Indor Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Handlowa

Kamionek

Opinie o Indor Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Handlowa

Miachał
użytkownik zarejestrowany

Witam, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Indor Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Handlowa, sa jakieś nowe ofert pracy?

mariusz

powiem wprost ta cała firma to przekreciaże mam nadzieje ze ktoś w niedługim czasie zainteresuje się tą firmą i zrobi z nią pożadek a jeżeli chodzi o panią dyrektor nadaje się na tarcie chrzanu

nieznajoma

Dla mnie to ta Pani "niby" dyrektor to fałszywa [usunięte przez moderatora] i tyle, a "NIBY" to dlatego że żeby mieć takie stanowisko to trzeba mieć jeszcze wiedzę i umieć pracować z ludźmi.

asia:-)

na ten temat aż nie można się powstrzymać, żeby nic nie napisać [usunięte przez moderatora] to mało powiedziane a o atmoswerze lepiej się nie wypowiadać bo szkoda słów, najgorsza jest kadra bez kija nie podchodź, a o dyrektorce fałszywej to już wog nic nie napiszę dobrzy są jak im się grunt pod nogami pali a jak już się ugasi to...dla pracownika żadnego poszanowania nie mają,a pieniądze to tylko dla siebie za nic nie płacą i bawią się w firmę nie mając pojęcia o prowadzeniu ubojni, a tak na marginesie to indor nie istnieje jest fermpol i pani [usunięte przez moderatora]

nicola

CHYBA TAK BYŁO KIEDYŚ STARE CZSY, OSZUŚCI NIE WYPŁACAJĄCY PIENIĘDZY BIDA Z NĘDZĄ

Zostaw opinię o Indor Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Handlowa - Kamionek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indor Sp. z o.o. Firma Produkcyjno-Handlowa