Verta Catering Sp. z o.o.

Opinie o Verta Catering Sp. z o.o.

dawny pracownik

dziwne bo nie pamiętam żadnej Elizy a pracowałem w tym okresie co została dodana to wypowiedź :D. Co do samej pracy to jedna wielka porażka! Nie pamiętam żebym kiedykolwiek pieniądze z wypłaty dostał na czas, często czekałem na przelew nawet i dwa tygodnie, nadgodziny to jedno wielkie nie porozumienie, każda twoja dodatkowa godzina pracy jest mniej warta niż normalna a zostać po godzinach i tak trzeba. Często pracuje się po 12 godzin zwłaszcza w okresie przedświątecznym.(usuniete przez moderatora)n magazynier potrafi przez 8 godzin swojej pracy tylko pisać donosy i nic więcej. Ogólnie nie polecam tej firmy nikomu, chyba że ktoś lubi być traktowany jak śmieć i pracować prawie za darmo.

Zostaw opinię o Verta Catering Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verta Catering Sp. z o.o.