Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.
4 4

Opinie o Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.

Administrator

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

   
Cesowicz

Pracuje w CESie około 10 lat. Prężna firma z polskim kapitałem.Lider w branży. Uczciwi właściciele z pomysłem na innowacje. Utrzymują się ludzie którzy chcą pracować. 80% kadry pracuje powyżej 5 lat.

   
Switchman

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat firmy?

   
admin

Jak pracuje Ci się w firmie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. ? Czy zasady i obowiązki są jasno sprecyzowane? Czekamy na Twoją opinię.

   

Zostaw opinię o Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.