Oficjalnie pracowało się za najniższą i reszta pod stołem. Nawet dodatku za noce i niedziele nie było. Kobiety były od najcięższej pracy, panowie zjeżdżali ze sklepów i był koniec ich pracy. Nawet premie na święta mieli 5 razy takie jak Panie. A ten brak wiary w to co napisałam to może odgórnie od szefostwa pochodzi?

kity

Pracowałam w tej firmie pod inną nazwą. Faceci mieli ok i zarobki też ok. Natomiast kobiety targały po 30 kg. za śmieszną kasę na trzy zmiany. Na koniec wszystkich wyrolowali, zostali tylko właściciele z rodzinką i Państwo z biura na których teraz stoi ta firma. Praca bardzo ciężka i za (usunięte przez administratora) pieniądze

była pracownica

Każda pozytywna opinia wychodzi z firmy - żenada,że muszą się do takich sztuczek posuwać!!!! Ale cały zarząd jest żenujący,jacy ludzie,taka firma,czyli wszystko do d....y!!! :P Dziewczyny nie polecam tam pracy,uciekajcie czym prędzej!!!!!!

...

Dziewczyny,nie marnujcie się!!! PROSZĘ WAS O TO!!! Każda inna praca będzie lepsza niż w tym bagnie!!!! Po co Wam stres,nerwy. Od razu rozglądajcie się za nową pracą,gdzie można iść z uśmiechem na twarzy.Nie traćcie czasu!!

Lucia

Ale bzdury piszesz!!!! Z pewnych źródeł hi hi hi jak nie pracowałaś to się nie wypowiadaj!!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Claro Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Claro Sp. z o.o.