ABC Papier Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o ABC Papier Sp. z o.o.

ar

ten dziadek "prezes" strasznie upierdliwy i 2tyś brutto.

użytkownik zarejestrowany

@mm widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sama szukałeś odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znasz odpowiedź to mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami, którzy też chcą tam pracować? Może ktoś chciałby się jeszcze podzielić swoimi odczuciami odnośnie pracy w ABC Papier?

Aga

chwilówka

użytkownik zarejestrowany

@Dżosef, @Hieronim czy moglibyście opisać dlaczego należy firmę ABC Papier omijać szerokim łukiem? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

rys

Coś więcej na ten temat,bo skladalem tam cv na kierowcę.

rys

A co wam tam nie pasuje w tej firmie?

Dżosef

Hieronim
@Dżosef 12.09.2017, 18:16
Hahaha.. żeby tak się reklamować na gowork.pl.. no ładnie ładnie.. Moja rada: omijać tą firmę szerokim łukiem....

Szerokim lukiem?? Chyba nie pracowales w ABC .....Ta "firme" trzeba omijac obwodnica ale nie Lublina.. tylko Garwolia.

@Hieronim 13.09.2017, 21:50
Szerokim lukiem?? Chyba nie pracowales w ABC .....Ta "firme" trzeba omijac obwodnica ale nie Lublina.. tylko Garwoli...

Rozumiem że pracowałeś w ABC. Jakie są tam zarobki, nie ma poślizgów w płaceniu pracownikom? może premie?

użytkownik zarejestrowany

@mm to może zadzwoń na któryś z podanych numerów na stronie firmy: http://www.abcpapier.pl/ i zapytaj, gdzie wysyłać CV jeżeli chcesz aplikować do nich. Myślę, że to najbardziej wiarygodne źródło w Twojej sprawie.

mm

Witam, do kogo w abc kierować się w sprawie pracy, nie ma na stronie nic o ofertach pracy, ani maila do kadr. ja chciałabym popracować akurat w tej firmie i sprawdzić kto ma rację :) mam nadzieję że Ktoś mi podpowie

Magda
@mm 31.08.2017, 13:24

Dlaczego akurat w tej firmie ?

@Magda 07.09.2017, 11:48
Dlaczego akurat w tej firmie ?

Robiłam w ABC zakupy i mam dobre wrażenia. Teraz chcę zmienić pracę i pomyślałam, że może warto tam skierować kroki.

użytkownik zarejestrowany

Minął prawie rok @bum odkąd się pytałeś. Czy w tym czasie zdecydowałeś się na podjęcie pracy w ABC Papier Sp. z o.o.? Jeżeli tak to powiedz teraz innym użytkownikom jak wyglądają te premie? Ile trzeba sprzedać? Czy dobra jest atmosfera w pracy? A jeżeli sam nie pracujesz to może z innego źródła się dowiedziałeś. Te informacje są dla kogoś ważne jak kiedyś dla Ciebie.

bum
użytkownik zarejestrowany

No dorba, ale wiecie jakich średnich zarobkow można się teraz spodziewać? Podobno oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie co znacznie urozmaica zatrudnienie.

malinka

"Całkiem fajna kasa" "Atmosfera panuje dobra" kto to pisze? Nawet jak na Lublin pieniądze są bardzo słabe. Karkus napisz ile tam można zarobić

zarzadca

Nie ma już GPSów!

ala

Nikt nic nie pisze..

Pupilka prezesa Ania

Żenada ludzie utopia w łyżce wody gdy komuś wiedzie się lepiej, a ja mam to gdzieś za dużo w życiu przeszłam by przejmować się takimi oszolomami wiecznie narzekają to po co się męczyć inni na pewno chętnie podpiszą umowę o pracę i nie będą się martwić czy pensja wpłynie na czas, więc Ty który to napisałeś weź się za robotę i powiedz mi w twarz kim jestem podpisz się na forum cwaniaku hmm w sumie nie podpisuj się łatwo się domyśleć Kto pisze. Moi drodzy życzę pomyślności w życiu zawodowym i oby śmiertelna choroba bliskiej osoby nie odebrała wam możliwości dalszego rozwoju zawodowego Zdrowia życzę pozdrawiam Ania

Ania

Ciekawe ciekawe

xyz

Prezesowi wystarczy mówic to co chce usłyszec i juz jest sie jego pupilkiem a wtedy nie trzeba nic robic. Prawda Aniu?

kenessa207

Witam. Pracowałam w ABC przez niecałe 3 miesiące. To była dla mnie praca tymczasowa, zaraz po zakończeniu studiów. Prezes- trochę pomarudził do kolezanek odnośnie właściwej postawy do klienta. DO mnie jednak nie miał nigdy żadnych uwag. Płaca- hm....Można było negocjować, ale nie było źle. Prezes proponował mi podwyżkę, obym tylko nie odchodziła z pracy. Miło go wspominam. Atmosfera- raczej pozytywnie. Wiadomo, gdy przychodzi nowo sosba do pracy to nie ma się do niej 100% zaufania. Profesjonalizm- wysoki u pracowników, którzy pracuja dłuższy czas. W ABC zmieniają się jednak pracownicy jak w kalejdoskopie. Jesli ma ktoś inną opcję, nawet się nie waha. Zrobiłam podobnie. Ceny- w miarę w porządku. Pozdrawiam;)

dżon

chyba brutto

los

tak

OnŚwidnik

Po wizytach przedstawiciela w naszej firmie każdy ze śmiechu pękał!! Najpierw odwiedza nas przedstawiciel , który zachowuje się jak kobieta, póżniej jakiś rolnik co wygląda jakby z traktora co dopiero zszedł. Kogo oni tam zatrudniają??I chyba mają walniętego prezesa, bo ciągle słyszę te historie o nim, jaki to jest psychiczny stary łysy i zboczony pijak.

