Wielkie Wina Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Wielkie Wina Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkie Wina Sp. z o.o.

Aneta

@Podróżnik czy nie próbowałeś się kontaktować z pracodawcą w jakiś inny sposób, lub zadzwonić ponownie, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację? Być może zaszła pomyłka w godzinach lub w dniach spotkania. A może ktoś inny ma jakieś doświadczenia z procesem rekrutacji? Jak wygląda rekrutacja w firmie Wielkie Wina Sp. z o.o.?

Podróżnik

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na godzinę 20, ciekawostką jest fakt, iż lokal przy ulicy Duchnickiego 3 w Warszawie otwarty jest do 19. Mężczyzna, który się ze mną umówił nie pojawił się, drzwi zamknięte, a po drugiej stronie paleta, kartony, częściowo opustoszałe półki, generalny nieład. Rekrutujący wiedział, iż przyjeżdżam specjalnie na rozmowę znad morza . Dzwoniłem, lecz odwagi zabrakło, by odebrać. Zabrakło wiele więcej, ciężko było zadzwonić wcześniej i odwołać rozmowę... Skoro ubiegający się o pracę jest tak traktowany, to jestem aż ciekaw co kryje się za tymi "szklanymi wrotami".

Aneta

Pracujesz w Wielkie Wina? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

,jhbm

@pati a może jest po prostu zadowolony - ty też piszesz pod jakims psedunimem, wiec sie nie wymądrzaj

egon
@,jhbm 21.05.2016 19:30
@pati a może jest po prostu zadowolony - ty też piszesz pod jakims psedunimem, wiec sie nie wymądrzaj

czyżby wypowiedział się pan "prezes zarządu, dyrektor generalny" firmy? Ktoś tu ma manię wielkości. nie podoba mnie się ta firma, te same wina można bez problemu znaleźć w dużo niższych cenach.

pati

do Dan - nieladnie tak wychwalać własną firmę pod jakimś pseudonimem.

byłem na rozmowie.

Zaproponował mi 1800 netto miesięcznie na start jako kierownik salonu i też czarował prowizją, ale nie powiedział jaką. Wielkie jaja a nie wina.

jaroslaw

Niestety musze sie zgodzic. Prywatni przedsieborcy bez odpowiedniej wiedzy nie wpadna przez swoja lrotkowzrocznosc na zapropomowanie podwyzki w formie nagrody za dobra prace tylko beda cie mamicprowizja na ktorej nie masz tej gwarancji. Ale z tego co wiem to wlasciciele sa typowymi dorobkiewiczami bez tejwlasnie wiedzy. Pani grubaska tylko sie glupio usmiecha

cvb

o ile zarobisz te 3000, może zacznijmy od tego. 3000 chyba w dwa miesiące...lub po 10 latach hehe

nmx

jak sie komus nie chce pracowac to i 3000 zł bedzie dla niego mało....

roman

Zgadzam się z przedmówcą. Miałem tam pracować, pomimo moich pytań jaka będzie wysokość pensji - nie otrzymywałem odpowiedzi. Były tylko uniki w postaci tekstów, że jest ciekawa prowizja. Dowiedziałem się, że właściciel firmy wykorzystuje ludzi, nie płaci terminowo i ogólnie rzecz ujmując - jest skąpy. Odradzam wszystkim prace w tej firmie

swadzim

Zaczyna się od wyjazdu do Warszawy, za drogi hotel i podróż powinieneś zapłacić z własnej kieszeni. Później już wiesz, że będziesz wisiał jak piesek aby odzyskać to co straciłeś przy pierwszym kontakcie (szkoleniu). Później tradycyjnie festiwal obietnic i nadzieja, że przy tych obrotach coś dla ciebie skapnie. Nie licz na to, zapomnij o godności. Uciekaj - Pacek zrobi z ciebie placek.

Zostaw opinię o Wielkie Wina Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkie Wina Sp. z o.o.