Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.

Kraków

Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.

Cesowicz

Pracuje w CESie około 10 lat. Prężna firma z polskim kapitałem.Lider w branży. Uczciwi właściciele z pomysłem na innowacje. Utrzymują się ludzie którzy chcą pracować. 80% kadry pracuje powyżej 5 lat.

Małopolanin
@Cesowicz 22.09.2017 13:05

Fajna opinia, ale z punktu widzenia klienta niestety nie prawdziwa. Od wielu tygodni firma nie potrafi wypełnić swoich zobowiązań serwisowych. Obciążanie winą dostawców to bzdura i bark odpowiedzialnośc

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Switchman

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat firmy?

Jak pracuje Ci się w firmie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. ? Czy zasady i obowiązki są jasno sprecyzowane? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Elektroniki Stosowanej CES Sp. z o.o.