brat Albert

umowa o prace i około 2200-2400 na reke Pozdro :)

ile zarobi tam kierowca na kat b i czy dają umowę?

baba z branży

jeśli chodzi o drukowane artykuły reklamowe (ale nie biurowe typu papier do drukarek) to zapraszam do kontaktu mailowego na dorota.wolos@op.pl lub przez( usunięte przez administratora )

okodoki

nadgorliwiec, co potrzeba itp,nic w zamian. star trupy jeżdżą po ulicach,stary obiecuje i na tym się kończy,ikt tam nie jest normalny szczególnie idiotka magazynowa

TT

Naprawdę nie warto. Lepsze warunki pracy są w innych firmach z tej branzy w Lublinie. Moja ocena to niedostateczny

aaa

Ktoś tu jest chyba BBB jak BARAN:):)

magia

AAA masz rację, najwięcej do powiedzenia ma (usunięte przez moderatora), która to nigdzie długo nie pracuje a jej ploty przerastają jej tuszę( przepraszam ostatnio za pomocą farmakologii i zabiegów chirurgicznych mniejsza, tzn teraz jak jej rozum tusza oczywiście). Tak im było źle że pracowali ileś lat tylko jak komuś praca przeszkadza w rozmowach telefonicznych z całą rodziną to później na byłej firmie psy wieszają

BBB

ktos tu jest chyba AA a nie AAA.

aaa

Pracownicy w biurze czyli na wzorcowni i przy telefonach siedzą sobie w ciepełku obsługują klientów albo odbierają tel. pijąc kawkę czy to takie trudne?? czy to taka zła praca?? Chyba nie!! Szef czasami pomarudzi ale to normalne nie znam prezesa który nie był by wymagający i nie marudził. A Ci którzy wrzucają na tą firmę to tacy ambitni są że po zwolnieniu się z ABC przeszli tylko do konkurencji bo na nic lepszego ich nie stać(oczywiście z niektórymi wyjątkami), wielki mi to wyczyn przejść do konkur. i robić to samo.

aaa

Co Wy ludzie wygadujecie! Pracuje w tej firmie juz bardzo długo i jestem tam dlatego ze wlasnie jestem pracowita inteligentna i potrafię dogadać się z każdym i w każdej sytuacji w przeciwieństwie do Was. Dlatego że tacy nie jesteście nie pracujecie tam! Proste! Ci którzy to wypisują to prostacy i plotkarze którzy nie potrafią zająć się pracą albo czymś konkretnym tylko plotkowaniem. W każdej pracy są + i - w tej też tak jest ale bez przesady! Pracuje się się 8 godz. co najważniejsze od pn. do pt. wszystkie święta itp. wolne nie ma najmniejszego problemu z urlopami wynagrodzenie jest każdego miesiąca bez żadnych opóznień(a waha się od 1500 do 2200 tys. w zależności jakie stanowisko) także nie jest zle jeżeli chodzi o Lublin i jezeli ktos nie ma krytycznej sytuacji finansowej w domu przedstawiciele handl. mają do dyspozycji samochody służb. 24h przez 7 dni w tyg. także dojazd do pracy i powrót mają idealnie zapewniony(nie muszą tłuc się autobusami itp.) także to też jest duży plus. Ja og

hjkll
@aaa 11.02.2012, 11:50

Naprawde???

p.

To jest żenujące że te wszystkie komentarze pisze jedna (zapewne zakompleksiona)osoba i nic konkretnego nie można się dowiedzieć.

dwe

pewien czyli (usunięte przez moderatora) zapewne, jeden z tych leni mało obytych i mało inteligentnych, którzy ABC traktowali jako przejściową pracę. I dalej nie jest zbyt przemęczona, chyba że rozmowami telefonicznymi i gg oraz internetem

magia77

wszyscy nieudacznicy zostali przyjęci z ABC do WIDOKU. Jedna i druga firma mało rozwojowa, nieuprzejmi pracownicy, nieudacznicy własnie, którzy siedzą za najniższą stawkę krajową wiedząc, że nikt nigdzie nie przyjmie do pracy takich leni i obiboków. Plotkary, nieodpowiedzialne i niedouczone lenie.

pewien

magia77 - 2011-11-06 13:27:06 mało inteligentni jak cała załoga Widoku, wszyscy przeszli z ABC po latach i dlatego Widok spada na \ kim jestes ze tak jestes obeznany/a w temacie? czyżby odezwał się jakiś nieudacznik.

magia77

mało inteligentni jak cała załoga Widoku, wszyscy przeszli z ABC po latach i dlatego Widok spada na "psy". same niedouczone (usunięte przez moderatora) po latach pracy w ABC, które zostały (usunięte przez moderatora)za nieróbstwo dostały spokojna przystań na Wojciechowskiej. A wyżej piszą komentarze, że to przejściowe ( (usunięte przez moderatora)zajmij się pracą, nie plotami jak zwykle)

Mariola

A co tam w tej firmie robi taki pan prawniczek (usunięte przez moderatora), czyż nie jest miejsce dla prawników w kancelariach ...?

\"Fajni kierownicy???\" kto to pisze?:) co to ma być?:) który z kierowników jest tam fajny???????????????

ABC

takich jak ty tylko tam przyjmują. Dziewczyno! każdy mądrzejszy od ciebie szybko stamtąd odchodzi. A takiego pracownika jak ty to chyba nikt by nie chciał nawet za darmo! Dlatego jesteś taka zadowolona! ABC to przejściówka, a zatrzymują się w niej tylko mało inteligentni i obyci ludzie.

Zostaw opinię o ABC Papier Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABC Papier Sp. z o.o.