Cukiernia Gieryszewski Włodzimierz

Opinie o Cukiernia Gieryszewski Włodzimierz

Max

Czy do Cukiernia Gieryszewski Włodzimierz są jakieś aktualne oferty pracym bo przyznam, że czegoś takiego szukam, mam nadzieję, że nie jest trudno się tutaj dostać, mam trochę doświadczenia, więc byłoby super tu zacząć pracować o ile to jest możliwe.

paula

Ciągły brak kasy zarówno na wypłaty jak i na bieżące potrzeby chociażby herbata o kawie można zapomnieć itd. Mowa o pracowni na Tarchominie bo na Pięknej to inny temat tam jest właściciel a tu tylko jego synalek. Niepolecam

wodek

Bez komentarzy

Zostaw opinię o Cukiernia Gieryszewski Włodzimierz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Gieryszewski Włodzimierz