Hugart Sp. z o.o.

Świerklany

Opinie o Hugart Sp. z o.o.

rozek

Beznadzieja i totalny bałagan,kadra-brak umiejętności-nadraniane arogancją i bezczelnością.Nie polecam!!!.

Patrycja

Czy ktoś wie coś na temat zmiany nazwy Hugart Sp. z o.o. na Trepko Aseptic Sp. z o.o, takie informacje można znaleźć w Internecie. Czy ktoś może to potwierdzić?

rt5yu

@maki no to bym moze sa po prostu jakies wewnetrzne rotacje bo powiem Ci ze ja gtez od nich nic nie widze

WWW

Zgodze się z przedmówcą z pracownika fizycznego na szofera gości tak też można u nich awansować za czasów hugartu nie do pomyślenia witamy w trepko złe zarządzanie...

Raf
@WWW 16.03.2016 09:26

Zwolnić zamienić na wyselekcjonowany nie czytać nie słuchać nie oglądać wiecznie niezadoowolonych.

Z hali

No cóż tu dużo pisać płace marne po tylu latach ile tam pracuje wymagania duże języka czeba się uczyć a zarobki w miejscu,elektryk jest kierowcą serwisant konstruktor a nawet sekretarka co to za zarządzanie czeba się ewakuowac, zarządzanie woła o pomstę do nieba nie ma ludzi uniwersalnych i stanowisk kto robi wszystko robi niedokładnie takie jest moje zdanie zle się robi w tej firmie...

zenek

Hugart, trepko widac to samo lipa lipa i nędzą wieje. Polacy nie potrafią mądrze ządzić to jak moźe być lepiej. Obcym się sprzedaja i ludzi wyzyskują. Tak jak poprzednok pisał wstyd za granicą

Prezes

A może ludzie są zaszczuci @An jeśli wiesz co to słowo oznacza. Nie nie uda mi się Ci.Ty już to wiesz.

Prezes

Nikt tu nie chce pisać.Beznadzieja i brak perspektyw.

rakarz-hycel

Czy ten pies pikul jeszcze tam pracuje?

FORBS

Bieda z nędzą i spustoszenie.Co to w ogóle ma być ta firemka śmiechu warte,jak to możliwe że tego się nie zabrania. Wszystkie procedury są pogwałcone od kadr po produkcję. Przynoszą wstyt za granicą kraju. Tylko idioci kupują u nich ten badziewny sprzęt.

zibi

CZY PO ZMIANIE WŁAŚCICIELA NASTĄPIŁA JAKAŚ ZMIANA NA LEPSZE-KASA-SOCJAL-ITP....... PROSIŁ BYM O WPIS KOGOŚ KTO TU PRACUJE-NA PRZYKŁAD-JAKĄ STAWKĘ GODZINOWĄ MA OPERATOR CNC,CZY SĄ NADGODZINY-PRACA W SOBOTĘ.

FORBES

Wszyscy tam pracujący nawet nie prubują podejmować tematu. Jest tam tak źle i beznadziejnie że już gorzej być nie może.

Killer

Co za zdzierstwo 10 złotych? dziesięć gównianych złotych? No gratuluję jeżeli przyjmiesz taką stawkę potwierdzisz że jesteś zadowolony a to z kolei rzutuje na przyszłość wszystkim. Przypominam że 10 zł to 2,5 euro które jest dodatkiem do stawki na obiad a gdzie stawka za pracę? Skoro można u nich zarobić tylko na wikt to gdzie opierunek? Za wikt i opierunek pracuje tylko niewolnik oraz najgorszej klasy przestępca oraz analfabeta.Więc kim ty jesteś?

reiwen

Mam iść na rozmowę i powiedziano mi 10 zł na h ale netto premia za chodzenie do pracy 400 i produkcyjna do 700 lecz takich obiecanek to się już nasłuchałem nie jednokrotnie, pójdę posłucham i wam się odezwę

pajan

no właśnie o pracę teraz ciężko, nie tylko w Hugartcie. Na rynku pracy wolnych miejsc jak na lekarstwo, a bezrobotnych coraz więcej. Ja to się nie dziwię że ludzie wyjeżdząją do pracy za granicę, tam po 1 jest praca, po 2 za lepsze pieniądze niż u nas. Ale może w Hugartcie jakoś planują jakąś rekrutacje czy cos?

killer
@pajan 30.01.2015 23:56

A coś? się zmieniło w naszym kraju czegoś nie wiem?coś mnie ominęło?zmienił się ustrój? płace w Polsce zrównali z zachodnimi?No raczej nie.Więc kolego nie licz na cud w tej firmie bo tylko pierdzistołki,prezesy,dyrektorzy,i lachociągi mają się tam dobrze.

