Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o.

Opinie o Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o.

Agnieszka

Wiecie, że firma Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o. organizuje szkolenia dla swoich pracowników? Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.ergon.com.pl/ A Wy jak oceniacie firmę jako pracodawcę?

wera

Wiesz @J. taka umowa też ma swoje plusy bo wtedy masz więcej na koncie tak faktycznie ale z kolei nie liczy Ci się to do emerytury, dla studenta to jak znalazł ale może trzeba było powalczyć i coś by się udało?

J.

Ale ty jesteś naiwna "manika". Moja osoba była pracownicą tej firemki. Po przeszkoleniu byłam najlepsza i najszybsza w tym co trzeba tam było robić. Przez wiele miesięcy nie doprosiłam się normalnej umowy o pracę, nawet na czas określony. Oni dają tylko umowy śmieciowe.

ES

nie chcą zatrudniać na normalne uczciwe umowy a tylko na śmieciówki o dzieło i to za żenujące pieniądze mniejsze jak w biedronce

hehe

Sprzęt jest nowy? Felek, chyba na głowę upadłeś! Mój komputer chrypi jakby miał gruźlicę, zapalenie płuc, anginę i zapalenie oskrzeli w jednym. Zasilacz wyje, twardy dysk rzęzi, obudowa telepie, a Windows się wiesza, bo jest za mało RAM-u i za słaby procesor.

hlu

idz do nich i tyraj za smieszne pieniadze, szybko sie przekonasz jakie z nich przekrety, kasy dla pracownikow nie ma ale na nowe wypasione samochody dla szefostwa jak najbardziej kasiora plynie szerokim strumieniem

oo

Mam dosyć zapieprz za marną kase.

ups

rolują pracowników na kasie i umowach, rzeczywiste wypłaty są trzy razy niższe niż obiecywane na początku złote góry

rosczarowana

bzdura! ta firma to przekrety! oszusci, dziady! od szefostwa mozna uslyszec wylacznie klamstwa! porafia tylko obiecywac a oszukuja na wszystkim!

Zostaw opinię o Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o.