Adamet A. Sanecki i Wspólnicy Sp.J.

Opinie o Adamet A. Sanecki i Wspólnicy Sp.J.

sad

Już splajtowała

tipson
@sad 07.08.2014 17:01
Już splajtowała

według wszelkich źródeł które wpadły mi do ręki to Adamet raczej do tej pory nie splajtował. W innym wypadku chociażby w krsie wrzuciliby coś o upadłości a jak wiadomo nie ma takiej informacji nigdzie

ona - zawiedziona

Firma traktuje pracownika jak [usunięte przez moderatora] płaca śmiesznie w jakichś transzach miesięcznych, albo wcale, nie liczą się z niczym i nikim. Niby dają um. o pracę, ale cóż z tego, jak pracownik i tak ma [usunięte przez moderatora] do powiedzenia. Kręcą, twierdzą, że jesteś świetny, a i tak wywalą na pysk. Socjala BRAK, Warunki- tragedia!!!!!!!!!!!!!

szczęśliwy

nie warto :) wszystko na gębę, tylko to co dla góry jest ważne i korzystne jest na papierze. Jak to w małych firmach, [usunięte przez moderatora] Ogólnie nie polecam, zmarnowana pozycja w CV. I zmarnowany okres w życiu. Dla szukających tam pracy, aktualnie ludzie się ewakuują stamtąd, nawet kosztem wpisu w papierach "porzucenie pracy". Chyba daje to troszkę do myślenia ?!

Zostaw opinię o Adamet A. Sanecki i Wspólnicy Sp.J. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adamet A. Sanecki i Wspólnicy Sp.J.