Bumas Sp. z o.o. Sp.k.

Szprotawa

Opinie o Bumas Sp. z o.o. Sp.k.

gocha

ja już tu nie będę zaglądała bo to co napisałeś @goron to prawda.Firma jest obecnie w stanie likwidacji i w firmie pracuje tylko likwidator

Goron

Z tego co wiem ta firma juz nie istnieje. Oszukiwali az zbankrutowali. Oszukuja pewnie gdzieindziej.

stejk

Dystans do tego co tutaj sięczyta to najbardziej zdrowe podejśćie chyba wszystkich - nie wiem jak to robić żęby wyłapywać tylko prawdziwe wypoweidzi ale iwem, żę niektórzy sobie tutaj wchodzą nie żeby pogadać rzeoczowo o pracy tylko żęby ponarzekać na swojego starego roznowce. prosze o pomoc i napisanie jakies rzeczowej opinii osobe poinformowana

Bernat Andrzej Opole

PRZESTRZEGAM !!!! (usunięte przez administratora) i firma 7post ze Szprotawy to OSZUST I ZŁODZIEJ ...Kiedy OSZUŚCIE zapłacisz za faktury ???(usunięte przez administratora)mail. transportww@interia.pl

Garbaty
@Bernat Andrzej Opole 24.08.2014 17:17

7post czy chodzi panu o Roberta S.?

mily

Co do kierownika to prawda. Jakiś czas temu pożyczył ode mnie kase część oddał a resztę niby rozpisał w dniówkach, choć tego nie zauważyłem. Jest dobry jak mu pożyczysz kase.

@mily 06.12.2013 17:00

prawdopodobnie od stycznia przechodzą na warunki niemieckie,ciekawy jestem czy też będą wstawiać ludziom urlopy bezpłatne

leń

a gdzie tam się pchasz człowieku. jakoś tu cicho, do [usunięte przez moderatora] po 16 godzin

shdbjhsegfhjsegvuk

Ja znowu slyszalem je tych rumunow znowu przejma,i [usunięte przez moderatora] wkrotce.pozdrawiam

lee

Słyszałem że ostatnio bumasowi rumuny odebrali taśme weinową,czy to prawda?Jeśli tam wchodzą rumuny to już niedobrze bo są najtańsi na rynku pracy i raczej na miejscu niektórych bym się obawiał o miejsca pracy,tak pozatem pozdrawiam wszystkich pracowników tych byłych i obecnych.

eeeeeeeeeeeeeeeeeee

co juz nie piszecie

leń

naprawde nie chce. mam prace 9 h, dziennie 2000e miesiąc w miesiąc, nikt mnie nie oszukuje na wypłacie nikt nie stoi i sie wydziera że on tu kierownik, jestem szanowany jako pracownik to po kiego grzyba mam sie pchać w gówno z powrotem. czyż nie tak??????????????. a tym wszystkim którzy tam jeszcze pracują - to nie jest jedyna firma w niemczech!!!!!!!!!!!!!!!!!

len

po tam wracać [usunięte przez moderatora] po 16 godzin świątek piątek i niedziele. po kiju taka praca gdzie nikogo wielki pan [usunięte przez moderatora] nie szanuje. nawet ci którzy go poją jak są [usunięte przez moderatora] jak psy. [usunięte przez moderatora] pracuje jeszcze tam . i o swoje ciężko przestane euro sie dopominać co miesiąc bo nigdy sie nie zgadzało. na samym końcu przewodu pokarmowego mam tą firme i jej kierownika

leń

[usunięte przez moderatora] jest jesteś tam czy leżysz nawalony jak co dzień co to za firma w której kierownikiem jest alkocholik. pasuje tobie tylko ławka w twojm ulubionym serialu i towarzystwo jakie tam siedzi żenada. jakim trzeba być desperatem aby tam siedzić. zachód oferuje setki miejsc pracy. po kiego ........ robić tam po 17 godzin i wysłuchiwać [usunięte przez moderatora] kierownika jak sie pojawi w pracy jak gdzie inndziej za 8-9 godzin macie to samo i nikt nie [usunięte przez moderatora] ze on tu kierownik. pozdrówka

zzzzzzsssssss

po co wy kryjecie ten bumas i tak was na wyplacie okantuja hehe a wy dalej w [usunięte przez moderatora] im wchodzicie

aaaaaaa

podejrzewam ze co poniektorzy to i zadarmo by w te swieta pracowali zeby tylko ich nie wywalili z bumasu kredytowcy!!!!!

an

A w drugi dzień świąt to kto pracował ?[usunięte przez moderatora] ?Podejrzewam że za zwykłą dniówke bo raczej 100 ani 50 nikt nie zapłaci.

