Bitstream Sp. z o.o.
3 8 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 98 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Bitstream Sp. z o.o.?

qwerty

Ludzie co z Wami?! Jak czytam te stawki, to mnie krew zalewa. Nie dajcie się tak traktować, 2500-3000 zł to śmiech. Dajdzie sobie spokój z takimi pseudo-firemkami co napychają prezesom kieszenie. Nie polecam firmy, byłem widziałem.

Tak11Nie

Norbert Nowy wpis
@qwerty

Z tego co się orientuję to kwestie finansowe są zawsze indywidualnie poruszane, zależy od negocjacji, kompetencji, doświadczenia

Xyz

I ktoś się dostał? jakie warunki są naprawdę?

Norbert Nowy wpis
Nazwa działu: IT
@Xyz

Mój kolega, pracuje w tej firmie i bardzo sobie chwali pracę u tego pracodawcy. Uczciwe podejście pracodawcy, wymagania spore ale potrafią docenić finansowo. Pracuje tam już 3 rok, więc to chyba o czymś świadczy. A z tego co słyszałem, nie ma tam dużej rotacji. Ogłoszenia o pracę pojawiają się często, bo firma dynamicznie się rozwija i potrzebują kolejnych osób do pracy.

Karol Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, o warunkach finansowych nie rozmawialiśmy na pierwszym etapie, niestety do drugiego się nie dostałem. Ale firma zrobiła na mnie duże wrażenie.

Ranking
Karolina

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży, Młodszy Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży oraz Programista C/Projektanta Systemów Embedded. Ktoś z Was pracuje w którymś z tych działów? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym aplikacją do firmy? Jakie są plusy pracy u właśnie tego pracodawcy? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

hej

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać?

pixy

Na stronie firmy nadal jest, nie wiem czu mój komentarz zniknął.

pixy

Troszkę mała fajnie, brak informacji a ogłoszenie cały czas wisi na stronie. Ktoś był na drugim etapie? jakieś wrażenia? o co pytali?

Xyz

Czy ktoś dostał info o drugim etapie rekrutacji? Dziś miał być telefon na sprzedawcę

Rozbawiony

Byłem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej, praca i warunki dla osób które dopiero chcą zdobywać 1 doświadczenia w branży it

Tak1Nie

Zostaw opinię o Bitstream Sp. z o.o. - Lublin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie