Gam Polska Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Gam Polska Sp. z o.o.

Man

Ale nad czym Ty się emil zastanawiasz ja Ci powiem, że jeśli masz czas i masz możliwości, no i oczywiście jesli jesteś niepełnosprawny albo masz zaświadczenie, to całkowicie polecam ci te prace, nie czekaj, bierz, najwyższa stawka we wrocławiu zdaje sie

Anonim
@Man 19.05.2016 19:23

Mozesz coś więcej mi powiedzieć o tej firmie?

Anonim
@Anonim 06.03.2017 17:14
Mozesz coś więcej mi powiedzieć o tej firmie?

Atmosfera spoko, robota nie za ciężka, maszyny stare rupiecie i jest trochę bałaganu w biurach, ale pracować się da

Kontrahent

Ja również przestrzegam przed współpracą z firmą GAM a już w szczególności jeśli chodzi o jakiekolwiek płatności na termin. Zero kontaktu, zero przelewu należnośći - MASAKRA!

Niestety wszystko to prawda .Pracujesz jak wól starasz sie a oni wiecznie nie zadowoleni.Nie spełnione marzenia o wielkiej firmie .Zenada.Zenada .Nie polecam.Nie polecam. Z daleka uciekajcie od niej jak najdalej.

Riki Martin
@Były pracownik 20.03.2013 15:37

hahaaha ,a co ty takiego robiłeś ?!

gonzo

Firma tragedia, zalegają wszystkim i kazdemu z płatnościami(usunięte przez administratora). odradzam wszystkim kontakt z(usunięte przez administratora)pseudo dyrektorem który jest najbardziej niekompetentną osobą w firmie. Kłamca i oszust. Dajcie mu palec to wexmie cała rekę a potem jak chcesz swojej kasy to juz cie nie zna. (usunięte przez administratora)

SUFICIENT

Nikt niespodziewał się hiszpańskiej inkwizycji. ;-) Ten duet niekompetencji ((usunięte przez administratora)) faktycznie kojarzy sie z Monthy Pythonem. Trzymajcie się od nich z daleka. Gdyby głupota umiała latać, mogliby otworzyć linię lotniczą o światowym zasięgu. ;-))))

Zostaw opinię o Gam Polska Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gam Polska Sp. z o.o.