Malbet Sp. z o.o. Firma Usługowa

Olsztyn

Opinie o Malbet Sp. z o.o. Firma Usługowa

Siloos

Nie polecam zatrudniania się w tej firmie, bo krótkim epizodzie stwierdziłem, że już nigdy nie będę pracował w budowlance. Krótki epizod, 3 wypłaty z tego 2 potrącone za opóźnienia, tyle że wynikały one z niekompetencji szefostwa. Najbardziej absurdalny przykład - kilka dni brak taczki, bo nie mogli nowego koła kupić, wyobrażacie sobie stawiać jakikolwiek budynek bez taczki?

wójcik

To skoro wiele można wynieść z pracy @misd, a także z przeprowadzanych przez firmę szkoleń to rzeczywiście opłąca się zatrudnienie. Jeżeli ktoś wie jak się przykładać do obowiązków, to pewnie i atmosfera opiera się na dość dobrych stosunkach między sobą.

Pracujesz w firmie Malbet Sp. z o.o. Firma Usługowa albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o Malbet Sp. z o.o. Firma Usługowa - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malbet Sp. z o.o. Firma Usługowa