Opinie o Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Na jakie wsparcie w Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Czy nowo zatrudnione osoby w Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Pracownik Nowy wpis

Umowa o pracę. Okres próbny 3miesiące. Potem najczęściej umowa na rok, ale to też kwestia negocjacji :)

Julian Nowy wpis

Na jakie zarobki możne liczyć Elektronik( inż.) w firmie CES Czy praca jest związana tylko i wyłącznie z wyjazdami na serwis zewnętrzny lub praca jest na miejscu. Czy oprócz zasadniczej pensji firma płaci premię.lub inne dodatki (pod gruszą, nadgodziny, premie miesięczne,kwartalne roczne, bony, imprezy integracyjne ) Jakie godziny pracy są w firmie CES ( czy komunikacja MPK-Bus z Krakowa jest dostępna.)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.?

Rekrutację dla firmy CES przeprowadza firma zewnętrzna, która kieruje do CESu wybranych kandydatów. Zatem część umiejętności sprawdzanych jest przez firmę rekrutacyjna, np. znajomość języka angielskiego - jeśli jest taka wymagana - poprzez rozmowę rekrutacyjną w tym języku, kompetencje miękkie. Umiejętności twarde, specjalistyczne na dane stanowisko weryfikowane są podczas rozmowy z kierownikiem działu, do którego rekrutuje dana osoba.

Sylwia

To ile łącznie etapów rekrutacji u was jest? Bo brzmi to dosyć skomplikowanie. Warunki pracy też są wtedy omawiane?

@Sylwia

Nie, nie jest to skomplikowane. Jest wstępna selekcja na podstawie przysłanych aplikacji, rozmowa z przedstawicielem firmy rekrutacyjnej. Wybrani kandydaci zapraszani są na spotkanie z kierownikiem działu i po tych spotkaniach następuje wybór kandydata :).

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Czy w Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak, ale język polski jest wymagany.

Iwona

Na jakim poziomie? Czy pracownik z Ukrainy mógłby się zatrudnić, jeżeli się umie dogadać?

@Iwona

To już zależy od indywidualnego przypadku. Techniczny język angielski może być pomocny, tam gdzie polski i ukraiński zawiodą. Na pewno zupełny brak znajomości polskiego będzie dużą barierą.

Grawit

Nie polecam, kolesiostwo, handlowcy którzy(usunięte przez administratora) z biura nie wystawiają. Terminów nie dotrzymują!!! Caly czas przesówanie odbiorów!! Poprostu firma (usunięte przez administratora) !! Nie warto tracić czasu i nerwów!!!

Adikus

Firma nierzetelna, nie dotrzymująca terminów, nie wysyłająca żadnych informacji o stanie zamówienia, czasami nieodbierająca telefonów... Generalnie bardzo duża pomyłka! Przy małych zamówieniach można sobie pozwoić na przesunięcia czasowe ale nie na opóźnienia graniczące z absurgem!! z nadzieją, że to przejdzie bez echa. Nie polecam

Kierownik

Też nie polecam pracy tutaj. Generalnie (usunięte przez administratora),delegacje,marne pieniądze. A "góra" zajęta modernizowanie siedziby...

Pracownik z dłuuugim stażem
@Kierownik

Faktycznie, jest na co narzekać. Nowoczesne biuro, darmowe miejsca parkingowe przy budynku. Pensje zawsze na czas. Od pracowników wymaga się, żeby pracowali. No i na stanowiskach, które wymagają wyjazdów, pracownicy muszą wyjeżdżać w delegacje. Jeśli ktoś liczył na oglądanie youtuba i picie kawy 8 godzin dziennie, to popełnił życiowy błąd, to nie tu. Tu trzeba pracować.

MEN

Za całą pewnością mogę polecić firmę CES. Pracuję w niej ponad 10 lat i wiem, że jeśli ktoś chce pracować i nie boi się wyzwań to jest to firma w której mógłby pracować. Firma w 100% polskim kapitałem. Szefowie z głową na karku. Zbudowali ją od podstaw i dzięki nim oraz pracownikom stoją wysoko w swojej branży. Podczas moich lat pracy, przewinęło się naprawdę sporo ludzi, głównie młodych. Większość z nich pracuje do dnia dzisiejszego. W firmie panuje miła atmosfera, jak najbardziej da się porozmawiać z ludźmi, nie koniecznie o pracy. Gdybym miał wybierać wybrałbym tą firmę drugi raz

Elektronik
@MEN

Heheh jako właściciel tez bym tak napisał ;) Ludzie uciekają albo są wyciągani z firmy. Prezesi wola stracić pracownika niż dobrze mu zapłacić. Żenujące trochę...zacznijcie cenić pracowników a nie wypisywać jacy to jesteście wspaniali!!!

Elektronik

Nie polecam ! Strata czasu! Brak szkolenia wstępnego, brak samochodów dla handlowców. Oczekiwania bardzo duże ale autonomia żadna! Do tego musisz być cały czas pod telefonem. Głupie oferty zatwierdzane po 3 razy. Nie polecam. Cofnięcie się w karierze a nie rozwój!!

Barbik

Od czego by tu zacząć:) Umowa jak umowa ale to co się tam od środka dzieje to jest dramat!! Pensje duuużo poniżej wartości rynku. Podstawa to śmiech a premia/prowizja wypłacana po otrzymaniu środków od zamawiającego. Często po 60-90 dniach. Do tego brak oferowanego towaru na stanie !!! sprzedaż wirtualna !! Niewywiązywanie się z warunków dostawy to standart. Brak jakiejkolwiek informacji o opóźnieniach. Generalnie jak ktoś myśli, że to "prężnie działająca firma" to chyba prezes ???? Niepolecam - szkoda czasu.

Wieliczka

Dla świadomości tych, którzy chcą wiedzieć nieco na temat pracy firmy. I tu niespodzianka. Serwis nie odbiera telefonów, serwis ignoruje zgłoszenia serwisowe nawet wielokrotnie zgłaszane. Ja osobiście nie chniałbym pracować u takich ludzi.

Kamil

Jaka umowę oferuje pracodawca ?

Cesowicz

Pracuje w CESie około 10 lat. Prężna firma z polskim kapitałem.Lider w branży. Uczciwi właściciele z pomysłem na innowacje. Utrzymują się ludzie którzy chcą pracować. 80% kadry pracuje powyżej 5 lat.

Małopolanin
@Cesowicz

Fajna opinia, ale z punktu widzenia klienta niestety nie prawdziwa. Od wielu tygodni firma nie potrafi wypełnić swoich zobowiązań serwisowych. Obciążanie winą dostawców to bzdura i bark odpowiedzialnośc

serwisant
@Małopolanin

Nie są jedyni na rynku, warto się rozejrzeć za innymi firmami dostępnymi na rynku serwisu silników gazowych.

Julia
@Małopolanin

Małopolanin, firma użytkownika Cesowicz jest jak najbardziej słuszna, gdyż jest to forum dla pracowników i osób zainteresowanych pracą w Centrum Elektroniki Stosowanej CES. Ich opinie o tym pracodawcy są tu jak najbardziej potrzebne. Jeśli chodzi o Twój wpis to może dobrym wyjściem byłoby bezpośrednie zgłoszenie problemu do firmy?

MEN
@Małopolanin

Pachnie mi tu konkurencją... Widać mało miałeś do czynienia z tą firmą, skoro Twoja opinia opiera się tylko na małym doświadczeniu z tą firmą...

Switchman

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat firmy?

admin

Jak pracuje Ci się w firmie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. ? Czy zasady i obowiązki są jasno sprecyzowane? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.?

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.