Shopex Sp. z o.o.

Opinie o Shopex Sp. z o.o.

oszukany

byłem operatorem koparko-ładowarki .tan Pan oszukuje na wypłatach płaci od niechcenia.sprzęt co rusz się psuł .nie miał nawet kluczy żeby coś zrobić co rusz przy wypłacie pokazałem ilość godzin ale Pan D powiedziała to jeszcze sprawdzimy za 126 godzin mojej pracy zapłacił 700 zł .winien 1200zł .nie rejestruje !!! jak obiecał . warunki socjalne na budowie fatalne zimny barak .nie daje ubrań roboczych .sprzęt jest stary .opony w koparko-ładowarce są łyse jak właściciela czoło prace są niedokładne chaos na budowie jak przyjedzie Pan D.i non stop brak materiału .albo brak paliwa itp itd.

Zostaw opinię o Shopex Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shopex Sp. z o.o.