yyyyy

to nieprawda ze w swieta ludzie tam robili masz zle informacje

ananana

to jak juz [usunięte przez moderatora] uciekl z bumasu to naprawde musi byc tam jeszcze gozej niz bylo!z tego co slyszalem to ludzie nawet na swieta tam robili do domu ich nie puscili prawdziwy [usunięte przez moderatora]

zzzzzzzzzzzzzzz

co poniektorzy to jeszcze tutaj pracuja!i prawde pisza!ale z checia pojechali by gdzie indziej!!!!!!!!ma ktos jakies propozycje?bo tutaj psychicznie czlowiek wysiada!!!!!!!!!!!!!!

iiiiii

zgadzam sie

nowy

Z tego co tu piszecie.co niektorzy analfabeci.to nie warto tu przyjezdzac.ale skoro piszecie dalej to musi Wam brakowac tej zlej firmy.a [usunięte przez moderatora] juz dawno tu ni pracuje.no to zajmnijcie sie opipisywaniem tej firmy gdzie pracujecie.

wwww

Dobrze piszecie.ale uwazajcie troche ze slowami bo pojda niektorzy na policje to was znajda i to beda jaja.

wwwwwww

wszyscy o tym kierowniku a jaki jest szef

jajajaja

musi nasz kierowniczek troszeczke sie zdenerwowal!!!!!!!!!!bo prawde pisza o nim wkoncu ktos sie odwazyl!!!!!!!!!czas najwyzszy!!!!!!!!!!

wwwwww

[usunięte przez moderatora] oni tacy falszywi sa

T.J

Wszystko to wielka prawda...a co do parów to największą jest [usunięte przez moderatora] Uważać na niego.

aroso

jest jeszcze gorzej niz pisza prawdziwy [usunięte przez moderatora] w gorszej firmie nie pracowalem prawdziwy [usunięte przez moderatora] czlowieka przez czlowieka i znecanie sie psychiczne i fizyczne nad pracownikami koszmar kantuja na wyplacie a kierownik codziennie nachlany lub skacowany

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

no wlasnie jakis czas mze za ktotko moze jest teraz inaczej

nionio

gdybym tam nie pracowal to bym nie pisal!!!!!!!!pracowalem jakis czas i prawde napisalem jak tam jest wiec jezeli ktos tam sie wybiera to zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ty tam pracowales ze wiesz jaktam jest

nionio

co do pracy w bumasie to wiekszosc pisze tu prawde tez tam pracowalem i to prawda ze pracuje sie tam po 13-15 godzin dziennie 7 dni w tygodniu na wyplacie tez [usunięte przez moderatora] ucinaja ile wlezie za nic w wiekszosci to zasluga kierownika ktory na godzinach kantuje i sobie w kieszen laduje bo niema czasu wypelniac swoich obowiazkow za piciem i [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!a szefostwo swoje tez musi wziasc!!!!!!!!!!!!a kto tam sie wybiera to niech uwaza na pewne osoby takie jak:[usunięte przez moderatora] ,i jeszcze paru sa falszywi i wszystko [usunięte przez moderatora] dla szefow i kierownika!!!!!!!!!!!!a co do kierownika [usunięte przez moderatora] to tez jemu nie wieszcie co on mowi na poczatku ze jes super [usunięte przez moderatora] i co nie tylko on jest taki mily tylko na poczatku bo pozniej to robi sie z niego kawal [usunięte przez moderatora] za wszystko wyzywa od roznych!!!!!!!!!!!!!on jest mily do czasu jak z nim pijesz wodeczke i oczywiscie jak ty stawiasz bo za swoje to nawet niema zamiaru z toba wypic!!!!!!!!!!!!!!kawal [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!wiec uwazajcie jak tam sie wybieracie bo naprawde nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

len

Ona juz tam chyba z pol roku tam nie pracuje.to chyba kogos musiala wkurzyc ze ja teraz rusza.masz racje to musi byc idiota.ciekawe co on tam robil?

Hej zostali tam sami emeryci i 2 miski bumasu ktore myslaze som pempkiem bumasu.podwujne zycia coniekturych to normalne,tam zyja razem a w polsce udaja kochanych mezow i zoneczki.szkoda slow na to zlodziejstfo i kurestfo,

to jak tyle godz pracowal tonapewnodobrze placili

to naprawde dlugo pracowal odbijalo sie to napewno na zdrowiu i malzenstwie ale takie zycie takie szefostwo nic sie na to nie poradzi a teraz gdzie pracuje

