Opinie o Pag Sp. z o.o. w Puchaczów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pag Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pag Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pag Sp. z o.o. w Puchaczów

Przemek Nowy wpis

@Pracodawca Witam na jakie można liczyć zarobki przy 11 letnim doświadczeniu pracy przy Systemach Zabezpieczeń?

Paweł Nowy wpis

Są na ten moment wolne stanowiska?

Pracownik Nowy wpis
@Paweł

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Kosztorysant, Kierownik Projektu, Młodszy Programista Zapraszamy do złożenia CV, więcej informacji na https://pag.com.pl/kariera/

Lubelak Lubelski Nowy wpis

Ogłoszenie jest iż poszukujecie kosztorysanta, dla jakich robót? Wycena nN, SN czy WN a może wnętrzówki robicie?

TN

Dziwna firma. Nie ma określonej strategii ani ścieżek awansu. Właściciel interesuje się firmą od przypadku do przypadku ogólnie nie wiadomo dokąd ta organizacja zmierza. Raczej firma rodzinna, co jest zrozumiałe, w sensie że tylko ktoś z rodziny ma szanse na awans itd. W zasadzie najgorszą zasadą jest brak zasad w tej firmie. Jak szef pilnuje to się pilnują, jak znika to .... :-)

Someone

Polecam firmę!!! duże możliwości rozwoju, liczne szkolenia (sam z wielu skorzystałem), możliwość pozyskania doświadczenia oraz zrobienia uprawnień bud., miła atmosfera pracy, no i zawsze terminowa wypłata. Firma obecnie poszukuje pracowników kierowników, projektantów, kosztorysantów - warto się teraz zakręcic z CV

Urszula
@Someone

@Someone Super, że Pag szuka teraz pracowników. Powiedz, czy osoby bez doświadczenia mogą ubiegać się tam o pracę?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pag Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Pag Sp. z o.o.?

Gestia

W ubiegłym roku cztery osoby awansowały. Firma jest otwarta na ścieżkę kariery - wszystko w rękach pracowników.

Franciszek
@Gestia

Czy firma proponuje też jakieś szkolenia dla osób bez większego doświadczenia? To dość ważny aspekt dla osób poszukujących swojej pierwszej pracy, mam nadzieję że wiesz coś na ten temat i odpowiesz na moje pytanie.

@Franciszek

Tak, firma dba i rozwija swoich pracowników. W ostatnim kwartale mieliśmy szkolenia o tematykach: Organizacja pracy i zarządzanie sobą w czasie Lider w organizacji Zarządzanie zmianą w organizacji Handel zagraniczny i internacjonalizacja przedsiębiorstwa Gotowi na RODO - nowe zasady ochrony danych osobowych Negocjacje w procesie sprzedaży Przed nami jeszcze techniki sprzedaży W ramach godzin pracy firma daje chętnym możliwość nauki angielskiego na dwóch poziomach zaawansowania dwa razy w tygodniu. Ponadto każdy na możliwość szkolenia się indywidualnie według własnych potrzeb na wybranym przez siebie dostępnym na rynku szkoleniu. Warto być z nami. Szczerze polecam.

Gestia

Jako pracownik ze stażem szczerze polecam pracę w tej firmie. Ścieżka kariery jest ściśle określona, wraz z nowym rokiem otrzymałem awans. Firma dba o pracowników, organizuje pakiety szkoleń możliwość nauki języka angielskiego. Pensje zawsze są wypłacane w terminie. Szczerze polecam.

przyjezdny

Mam pytanie , czy ochraniają oni kopalnie Bogdanka, jestem przyjezdny a kopalniach ochroniarzom zawsze dobrze płacili, czy tam też tak jest?

Olga
@przyjezdny

Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, jednak zadałeś je już dosyć dawno, więc może uzyskałeś na nie odpowiedź z innego źródła? Jeśli tak, to będę wdzięczna, jeśli napiszesz, co wiesz na temat firmy PAG W BOGDANCE. http://www.pag.com.pl/index.php?section=referencje --> firma ma wiele pozytywnych referencji, o których można tu poczytać. Czy to samo przedkłada się na zadowolenie pracowników tej firmy?

Tomasz
@Olga

Szukam, szukam i nie widzę - rekrutują teraz?

Jacek

@narcyz, podaj proszę przykłady sytuacji, o których piszesz. Co dokładnie dzieje się w firmie? Czy w ostatnim czasie wiele osób odeszło z pracy? Napisz, jaki rodzaj umowy jest oferowany przez pracodawcę. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem istnieje system premiowy, pakiet socjalny?

Dawno nikt z pracowników PAG SP. Z O.O. W BOGDANCE nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z nią?

narcyz

Tu nie ma o czym pisac, to jest kombinat wyzysku. W koncu ludziska nie wytrzymaly i zaczynaja sie zwalniac . ida do innich firm.

Daniel

Od dawna nikt nie pisze. Może zaszły jakieś zmiany na korzyść?

gucio

wszedłem na tą stronę z opiniami i aż mi się wierzyć nie chce,to LW Bogdanka będąc potężną firmą i widząc jak na jej terenie ludzi się traktuje nie ma na to wpływu. Pognać bandę oprychów.

ku..ś :-)

Kur... to pag jeszcze istnieje! Myślałem że go Impel przejął może by w końcu zarobić dali to sam bym poszedł. Kto tam kur... chce robić, w tak miłej atmosferze z malowanym i rudą. Ta firma to porażka

JACK

PAG to wiekla pomyłka ze to wogóle istnieje bzdura szkoda ludzi tylko co tam pracują

jacki

racja beny z daleka od PAG SP. Z O.O. W BOGDANCE, chciałem tam pracować ale po rozmowie z przemądrzałym szefem i z jakoś jego zastępczynią podziękowałem, współczuję tym ludziom co tam pracują, ale ich wybór

zenek
@jacki

pewnie, że dobrze prosperuje ale na koncie prezesa. Gdyby nie Rząd to dalej by płacili ochłapy i ludzi mieli za ............

poj..any pagus
@zenek

masz rację zenek, prezes to się na chapie a ludzi gorzej traktują jak zwierzęta, najchętniej to by chcieli zeby za darmo pracować albo jeszcze dopłacić im za to że ci prace dali. Prześladują tych ludzi jakby tam sami kryminaliści robili.

beny

PAG w bogdance to firma która wykorzystuje ludzi grosze płacą a robota z ostrą bronią, odpowiedzialna i nie ma czasu się po d.... podrapać

Eryk

Wydaje mi się, że dobrze trafiłem, ale nie jestem pewien. Szukam informacji o firmie z zakresu ochrony osób i mienia. Zastanawiam się, czy szukają obecnie ochroniarzy.

admin

Uważacie, że firma PAG SP. Z O.O. W BOGDANCE dobrze prosperuje? Podzielcie się z nami swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Pag Sp. z o.o. - Puchaczów

• Jak się pracuje w Pag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pag Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 21-013 Puchaczów

Pag Sp. z o.o.