Gastropunkt Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Gastropunkt Sp. z o.o.

aro

Witam wszystkich czy firma Gastropunk dalej widnieje? Szukam o nich informacji w necie i cisza więc albo ja źle szukam albo.... Z tego co widzę tuta też lipa z opiniami jak ktoś będzie przelotem :) niech da znać czy to nie widmo i ile można zarobić u nich

opinia

[usunięte przez moderatora] Powiem, krótko. Jeśli masz dużo czasu do zmarnowania, nerwów do zszargania i pieniędzy do wydania to się zatrudnij do tej firemki. Konieczne są wszystkie 3 warunki.

cześć myśle o przyjęciu się do tej firmy w poniedziałe mam szkolenie mogłbys napisać cos więcej , czy to jest typowe wyzyskiwanie pracownika czy poprostu ciezki cel do osiagniecia ? bardzo prosze o odpowiedz

Zostaw opinię o Gastropunkt Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastropunkt Sp. z o.o.