Opinie o Stadnicki Dariusz Auto-Gaz Serwis w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stadnicki Dariusz Auto-Gaz Serwis. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stadnicki Dariusz Auto-Gaz Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stadnicki Dariusz Auto-Gaz Serwis w Lublin

darek noszczyk Nowy wpis

wszelkie przeglądy instalacji gazowej robię właśnie w Auto Gaz Serwis i zawsze jestem zadowolony z ich usług.

Jakub Nowy wpis

Widać, że tutaj do swojej pracy podchodzą poważnie. Poważna firma!

Tomek Nowy wpis

Auto Gaz Serwis sprawdzali moją instalację gazową w moim oplu. Robili to bardzo fachowo i doszukali się usterki. Sprawnie naprawili i teraz wszystko jest naprawdę ok!

Joachim Nowy wpis

Instalację gazową w mojej skodzie zawsze tu sprawdzam. Bardzo są dokładni i nie strach mi jeździć na gazie, bo wiem, że wsszystko jest ok!

Brałeś udział w rekrutacji do Stadnicki Dariusz Auto-Gaz Serwis. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Machał Nowak

Od kilku już lat tutaj odgrzybiam swoją klimatyzację i ją tu naprawiam jak coś się popsuje. Nigdy mnie nie zawiedli. Polecam!

Franek

Ostatnio wymieniali mi w samochodzie filtr pyłkowy. poszło im to błyskawicznie. zawsze jak tu bywam, to nie marudzą i robią to, co mają zrobić profesjonalnie, a ceny maja bardzo atrakcyjne. moim zdaniem to rzeczowy serwis.

Sebastian K.

Bardzo jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia w warsztacie pana Darka i dopasowali odpowiedni typ instalacji gazowej do mojego samochodu. Potem zajęli się kompleksowym montażem. Trzeba było się trochę przyzwyczaić do tankowania gazem, ale ujdzie to w tłoku, a z tego co widzę samochód chodzi płynnie przy wszystkich biegach i nie ma jakiś anomalii. Wychodzi na to, że wszystko działa jak należy a mechanikom za pełen profesjonalizm i rzeczowość należy się duża pochwała.

Karol

Bardzo odpowiada mi jakośc usług świadczonych w serwisie pana Darka. Solidnie sprawdzają podczas przeglądu instalację gazową i od ręki usuwają potencjalne usterki. Umawiam się na godzinę i jak przyjeżdżam to stanowisko już czeka na moje auto. Dobry serwis i szanują czas klienta. Polecam

Romek

Bardzo dobrze ten serwis zna się na klimatyzacjach. Od lat się zajmują odgrzybianiem klimy w moim autku. Potem elegancko nabijają. Potem wszystkim wszystko elegancko gra i świetnie zdaje egzamin podczas upałów.

Aleksamder

Naprawa i diagnostyka instalacji gazowej błyskawiczna i w bardzo dobrej cenie. Pan Dariusz podchodzi do tematu w pełni profesjonalnie i uczciwie! Będę wszystkim serdecznie polecał i bardzo dziękuję za pomoc! Pozdrawiam

Rafał

Dużo jeżdżę autem i zwiedziłem kilka warsztatów i różnie bywało z jakością usług. Teraz zatrzymałem się przy serwisie pana Darka gdzie się dobrze znają na swoim fachu i potrafią moje auto doprowadzić do stanu używalności. Słowni i nie drodzy. Polecam!

Magdalena

W tym serwisie zakładali mi nową instalację gazową do świeżo zakupionej octavi z drugiej ręki. Zamontowana nstalacja posiada wymaganą homologację, a teraz muszę się przyzwyczaić do tankowania gazem. Na pewno jest taniej w eksploatacji. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Stadnicki Dariusz Auto-Gaz Serwis - Lublin

Stadnicki Dariusz Auto-Gaz Serwis