Wastes Service Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.

Kiełczów

Opinie o Wastes Service Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.

eh

No właśnie @gak to jest też trochę głupota ludzi. Nikt ich przecież nie zmusza.

Majster

Jestem bylym pracownikiem wasres service wroclaw kielczow wilczycka 14 nikt pewnie niewie jakie tam sa szkodliwe warunki ukrywaja to i nie placa za szkodliwe warunki pracownikom tylko ich truja niezapewniajac odpowiedniego sprzetu i ubioru

Podobała Ci się rekrutacja? Jakie pierwsze wrażenie zrobiła firma Wastes Service Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. ? Podziel się z nami opinią.

Zostaw opinię o Wastes Service Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. - Kiełczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wastes Service Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.