Nts Sp. z o.o.

Jarosław

Opinie o Nts Sp. z o.o.

znający

We wrześniu NTS łączy się z firmą Feniks-tm którą panowie Dominik A. I Ireneusz K. doprowadzili niemal do bankructwa poprzez innowacje i pomysły na szybki biznes... bez doświadczenia. Wnieśli do dobrze działającej firmy chaos, chamstwo, zero poszanowania do pracownika wykorzystując zaufanie prezesa który pozwalał na swobodę w działaniu... Szkoda bo ekipa była super i zawsze wypłaty były na czas i robota super, a odkąd ci panowie się pojawili to wszystko się posypało.

Diablo
@znający 28.09.2017 15:01

A jaką mają robotę że się łączą. Po co ?

Aleksandra

Szanowna Pani Izabelo, część nieuregulowanego zobowiązania była z Panią uzgodniona telefonicznie. Poinformowaliśmy o opóźnionej płatności ze względu na oczekiwanie na płatność od strony Zamawiającego u którego realizowaliśmy kontrakt. Zapomniała wspomnieć Pani ile wcześniej uregulowanych płatności otrzymała Pani do kierownika D. Jeśli nie potrafi Pani prowadzić dialogu z drugim przedsiębiorcą, który w przeciwieństwie do Pani nie otrzymuje płatności gotówkowej tuż po wystawieniu faktury, a musi na pieniążki za wykonaną pracę czekać 60 dni może warto pomyśleć o zaprzestaniu działalności gospodarczej która nieodłącznie wiąże się z ryzykiem i umiejętnością dialogu. Ponadto pouczam Panią iż na fakturach wystawianych przez osobę fizyczną nie mającą aktywnej działalności gospodarczej nie można podawać NIP-u. Proszę o douczenie się w tej kwestii jeśli chce Pani prowadzić różne formy wynajmu pokoi tak jak robi to Pani do tej pory. Pozdrawiam

Aleksandra

Pani Izabelo, forma ryczałtowa jest mi dobrze znana. Jeżeli ma Pani wątpliwości do tego co napisałam proszę skonsultować się z najbliższym Urzędem Skarbowym lub Informacją Podatkową zanim zacznie Pani zarzucać mi brak wiedzy w temacie rachunkowości. Oczywiście jeżeli czuje się Pani ode mnie mądrzejsza, serdecznie zapraszam na moje stanowisko, wtedy będzie Pani mogła dokonać rzetelnej oceny moich umiejętności i ocenić moje zdolności logicznego myślenia. Widzę, że opanowała już Pani sztukę dialogu, proszę jeszcze spróbować nie obrażać ludzi tylko dlatego, że odpowiedzieli na Pani zarzuty w kulturalny sposób. Cieszę się, że udało się nam uregulować wszystkie zaległości, a jeżeli będzie Pani miała jeszcze jakiekolwiek wątpliwości do udzielonych przeze mnie uwag, czekam na telefon, mój numer jest Pani znany. Pozdrawiam,

Animals

Lepiej iść kraść jak pracować w NTS i się prosić o własną kasę zarobiona takie żebractwo tam występuje firma śmiechu warta prezes alkoholik maszyny szrot niemające nawet na paliwo a naprawy maszyn byle do jutra wytrzymało kto chce tam pracować życzę powodzenia

Huba b
@Animals 17.07.2017 11:13

Prezes K?

mac3

A jak jest teraz, warto tam pracować?

bombel

witam wszystkich co do kierownika I.K to szczerz nie nadawał On sie do niczego nawet do pchania karuzeli.Zeby byc kierownikiem to trzeba mniec pojeci ie o robocie a on niestety ma rozum tam gdzie kura jajo.pozdrwaiam

bombeljebca ;-)
@bombel 23.05.2016 17:10

Twe niwątpliwie zaszczytne stanowisko niezastąpionego najlepszego na świecie Operatora-Kierownika-Dyrektora zdradza wyrafinowana gramatyka i wyszukana składnia. Więc napisze prosto: On ma wypłate na koncie a Ty analfabeto po dwudziestym i dalej kręcisz karuzelą jak osiołek w kieracie a sianka nie ma. Gratuluje

