Jolanta Bodziuch Firma Usługowo - Handlowa Woodex

Opinie o Jolanta Bodziuch Firma Usługowo - Handlowa Woodex

anonymous

Prosze uwazac na punkt sprzedazy na ul.Wielkopolskiej w Orlowie,!!!!!!! nie wywiazali sie z Umowy dostawy wiec mialam podstawe prawna wycofac sie z umowy, (artykul 491 i 610 Kodeksu Karnego) ale ja od dwoch miesiecy walcze o zwrot pieniedzy,!!!!!!! Wlasnie jestem na etapie skladania sprawy do sadu

Zostaw opinię o Jolanta Bodziuch Firma Usługowo - Handlowa Woodex - Gdynia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jolanta Bodziuch Firma Usługowo - Handlowa Woodex