Profexim Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Profexim Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profexim Sp. z o.o.

Kika

@Studencik Zgadzam sie z pierwsza opinia, ksiegowa falszywa kadrowa donosicielka, mozesz jej sie spodziewac pod drzwiami toalety, zakompleksiona prezesowa ktora juz nie pracuje, a nawet jak to robila to jej glownym zajeciem bylo dojezdzanie klientow i testowanie znajomosci excela, knucie, manipulowanie, sklocanie pracownikow, prezes nawiedzony bez pomyslu na siebie i swoja zalosna upadajaca firme, prostak, prymityw, cham, burak od ktorego nic sie nie nauczysz, fatalna atmosfera, na temat formy mojego zwolnienia sie nie wypowiem, ale czego sie spodziewac po wiesniakach z lomzy?

Sia
@Kika 01.12.2016 04:27
@Studencik Zgadzam sie z pierwsza opinia, ksiegowa falszywa kadrowa donosicielka, mozesz jej sie spodziewac pod drzwiami toale...

Absolutnie sie zgadzam! prezes sie znalazl! Prezes to szef korporacji, zatrudniajacej setki osob i zarzadzajacy powazna instytucja, a nie prymityw ktory obgryza paznokcie, wybrazenie o sobie jak Winston Churchil, w portfelu zero w glowie tez, a jego bycie prezesina zaczyna i konczy sie na tym ze puszysty dupowlaz ksiegowa tak go nazywa.

giwk

tak szczerze @pukur? Moim zdaniem naprawde trzeba sovie zasłużyć, żeby kogoś zwolnili,. W dzisiejszych czasach firmy wcale nie robią tego tak chętnie, obawiając się że pracownik poda ich do sądu pracy. W takie przypadki pracownicy wygrywają w sądzie w 95%

J

Bzdura. Do pracy idzie się pracować, jeżeli ktoś ma pretensje o rozliczanie go z tego, jak spędza czas, który powinien przeznaczyć na pracę, to problem jest z nim samym, a nie z pracodawcą. Pracuję w Profeximie ponad rok, i nigdy nie miałam problemu z czasem pracy - potrzebowałam wyjść wcześniej, to puszczano mnie wcześniej, potrzebowałam załatwić coś od rana, przychodziłam później. Nikt nigdy nie miał o to pretensji, przecież różne rzeczy się zdarzają. Atmosfera też jest ok, nikt na nikogo krzywo nie patrzy, ludzie ciągle się uśmiechają. Dla mnie firma na plus.:)

STUSTUSTUSTUDEENT
@J 28.09.2015 14:43
Bzdura. Do pracy idzie się pracować, jeżeli ktoś ma pretensje o rozliczanie go z tego, jak spędza czas, który powinien przeznac...

"Atmosfera też jest ok, nikt na nikogo krzywo nie patrzy, ludzie ciągle się uśmiechają."- dobre! Do mnie się często uśmiechali, zamydlali oczy a na koniec potraktowali jak śmiecia. Warto się więc zastanowić czy wszyscy Ci ludzie o których piszesz uśmiechają się szczerze i czy przypadkiem już nie planują Cię zwolnić. Niestety takie są realia w tej firmie. NIE POLECAM !!!

Studencik

W firmie Profexim pracowałam przez rok. Początkowo siedziałam na recepcji, później robiłam dosłownie WSZYSTKO: od częstowania gości kawą po załatwianie prywatnych spraw prezesa, pomoc księgowej i całą resztę... W firmie brak przyjaznej atmosfery, są jakieś układy i układziki, księgowa jest pupilkiem Prezesa i jest sie rozliczanym z każdej minuty pracy. Nie wspominając o jakich kolwiek podwyżkach o które trzeba się wręcz wykłócać a jak już się dostanie to można się liczyć z otrzymaniem wypowiedzenia w trybie natychmiastowym :-) Nie polecam ludziom którzy się szanują i chcą być szanowani oraz tym którzy źle znoszą krytykę!

Zostaw opinię o Profexim Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profexim Sp. z o.o.