Mróz-Chemal Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Mróz-Chemal Sp. z o.o.

wikka34

podobno dołączyli do ogólnopolskiej sieci hurtowni materiałów budowlanych i wykończeniowych AB Bechcicki - to prawda?

Czy pracodawca powinien udzielac Ci informacji gdy ubiegasz sie o stanowisko? Ty starasz sie o prace czy on?! Napewno juz znalazłaś prace:-)

chora firma

nie polecam nie wysyłajcie nawet cv bo nie warto tylko straciłam czas byłam na rozmowie po pierwsze rozmowa bardzo niskiej jakosci( usunięte przez administratora )

Stek bzdur

Zostaw opinię o Mróz-Chemal Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mróz-Chemal Sp. z o.o.