Opinie o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WITKO Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WITKO Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WITKO Sp. z o.o. w Łódź

Amatorka

Kupiłam wczoraj maszynę do pieczenia chleba . Macie jakiś sprawdzony przepis na dobry chleb?

Jak złożyć komodę z Ikei?

Jeden honorowy gol, uff!

Trzymajcie kciuki!

Dzisiaj o godz 16 Polska gra z Japonią. Trzymajcie mocno kciuki!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
deszcz

Dzisiaj zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Prognozowany jest przelotny deszcz. W Łodzi odnotujemy 21 stopni Celsjusza. Ciśnienie spadnie, a wiatr będzie umiarkowany, chwilami dość silny. Warunki biometeo będą niekorzystne.

Do odważnych świat należy

Warto spróbować

Aplikant

Proszę o informację odnośnie pracy w firmie Witko w Łodzi, widzę że są ogłoszenia w dziale praca i zastanawiam się nad aplikacją. Poważnie podchodzę do tematu i chciałbym wiedzieć czy tak samo poważnie podchodzi pracodawca. Będę wdzięczny za wszystkie przydatne informacje typu atmosfera, rozwój zawodowy, kontakt z kierownictwem itp.

Manufka

30 czerwca w Manufie VIII edycja Festiwalu Folkowe Inspiracje

serwis

Usługi serwisowe najlepsze w mieście

Kasa

Słabo, słabo i jeszcze raz slabo. Szkoda tracić swój czas na rozmowy kwalifikacyjne, pieniądze bardzo małe.

Ktoś
@Kasa

jak ktoś nie ma kwalifikacji

WOW
@Ktoś

Za połowę stawki rynkowej, w małej no name firemce, z zerowymi szansami dalszego rozwoju. Dziękuje i Pozdrawiam

@Kasa

rzeczywiście , osobiście niemiło wspominam tych przemądrzałych ludzików. Przecież to mała firma, a wmawiają ludziom iż to korporacja - prawie Merck.

Kazik

No, przecież nie Alchem

Rebus
@Kazik

Najśmieszniejsze że jakość ta sama.

Noc

Dobranoc Państwu

kika

Najlepsza pizza włoska jest na Retkini

LLL

Kto nie spróbuje, ten się nie dowie...

Każdy ma swoje ulubione firmy. WITKO utrzymuje się na rynku prawie 30 lat. To chyba o czymś świadczy. Ja korzystam z ich sprzętu i jestem zadowolona

Kibic

Polska kadra jest jak kadra pracownicza w Witko: wolna i nieporadna. Niestety ale wolę kupić u konkurencji. Do tego na ten moment to jest nokaut cenowy.

Tel

Coś lekkiego na obiad? jakieś pomysły?

?

Kiedy wróci lato? Ktoś wie?

Rozczarowany

Po wczorajszym meczu, nie wiem co powiedzieć... Nawet jednej honorowej bramki nie strzelili...

Kibic

W niedzielę znowu gramy. Będziecie kibicować Polakom? Liczymy na cud?

Zimnoooooooooooooooo dziś! O 12 stopni C spadła temperatura

Zostaw merytoryczną opinię o WITKO Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w WITKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WITKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WITKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WITKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WITKO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WITKO Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 199 ocen.

WITKO Sp. z o.o.