Kierownik I.K

Bylem tam kierownikiem i żal mi ale tylko kilku pracowników i kierowników którzy wydzierali sobie flaki, wykładajac prywatną kase żeby zrobic robotę, aby ludzie mieli wypłaty I musieli robić na reszt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takich jak Gość o niku BULI , ktòry gdyby nie NTS pasł by gęsi a za internet placił by wyżebraną złotówką. Żal mi też Prezesa że nie rozlicza zero-jedynkowo, powinien [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z połowe kadry. I to nie za jakieś lewizny (bo nie mając sprzętu i dobrych operatorów nie da się nic dorobić) tylko Nierobów. W jednym się zgadzam Kierownicy zacierali ślady ale po zapieprzonych robotach przez operatorów- Bo im wstyd za niektórych mistrzów, którym trzeba miarą przy paliku głębokość sprawdzać bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lepe, głuche albo niedojebane. Odszedlem bo miałem dość pracy w której kilku pracuje na zbyt wielu Ciuli. Warunki pracy- luksus w dzisiejszych czasach 2 umowy podsawę negocjujesz , druga umowa- negocjujesz, samochód firmowy na budowę, objady na budowie, ciuchy, noclegi. Niektórym się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z dobrobytu po przewracało. Co nie znaczy że nie można trafić lepiej. Podsumowanie: Niestety za obiecaną kasę nikt jeszcze nic nie kupił w naszym kraju.

Balu

Jestem w tej firmie prawie od samego początku i w pełni nie mogę się zgodzić z mało obiektywnymi opiniami. Jak w każdej firmie są różni ludzie, posiadający rożne kwalifikacje, różne umiejętności. W perspektywie kilkunastu lat mojej kariery zawodowej miałem przyjemność pracować w różnych firmach i WIEM ze firma NTS jest jedną z LEPSZYCH, może i są czasowe problemy finansowe ale Prezes zawsze staje na wysokości zadania. Osoby piszące takie bzdury jak "BULI" to ludzie, którzy się nie SPRAWDZILI I NIE NADAJĄ SIĘ NAWET NA ŁOPATĘ (narobili sobie uprawnień a na żadnej maszynie nie potrafią pracować, nawet na walcu).

BULI

Zgadzam się z opiniami pracowałem tam tylko NTS SA problemy z pieniądzmi są na porządku dziennym zablokowane konta paliwowe itp ,prezes tylko ładnie mówi i obiecuje a ludzi ma daleko w d ...a ,ma 7 spółek i obraca kasiora. Pan kierownik D.CH i I.K myśli tylko jak zatrzeć ślady za przekręty a jak ktoś puszcza parę to są najgorszymi pracownikami i trzeba się ich pozbyć. Zero reakcji miedzy szef a pracownik tylko wierzy tym baranom bez szkoły i zawodu co myślą ze są największymi kierownikami i wylecieli z poprzednich firm za przekręty tylko nikt tego wcześniej nie sprawdził. Słyszałem ze jednemu kierownikowi zapalił się grund pod nogami i daje dyla. Jeśli chodzi o sprzęt to tragedia maja chory system płacowy umowa o prace + umowa o dzieło także trzeba chwile podumać o co kaman jest dwie stawki stawka brutto operatorska i jak to mówią przy łopacie godzin trzeba pilnować i urlopów bo panie w biurze sa bardzo zakrecone i maja duzy bałagan w papierach NIE POLECAM

Rynku

Witam. Firma pożal sie Boże. Choć byś wyzional ducha to i tak cię zwolnia bo śliski kierowniczek żeby zatuszować swoje przekręty oszkaluje każdego. A prezes myśli jakich to ma lojalna i uczciwą kadrę. Żenada. Nie polecam normalnym.

turek

Firma z dużymi problemami finansowymi, ciągle opóźnienia z wypłatami wynagrodzeń, nie wypłacają nadgodzin. Trzeba się poważnie zastanowić podejmując pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o Nts Sp. z o.o. - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nts Sp. z o.o.