Bitstream Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Bitstream Sp. z o.o.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży, Młodszy Inżynier Wsparcia Technicznego Sprzedaży oraz Programista C/Projektanta Systemów Embedded. Ktoś z Was pracuje w którymś z tych działów? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym aplikacją do firmy? Jakie są plusy pracy u właśnie tego pracodawcy? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

hej
użytkownik zarejestrowany

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać?

qwerty

Ludzie co z Wami?! Jak czytam te stawki, to mnie krew zalewa. Nie dajcie się tak traktować, 2500-3000 zł to śmiech. Dajdzie sobie spokój z takimi pseudo-firemkami co napychają prezesom kieszenie. Nie polecam firmy, byłem widziałem.

pixy

Na stronie firmy nadal jest, nie wiem czu mój komentarz zniknął.

pixy

Troszkę mała fajnie, brak informacji a ogłoszenie cały czas wisi na stronie. Ktoś był na drugim etapie? jakieś wrażenia? o co pytali?

Xyz

I ktoś się dostał? jakie warunki są naprawdę?

Xyz

Czy ktoś dostał info o drugim etapie rekrutacji? Dziś miał być telefon na sprzedawcę

Rozbawiony

Byłem kiedyś na rozmowie rekrutacyjnej, praca i warunki dla osób które dopiero chcą zdobywać 1 doświadczenia w branży it

Zostaw opinię o Bitstream Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bitstream Sp. z o.o.