Wilshire Holding Sp. z o.o.

Błonie

Wilshire Holding Sp. z o.o.

Opinie o Wilshire Holding Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Wilshire Holding Sp. z o.o. w kwestii wynagrodzeń?

Potencjalny Pracownik

@Pracownik , a co konkretnie firma Ci obiecała a później nie dotrzymała słowa - proszę o konkrety.

Renata

@Pracownik, Twoja odpowiedź nie wyjaśnia zbyt wiele. Czy mógłbyś zgłębić temat i powiedzieć więcej słów na temat tej firmy?

Dużo obiecują, mało realizują.

Duom

Firma nie warta polecenia, szkoda czasu.

Jak oceniasz rekrutację w firmie Wilshire Holding Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i pomóż innym.

Zostaw opinię o Wilshire Holding Sp. z o.o. - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilshire Holding Sp. z o.o.