Wielkie Wina Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Wielkie Wina Sp. z o.o.

Aneta

@Podróżnik czy nie próbowałeś się kontaktować z pracodawcą w jakiś inny sposób, lub zadzwonić ponownie, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację? Być może zaszła pomyłka w godzinach lub w dniach spotkania. A może ktoś inny ma jakieś doświadczenia z procesem rekrutacji? Jak wygląda rekrutacja w firmie Wielkie Wina Sp. z o.o.?

Podróżnik

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na godzinę 20, ciekawostką jest fakt, iż lokal przy ulicy Duchnickiego 3 w Warszawie otwarty jest do 19. Mężczyzna, który się ze mną umówił nie pojawił się, drzwi zamknięte, a po drugiej stronie paleta, kartony, częściowo opustoszałe półki, generalny nieład. Rekrutujący wiedział, iż przyjeżdżam specjalnie na rozmowę znad morza . Dzwoniłem, lecz odwagi zabrakło, by odebrać. Zabrakło wiele więcej, ciężko było zadzwonić wcześniej i odwołać rozmowę... Skoro ubiegający się o pracę jest tak traktowany, to jestem aż ciekaw co kryje się za tymi "szklanymi wrotami".

Aneta

Pracujesz w Wielkie Wina? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

,jhbm

@pati a może jest po prostu zadowolony - ty też piszesz pod jakims psedunimem, wiec sie nie wymądrzaj

egon
@,jhbm 21.05.2016 19:30

czyżby wypowiedział się pan "prezes zarządu, dyrektor generalny" firmy? Ktoś tu ma manię wielkości. nie podoba mnie się ta firma, te same wina można bez problemu znaleźć w dużo niższych cenach.

pati

do Dan - nieladnie tak wychwalać własną firmę pod jakimś pseudonimem.

byłem na rozmowie.

Zaproponował mi 1800 netto miesięcznie na start jako kierownik salonu i też czarował prowizją, ale nie powiedział jaką. Wielkie jaja a nie wina.

jaroslaw

Niestety musze sie zgodzic. Prywatni przedsieborcy bez odpowiedniej wiedzy nie wpadna przez swoja lrotkowzrocznosc na zapropomowanie podwyzki w formie nagrody za dobra prace tylko beda cie mamicprowizja na ktorej nie masz tej gwarancji. Ale z tego co wiem to wlasciciele sa typowymi dorobkiewiczami bez tejwlasnie wiedzy. Pani grubaska tylko sie glupio usmiecha

cvb

o ile zarobisz te 3000, może zacznijmy od tego. 3000 chyba w dwa miesiące...lub po 10 latach hehe

nmx

jak sie komus nie chce pracowac to i 3000 zł bedzie dla niego mało....

roman

Zgadzam się z przedmówcą. Miałem tam pracować, pomimo moich pytań jaka będzie wysokość pensji - nie otrzymywałem odpowiedzi. Były tylko uniki w postaci tekstów, że jest ciekawa prowizja. Dowiedziałem się, że właściciel firmy wykorzystuje ludzi, nie płaci terminowo i ogólnie rzecz ujmując - jest skąpy. Odradzam wszystkim prace w tej firmie

swadzim

Zaczyna się od wyjazdu do Warszawy, za drogi hotel i podróż powinieneś zapłacić z własnej kieszeni. Później już wiesz, że będziesz wisiał jak piesek aby odzyskać to co straciłeś przy pierwszym kontakcie (szkoleniu). Później tradycyjnie festiwal obietnic i nadzieja, że przy tych obrotach coś dla ciebie skapnie. Nie licz na to, zapomnij o godności. Uciekaj - Pacek zrobi z ciebie placek.

Zostaw opinię o Wielkie Wina Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkie Wina Sp. z o.o.