Opinie o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WITKO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WITKO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

kwas

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić dyrektorów pionów

Była

Co chcecie od pracodawców, super mili ludzie, kiedyś tam pracowałam

0p

Październik i 25 stopni Celsjusza, extra!

oo

Ukradziono puchar z Tour de France

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Byłypracownik

Obowiązków dużo, nadgodziny właściwie obowiązkowe (wychodzenie po 8 godzinach nie jest mile widziane) za to wypłata marna. Faktem jest że zawsze na czas. Atmosfera mocno zepsuta, przy czym głównym źródłem takiego stanu jest szefostwo. (usunięte przez administratora) Jednym słowem odradzam, chyba że się lubi takie klimaty. Albo już całkiem nie ma się wyjścia.

uouo

Każdy ma swój zakres obowiązków i je wykonuje. Jest dobrze tutaj

pogo

W tym tygodniu będzie słonecznie

Obecny

Dobrze się pracuje, w miłej atmosferze

@Obecny

to sobie popracuj do70-tki jak tak tam dobrze.

pogoda

Od weekendu poprawa pogody, znowu będzie ciepło

można

Firma może się chwalić, bo jest czym.

fachowcy

Doświadczeni i wyszkoleni inżynierowie serwisu zainstalują, skalibrują, uruchomią i przetestują sprzęt.

@fachowcy

reklama jak w supermarkecie...

brawo

Firma otrzymała ostatnio trzy prestiżowe nagrody!

@brawo

a może pan (usunięte przez administratora)je wymienić?

pogoda

Pogoda na sobotę w Łodzi - 13 stopni, szansa opadów: 10% wilgotność: 56%, wiatr: 11 km/h.

Pracuję tu od kilkunastu lat, to chyba o czymś świadczy

w

Dobra, solidna firma!

werty

Telemarketerzy męczą Polaków telefonami, często nie mówią nawet, z jakiej firmy dzwonią i skąd mają nasz numer. Wystarczy ich zapytać, skąd go mają, wtedy się rozłączą.

po

Czy będzie jeszcze ładna pogoda?

pati

Nie polecam pracy w witko. pracowałam tam niecaly rok. atmosfera tragiczna, marne pieniądze i wieczne nadgodziny. poza tym szefowie ciagle cie podejrzewają ze cos ukradles lub zrobiles za ich plecami. podsumowując to toksyczna firma. mega rotacja. uważajcie.

Żmijunia
@pati

Ja nie wytrzymałam tyle. Marne pieniądze a wymagania z sufitu. Wychodzenie po 8 godzinach jest traktowane jako coś nienormalnego. Szefowie, a zwłaszcza szefowa, wymaga absolutnego posłuchu - mimo że twierdzi iż popiera każdą inicjatywę pracowników, to koniec końców wszystko musi być tak jak sobie wymyśli. Podejrzliwie patrzą na wszystko.

week

Miłego weekendu

W Kauflandzie wieczorami obniżają ceny warzyw i owoców

Zostaw merytoryczną opinię o WITKO Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w WITKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WITKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WITKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WITKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WITKO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WITKO Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 199 ocen.

WITKO Sp. z o.o.