moj mąż pracował 10 lat w tej firmie i mogę coś na ten temat powiedzieć . pracował po 14 godz jadł spał i pracował , przyjeżdżał co 2 tyg do domu na 24 godz wykończony ciężką pracą jadąc 7 godz z powrotem do tej pracy i znów to samo. za urlop nigdy nie miał zapłacone bo wliczali niby w wypłacie .był wzorowym pracownikiem jak mówili inni po zwolnieniu sie z tej firmy nawet szefostwo ani kierownik nie podali mu ręki ani nie podziękowali za pracę .WYZYSK CZŁOWIEKA PRZEZ CZŁOWIEKA i zero skrupułów

wszyscy tacy nie sa uczciwi tez sa

anonim - 2013-02-19 14:23:40 skoro tak dobrze zarabiacie to dlaczego tak dużo ludzi od was pospierdalało,jebiecie świątek piątek i niedziele,płacicie fikcyjne urlopy których nigdy nikt nie miał a mało tego to te dni które spędzacie w domu macie wstawiany urlop bezpłatny po kilku latach pracy u was okarze się że macie rok do tyłu z tytułu niezapłaconych składek w ZUS-ie ,BARANIEpozdrawiam piotra

to prrawda.kto tu pisal to musial wyleciec z roboty i nie ma nic innego do roboty ,lub wlazi szefowi do dylka.desperato

rzeznik

nie dziw sie baranie,za 280 godz.zarobili 2550,a 17 nie bylo tylko jak juz 16.i to raz.tak pracuje sie tu 14,lub 13 godz brutto,no a w piatki po 9,no i baranie lbie ktory pisal ze na okraglo to nieprawda,a co 10 dni 2 dni wolnego,a ci co tu pisza to dopiero sa desperaci i jelopy no i oczywiscie zal im dupe sciska.pozdrawiam tych wszystkich gejow

Dziwie się ludziom młodym którzy tam pracują po 240 godzin miesięcznie i zarabiają 1400-1500 euro i nie dziwie się kierownictwu firmy że was tak wykorzystują skoro się tak dajecie w huja robić ale to już wasza sprawa bo każdy mądrze myślący człowiek dawno by już poszedł stamtąd wpizdu.Ostatnio otrzymałem wezwanie z ZUS-u i się wybieram na spotkanie widocznie na składkach też was rżną,

rzeżnik

ostatnio w tej firmie pracuje się po 17 godz,desperatów zapraszam dużo ludzi odeszło są wolne miejsca

remik

no no ciekawe rzeczy tu sie wypisuje ale to prawda bumas to złodzieje, dla nas zostaja tylko ochłapy. a moze ktos ma jakies namiary na dobra prace w niemczech , podzielcie sie na forum , moze w ten sposub idzie pomuc innym którzy pracuja za grosze i sa wyzyskiwani? ma ktos cos kakretnego to napisz prosze.

jeżeli chciałbyś pracować w tej samej firmie gdzie bumas kroi szynke to musisz mieć 3-mce pauzy a tak pozatem to po zwolnieniu się z tej firmy już na drugi dzień możesz pracować w każdej części niemiec czy to na warunkach polskich czy niemieckich.pozdro

były leń

jestem byłym leniem . pracowałem w tej kochanej firmie i niedawno dostałem pisemko z zusu z Zielonej Góry. w końcu dobrał sie ktos wam do dupy. ale mam dylemat nie wiem co tam napisać prawdę czy być miły złodziejom i nic nie pisać. może mi ktoś poradzić. pozdrówka

Lemon

Czy to prawda, że mając podpisaną umowę w bumasie po zwolnieniu sie z pracy przez 3 miesiace nie można podjąc pracy za granicami polski (jakas taka klauzura jest?)

anonim 5

jednym słowem zlodzieje ........ kto lubi sie o swoje ciągle zarobione ciężko euro dopominać ten tam musi jechać. bo tam tak jest. i nie choruj tam pracowniku bo i tak nik nawet do lekarza cię nie zawiezie bo ludzie odpowiedzialni za ciebie po stronie niemieckiej mają cię w dupie szynka dla nich ważniejsza. pozdrowienia dla majstrów i kierownika i tych co tam jeszcze pracują- macie nerwy

bumbam wschodni

Wyrzucone cieniasy nie dały rady i jęczą, prawdy w waszych komentarzach - 0, zapraszam na ławkę pod sklepem w Wilkowyjach!

BUHAHA!!!! TEN KOMENTARZ MOGŁA NAPISAĆ TYLKO PANI A...... pracownica biura Bumas, której mąż też tam pracuje .... pewnie jest na szczególnych warunkach dlatego tak chwali tą firmę!

ormunith lutely

to prawda z tymi kopertami a taka jedna jest co robi te lody k a ....... byly pracow

Zostaw opinię o Bumas Sp. z o.o. Sp.k. - Szprotawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bumas Sp. z o.o. Sp.k.