Iveco Poland Sp. z o.o.

Opinie o Iveco Poland Sp. z o.o.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@maciekczy udało Ci się pomyślnie ukończyć rekrutacje do Iveco Poland? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak pracuje się w firmie. Jakie są plusy pracy, a co warto by jeszcze zmienić? Jak wygląda praca działu, w którym pracujesz?

maciek
użytkownik zarejestrowany

faktycznie rekrutacja jest dwuetapowa, najpierw masz rozmowe z kimś z działu HR,a apotem już z szefem ustalasz warunki.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Iveco Poland Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają u nich nadgodziny? Czy często trzeba zostawać dłużej w pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Iveco Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iveco Poland Sp. z o.o.