Inox Sp.j. W. Nawrocki i Z. Januszewski

Poznań

Inox Sp.j. W. Nawrocki i Z. Januszewski
2 5

Opinie o Inox Sp.j. W. Nawrocki i Z. Januszewski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Opinie dotyczące zatrudnienia w Inox Sp.j. W. Nawrocki i Z. Januszewski to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Kilo

Ja pracowalem tam kilka lat i niepolecam, pracownik zawsze traktowany jest jak popychadlo, nie wazne jaki masz staz pracy nikt sie z toba nie liczy. Firma mocno kombinuje jak najmniej zaplacic pracownikowi (godziny, prace w swieta, nadgodziny, delegacje itp.). Firma rodzinna - nie liczy sie fach tylko koneksje:(

ja

Niebezpieczna firma,niewolnictwo 21 wieku poniżej ludzkej godnosci,prac 7 dni w tygodniu ok 250 godzin miesięcznie za zwykła stawke.Ludzie któży tam pracują stracili kontakt z żeczywistośćią.Dałem sie nabrać i wytrzymałem 3 miesiące , nic tam nie osiągniesz same układy .Niczego sie tam nie nauczysz ich podstawowa działalnosc to czyszczenie maszyn na fabryce [wrygly] Nigdy sie z takim czymś nie spodkałem.PRZESTRZEGAM zinteresowanych

paweł

firma rodzinna,,,,uklady, układziki itp.No i cieńko płacą

XL

BZDURA !

ML

Rodzinna firma, spokojna praca. Polecam. Pozdrawiam byłych współpracowników.

henio

Nie polecam. Firma rodzinna w dokładny tego słowa znaczeniu.Pracownik zatrudniony z zewnątrz nie ma nic do gadania nawet jeśli ma rację no chyba, że jest przydupasem. A szefostwo...polałbym trochę więcej kultury wobec podwładnych.

figmas

Czemu piszesz, że BZDURA? Konkrety?

puzon

BZDURA !!!!!!!

Zostaw opinię o Inox Sp.j. W. Nawrocki i Z. Januszewski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inox Sp.j. W. Nawrocki i Z. Januszewski