Pamperskilers

CHEJ CO TAM NA WODZIE!?

były aplikant

z tego co wiem to firma została sprzedana koncernowi trepko i były zwolnienia między innymi elektrycy automatycy i bodajże z produkcji, ale kiedy to było i czy teraz nie zatrudniają tego to już nie wiem bo interesowałem się tym końcem kwietnia

Do kogo piszesz ?

hugo-boss

świetna relacja z szefem jest wtedy jak go słuchasz kiwasz głową na zgodę a na koniec jeszcze mu powiesz że nie musi ci płacić to na chwałę hugartu

ktoś tam..

To była ironia.Niestety w tej firmie nie dzieje się dobrze no chyba że coś sie zmieni od 1 lipca Pozdrawiam

ktoś tam..

relacje z szefem na wysokim poziomie,wysokie zarobki fantastyczna atmosfera takie rzeczy tylko w erze..

hugo-boss

będzie albo nie będzie pożyjemy zobaczymy

hugo

hugart został sprzedany teraz będzie to trebko a z hugartu zostało tyle ze ludzie som bez wypłat.....

aplikant do Nosek

a jak mam sądzić jak na rozmowie kwalifikacyjnej koleś prowadzi monolog całkowicie nie związany z stanowiskiem na jakie się aplikuje i z jakiej racji kogoś przyjmuje albo nie (wiem to jego firma) tak to może przyjmować panią do handlu na straganie

....

co wy (usunięte przez administratora) jak nie chcą godziwie płacić to każdy robi absolutne minimum tak było jest i będzie zawsze tak samo w tej i innych firmach, człowiek nie debil i rozumie że jak jego pracy nikt nie docenia i dostaje tyle samo co inny co się nie stara to po co on ma się starać, udowodnijcie mi że w firmie Hugrat jest inaczej i ktoś za staranie dostał jakąś premie albo podwyżkę (nie mówię o premii świątecznej w bonach z łaski na uciechę bo i tak je dostał za darmo)

aplikant

tak zarobki bardzo niskie ale co się dziwić to są pieniądze właściciela poza tym nie wszyscy zajmują się tym czym mają albo nie wiedzą za bardzo co robią

qwerty

Z pewnego zródła wiem ze zarobki marne nawet najniższa krajowa...

hips

Przeważnie normowany czas pracy oznacza, że jest najzwyczajniej praca na zmiany np. po 8h, a nie jak w akordzie, ale faktycznie dziwnie brzmi.

raczek

Mnie zainteresowała oferta Hugart na stanowisku Technologa, może ktoś wie co w ogłoszeniu mieli na myśli pisząc "normowanie czasu pracy obróbki skrawaniem", bo trochę nie rozumiem.

Jurek

@ss, mógłbyś mnie nie obrażać? Może zamiast tego napisałbyś, czy warto aplikować do Hugart, bo coś mi się wydaje, że atmosfera może byc taka sobie.

---

wiem że niskie stawki mogą być z 1 na początku tyle że każda firma na danym terenie ma swoje stawki tyle że mnie konkretnie chodzi o firmę hugart

aplikant

mam pytanie jakie to są niskie stawki (2, 3, 4 tyś)

?

zarobki w tej firmie są zalezne od umiejętnosci jakie sie posiada itd a ci co najbardziej płaczą mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] całą firme i tylko narzekają na Zarząd i wszystkich w firmie co zarabiają lepiej od nich [usunięte przez moderatora]

?

stawki są niskie a jak pójdziesz porozmawiać o podwyżce to ci powiedzą że możesz iść gdzieś indziej do pracy.pan [usunięte przez moderatora] wypompowuje kasiorę do brata w USA a firma Hugart musi ponosić wszystkie koszty jakie on generuje.

Marcin Kasprzyk

Informacyjnie - należność wobec PPHU MALVINOX została uregulowana. PPHU MALVINOX [usunięte przez moderatora]

znajacy temat

A ktore z opini sa nieprawdziwe. Ja zgadzam sie z kazda z nich a temat znam dobrze:)

stary

Place słabiutkie , odradzam

aga

co do ludzi to fajni ale właściciel i prezes daremni płace marne.

kadry bis

kilkanascie lat temu Hugart spzredawal maszyny na wschod - Rosja,Ukraina . Gdzie sa przedstawiciele na tamtych rynkach??

kadry

jedno jest pewne-najlepsze lata Hugart ma za soba. poza tym widac że od 2008 r nie ma za bardzo czym sie pochwlic na targach, starocie z 2008 roku.

ichtiofil

Ho ho aż się roi od pozytywnych wypowiedzi. [usunięte przez moderatora] Podpytam jeszcze co tam się dzieje.

lider

Co do atmosfery to sie zgadzam ale jezeli chodzi o wyplaty i stawki to jest kiepsko, dobre przynajmniej ze oplacaja z takiej stawki jaka daja ale nic poza tym

Zostaw opinię o Hugart Sp. z o.o. - Świerklany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hugart Sp. z o.o.